SPORT
Futottak, ugrottak, dobtak és csobbantak

Az Egerben megszerzett érmek után a demjéni strandon lazítottak a Gödöllői EAC gyermekatlétái

Tanultak, sportoltak, jutalmat kaptakTanultak, sportoltak, jutalmat kaptak

Közel 600, általános- és középiskolás korú gödöllői nebuló érdemeit sorolták fel a Művészetek Háza zsúfolásig telt színháztermében

Kovács Emma a gerelyhajítás ifjúsági bajnoka

A Gödöllői EAC atlétái minden éremből szereztek legalább egyet a zalaegerszegi megmérettetésen

Nem vallottak szégyent a gödöllői atléták a válogatottban

Kaptur Éva 200 méteren, Répási Petra 100 méter gáton lett 6. a csapat Európa-bajnokság első ligájában

Páratlan gödöllői helyezések a diákolimpián

Az Erkel iskola lányai röplabdában, a Hajós iskola fiai kézilabdában játszhattak a III. korcsoportosok országos döntőjében

Bíznak a csont nélküli előrelépésbenBíznak a csont nélküli előrelépésben

Edző nélkül, sokszor teremgondokkal küszködve lett megyebajnoki második a Gödöllői Bocskai SE női kosárlabda-csapata

Nehézkes út vezetett a fantasztikus ezüstig

Értékes éremmel zárták a Gödöllői EAC atlétapalántái a gyermek csapatbajnokságot

Öt gödöllői atléta a nemzeti válogatottban

Június harmadik hétvégéjén Tallinban rendezik meg a csapat Európa-bajnokság első ligájának küzdelmeit

Egyéni bronza után 6. lett a csapattal Gémesi Csanád

Sovány vigasz: a Gödöllői EAC kardozója mentette meg a fegyvernem becsületét a strasbourgi vívó Európa-bajnokságon

Kitárta kapuit a városi teniszcentrum

Augusztus végéig óránként 900 forintos kiadást jelent a pályabérlés a Táncsics Mihály úton. Oktatnak is

Gödöllő-Schwechat párharc lesz a Challenge-kupában

Városunk női röplabdázói a selejtező szakasz első körében kapcsolódnak be a nemzetközi sorozatba. Ha továbbjutnak, a Békéscsabával meccselnek

Bajnoki második lett az U17-es gödöllői futsalcsapat

Baranyai Pál tanítványai remekül helytálltak a pontvadászatban, ami reményt ad a sportág felnőtt szintű újjáélesztésére városunkban

Európa-bajnoki bronzérmes Gémesi CsanádEurópa-bajnoki bronzérmes Gémesi Csanád

Pályafutása eddigi legnagyobb egyéni sikerét érte el a Gödöllői EAC 27 éves kardvívója. A regnáló világbajnok állította meg

Női fronton Gödöllő az egyetemi röplabdasport fellegvára

Kovács Attila irányításával a SZIE csapata megvédte MEFOB bajnoki címét a helyi rendezésű négyes döntőben

Fiaskóhoz vezetett a gödöllői focisták első félidei lazsálása

Nagy Roland duplázott, és 10 találattal lett házi gólkirály. Kurunczi Dániel mesterhármasával idegenben nyert a GEAC

Több fronton is remek eredményekkel rukkolt elő a gödöllői atlétabázis

Temérdek érmet nyertek az egyetemi klub és a helyi iskolák versenyzői a május végi megmérettetéseken

Gödöllői játékosok is tolták az Eb-döntőbe jutott válogatott szekerétGödöllői játékosok is tolták az Eb-döntőbe jutott válogatott szekerét

Széles Petra és Szakmáry Gréta egyaránt hasznos tagja volt a bravúrosan teljesítő nemzeti röplabda-csapatnak

Érintetlenül hagyták a GEAC csatárai Koszta kapuját

Egygólos vereséget szenvedett a tartalékos egyetemi formáció a csoport bajnoki címére matematikailag még esélyes Verőce ellen

Varga Bence kapásgóljával nyert a Gödöllő Halásztelken

Hatost kapott a bajnoktól városunk második számú focicsapata a megye három idényzáróján. Felmerült az edzőváltás

Éremhalmozó gödöllői diákolimpikon atléták

A premontreis Pápai Márton két számban is második lett az V-VI. korcsoportosok országos döntőjében

Elmaradt a gödöllői „focibosszú” Sződligeten

A GEAC és a GSK II. egyaránt egy-egyes döntetlent játszott látogatóként az alsóbb osztályú megyei bajnokságokban

Nagy Roland duplájával kiszenvedte a győzelmet a gödöllői tizenegyNagy Roland duplájával kiszenvedte a győzelmet a gödöllői tizenegy

A kiesés elől menekülő üllői csapat drukkerei a játékvezetőket okolták a fiaskóért, és a lefújás után beszóltak a bíróknak

Posztumusz elismerésben részesült Benkő Ákos

A Gödöllői EAC atlétáinak mesteredzője a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (MEFS) Aranyplakett díját érdemelte ki

Góllal debütált Varga Roland a nemzeti csapatban

A levegőben úszva, kígyómozdulattal fejelt a dán kapu jobb felső sarkába a 24 éves, gödöllői nevelésű csatár

Gödöllői focivasárnap: három meccs, négy pont

Hazai pályán nyert a GSK II., viszont elvérzett a GEAC. A megye I-ben ismét idegenben jutott értékes ponthoz a GSK tizenegye

Simán verte a bajnok az NB I/B-től búcsúzó GKC-t

A gödöllői kézilabdázók azokban a juniorokban bízhatnak a következő szezonban, akik a 4. helyen zárták a másodosztály küzdelemsorozatát

Széles és Szakmáry képviselik Gödöllőt az Eb-selejtezőn

Női röplabda-válogatottunk az franciákkal, az izraeliekkel és a svédekkel harcol, hogy kijusson a jövő évi kontinenstornára

Elengedték a Gödöllői Sport Klub közel 13 milliós tartozásátElengedték a Gödöllői Sport Klub közel 13 milliós tartozását

Pályabérleti-díjjal voltak sárosak a VÜSZI Kft. felé. Vörös István szerint ez diszkriminatív lépés volt, Gémesi György szerint nem

Lovrencsics apuka nem félti a fiát, de…

…nyugat-európai élcsapatot még nem javasolna a Gödöllői Góliát FC-ben nevelkedett válogatott labdarúgónak