SPORT
Három gödöllői sportlövő utazhat az eszéki Európa-bajnokságra

Május 22-én indul a kontinensviadal, ahol van lehetőség olimpiai kvótát szerezni. Mészáros Eszter mellett Lovász Dorina és Klenczner Marci is célra tarthat

Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumbanKorosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban

A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján

Kézilabda: gödöllői örömmel zárult a gólpárbaj

Kiélezett küzdelemben jutott a két bajnoki ponthoz Bartos Gábor együttese a Mikolik Handball School ellen

Labdarúgás: hiába vezetett, kikapott a gödöllői tizenegy Dunakeszin

Újabb vereségével távolabb került a bajnoki tabella közvetlen élmezőnyétől Hevesi Tamás formációja

Labdarúgás: egy félidő alatt szertefoszlottak a gödöllői remények Dunaharasztin

A hazai gárda három gólt szerzett az első negyvenöt percben, amivel megpecsételte Hevesi Tamás csapatának sorsát

Mennyi pénzt költhetett el fejlesztésre a tehetségközpont rangra emelkedett gödöllői fociklub?

Rózsavölgyi Sándor, az egyesület alelnöke, a labdarúgó-szakosztály vezetője – az újdonságok mellett – a jövőre vonatkozó tervekről is beszélt

Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán

Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen

Röplabda: vereséggel búcsúzott a bajnoki idénytől az NB I. Liga-győztes gödöllői csapat

Az első szett megnyerése után már kevésbé tudtak felpörögni a tét nélküli összecsapáson Szalay Attila együttesének tagjai

Kézilabda: vesztes gödöllői vizit Budakalászon

Negyedik tavaszi bajnoki mérkőzését is kudarccal zárta Bartos Gábor együttese, amely lassan lemondhat a dobogós pozícióról

Röplabda: bajnokcsapatot ünnepelhet Gödöllő!Röplabda: bajnokcsapatot ünnepelhet Gödöllő!

Szalay Attila együttese az utolsó mérkőzéstől függetlenül megnyerte az NB I. Ligát, és kivívta a jogot az Extraligában indulásra

Labdarúgás: nehézkesen indult, de sima lett a gödöllőiek győzelme a Budakalász ellen

Koziorowski Richárd duplázott, Mudroch Mendel pedig látványos gól lőtt a küzdelmes összecsapáson

Hetvenketted részére csökkent a Gödöllői Sport Klub bérletidíj-fizetési kötelezettsége

Gémesi György elismert egy értéknövelő beruházást a felhalmozott tartozás fejében, és mérsékelte az éves tarifát

Gödöllői röplabda: az van, hogy…

Három év elteltével az Extraligába jutás kapujába került a város női csapata, ám a felsőbb osztályban való indulás erősen kérdőjeles

Vécsey László: a gödöllői uszoda megnyitása lényegében csak a járványhelyzet alakulásától függVécsey László: a gödöllői uszoda megnyitása lényegében csak a járványhelyzet alakulásától függ

Biztosra vehető, hogy a település történetének legnagyobb közjóléti létesítményét a Nemzeti Sportközpontok működteti

Kézilabda: 70 gólos meccset bukott el a gödöllői legénység

Közel két hónap kényszerszünet után lépett pályára újra Bartos Gábor társulata, amely a TFSE vendégeként szenvedett vereséget

Hamarosan pattoghat a labda a gödöllői asztalitenisz-csarnokban

A terv szerint komoly szakmai munkát végeznek majd az új létesítményben, amibe a város díszpolgára, Tóth Krisztina is beszállhat

Labdarúgás: nem lőtt gólt, de ponttal tért haza Biatorbágyról a gödöllői tizenegy

A tavaszi idényben ez volt Hevesi Tamás együttesének második olyan döntetlenje, amin egyik csapat sem volt eredményes

Ajánlás született Szörényi István posztumusz díszpolgári címéreAjánlás született Szörényi István posztumusz díszpolgári címére

A gödöllői önkormányzati rendelet erre jelenleg nem ad lehetőséget, a módosításra pedig csekély esély mutatkozik

Röplabda: hátrányból fordítva múlták felül a gödöllői lányok a MÁV Előrét

Vereségükkel a fehérváriak nagyon távol kerültek az Extraligába jutástól, városunk csapata viszont még harcol ezért

Röplabda: öt játszmában szenvedett vereséget a gödöllői hatos a TFSE ellen

A fiaskó azt is jelentette, hogy Szalay Attila együttese rosszabb pontaránya miatt 2. helyre csúszott vissza a tabellán

Négy éremmel hangolt az olimpiára Mészáros Eszter

A Gödöllői EAC sportlövője több számban is lőállásba állt Wroclawban, a 12. alkalommal megrendezett Grand Prix versenyen

Országos csúccsal lett az ötpróba fedettpályás serdülőbajnoka Kriszt SaciOrszágos csúccsal lett az ötpróba fedettpályás serdülőbajnoka Kriszt Saci

Rajta kívül további öt gödöllői atléta szerzett érmet a március utolsó hétvégéjén lezajlott megmérettetésen

Labdarúgás: erődemonstrációt tartva talált vissza a győzelmi útra a gödöllői legénység

Hevesi Tamás együttese öt gólt lőtt a Tököl vendégeként az igencsak egyoldalúra sikeredett bajnoki összecsapáson

Röplabda: bejutottak a hatos döntőbe a gödöllői juniorok

Wirnhardt Oszkár és Szalay Attila tanítványai pontveszteség nélkül nyerték meg az U21-es rájátszás A jelű csoportját

Hármat vágott a gödöllői tizenegy a Vecsésnek, mégsem örülhetett

Hevesi Tamás együttese az első félidőben 2-0 arányban vezetett, majd fordítottak a hazaiak a gólban gazdag összecsapáson

Idén alapítványi dotációt kapnak a gödöllői sportélet bizonyos szereplői

Az önkormányzat által életre hívott szervezet összesen 9,9 millió forintot oszt szét a TAO-támogatásban nem részesülő klubok között

Atlétika: Gödöllő adja mindkét nemnél a téli gerelyhajítás juniorbajnokátAtlétika: Gödöllő adja mindkét nemnél a téli gerelyhajítás juniorbajnokát

Máté Alpár tanítványai Szombathelyen, a GEAC mezeifutó fiataljai Kecskeméten adtak számot felkészültségükről

Röplabda: szettveszteség nélkül verték az alapszakasz-győztest a gödöllői lányok

Az első minitorna után Szalay Attila együttese vezeti a rájátszás tabelláját. Folytatás két hét múlva a TFSE otthonában

Se nem kapott, se nem rúgott gólt Csomádon a gödöllői focicsapat

Hiába játszott mezőnyfölényben Hevesi Tamás együttese, a találat nélküli döntetlen csupán egy pontot eredményezett

Röplabda: meccslabdákat hárítva nyerte a rájátszás első ütközetét a gödöllői hatos

Az idei bajnoki idényben harmadszor nyert 3-2 arányban a TFSE csapata ellen Szalay Attila remekül küzdő együttese

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101