SPORT
Gödöllői judo-éremeső Cegléden

A helyi klub fiatal versenyzői minden számban, ahol elindultak, a dobogón végeztek a regionális rangsorversenyen

Jó hírekkel szolgált a Gödöllői EAC elnöke a gyász árnyékában

Az ország második atlétikai akadémiáját működtetheti az egyetemi klub, amely új létesítményeket is építtethet

Atlétika: egy gödöllői érem és értékes helyezések a téli dobóbajnokságon

Máté Alpár tanítványai közül Grünwald Tamás a serdülők gerelyhajító versenyében állhatott fel a dobogóra Szombathelyen

Röplabda: győzelemmel zárta az alapszakaszt a gödöllői csapat

Tornarendszerben folytatja a helyi hatos az NB I. Ligát rájátszásban, a megmérettetés-sorozat győztese feljut az Extraligába

Tovább szárnyal a gödöllői focicsapat

Százhalombattán is magabiztos sikernek örülhetett Hevesi Tamás társulata, amely egyre inkább kacérkodhat a dobogós pozícióval

Egyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atlétákEgyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atléták

Nádházy Evelin 400 méteren, Pápai Márton pedig 1500 méteres állt rajthoz a lengyelországi kontinensviadalon

Elhunyt Szörényi István

A Gödöllői EAC rúdugró szakedzőjét 76 éves korában érte a halál. Tanítványai több mint 150 országos bajnoki címet szereztek

Fedettpályás gödöllői ezüst a juniorok rúdugró számában

Szörényi István tanítványa, Bánovics József 492 centiméteres egyéni csúccsal állhatott fel a dobogó második fokára

Röplabda: a felsőházi rájátszásba ütötte magát a gödöllői hatos!

Nagyot küzdve, szetthátrányból fordítva diadalmaskodott Szalay Attila együttese az Eötvös DSE elleni rangadón

Koziorowski Richárd mesterhármasával nyert a gödöllői tizenegyKoziorowski Richárd mesterhármasával nyert a gödöllői tizenegy

Hevesi Tamás együttese harmadik idei meccsét is győzelemmel teljesítette, és egyre közelebb kerül a dobogós helyhez

Sportlövészet: két gödöllői szerzett Budapest-bajnoki címet

Az olimpiai kvótás Mészáros Eszter és klubtársa, Klenczner Márton a juniorok mezőnyében diadalmaskodtak

Fedettpályás ob: három ezüstérmet nyertek a gödöllői atléták

Az Eb-induló Nádházy Evelin és Pápai Márton mellett, az egyéni csúcsig jutott Mihály Ádám állhatott fel a dobogó második fokára

Röplabda: könnyed gödöllői siker a sereghajtó Jászberény ellenRöplabda: könnyed gödöllői siker a sereghajtó Jászberény ellen

Szalay Attila együttesének a következő, Derecske elleni meccsen egy ötszettes győzelem is elég, hogy a felsőházi rájátszásba jusson

Gyömrőn szerezte meg a Maglód skalpját a gödöllői focicsapat

Kissé szokatlan időpontban, délelőtt 11 órakor kezdődött a találkozó, ám ez nem zavarta meg Hevesi Tamás együttesének tagjait

Tehetségközpont rangra emelkedett a Gödöllői SK labdarúgó-szakosztálya

A 15 év alatti fiatalok szakmai képzése és az akadémiákra történő továbbítása lesz a feladata az edzői stábnak

A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon

Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét

Tóth Zsombor hétpróba-bajnok, Pápai Marci Eb-induló!

A Gödöllői EAC atlétája meggyőző fölénnyel, 184 pontos különbséggel lett aranyérmes. Nádházy Evelin közelíti a szintet

Idegenbeli győzelemmel köszöntötte az új évet a gödöllői tizenegyIdegenbeli győzelemmel köszöntötte az új évet a gödöllői tizenegy

Az első félidőben mutatott játék alapján akár nagyobb arányú vendégsiker is születhetett volna a Pilis elleni mérkőzésen

Kulcsembereik nélkül alulmaradtak a Honvéddal szemben a gödöllői kézilabdázók

A fiatalok nem tudták pótolni rutinosabb társaikat. A pontatlanság mellett, védekezésben teljesített elvárás alatt Bartos Gábor csapata

Röplabda: jó kezdés után drámai csatában vesztett a gödöllői csapat Budaörsön

A négyszettes csata során két játszmában is túlóráztak a riválisok. A GRC fiaskója egyelőre nem tragédia, de jó lesz vigyázni

16 millió forintos városi bevételről mondott le Gödöllő első embere

A polgármester, hivatkozva a koronavírus-járvány kedvezőtlen hatásaira, erre az évre elengedte sport közalapítvány fizetési kötelezettségét

Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó

Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői

Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-nAtlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n

A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot

Röplabda: kétszettes hátrányból fordított és nyert a gödöllői hatos

Úgy tűnt, túlságosan nagy előnyt ad a TF-eseknek Szalay Attila együttese, ám a lányok derekasan küzdöttek

Szezoncsúccsal ért célba Nádházy Evelin Ostravában

A Gödöllői EAC sprintere 53,78 másodperc alatt teljesítette a 400 méteres távot, és 3 századdal maradt el az Eb kiküldetési szinttől

Folytatódik az együttműködés a Gödöllői SK és a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia között

Kizárták a helyi tizenegy következő ellenfelét a bajnokságból, ezért Hevesi Tamás csapata csak február 27-én debütál hazai pályán

Két éven belül otthonra lelhetnek a Gödöllői Muskétások

Az uszoda mellett létesítendő jégcsarnok-beruházás eddigi és várható fejleményeiről Molnár Mihály, a helyi egyesület főtitkára beszélt

Minden éremből jutott a gödöllői atlétáknak a Budapest Openen

Pápai Marci 1500 méteren egyéni csúccsal nyert, Mihály Ádám 2., klubtársa, Bánovics József 3. lett rúdugrásban

Röplabda: 71 nap után vereséggel tért vissza a bajnokságba a gödöllői csapatRöplabda: 71 nap után vereséggel tért vissza a bajnokságba a gödöllői csapat

Szalay Attila együttese Gárdonyban marad alul a székesfehérvári alakulat ellen, úgy, hogy egy szettsikerre sem futotta az erejéből

Idei legjobbját futotta Nádházy Evelin Bécsben

A Gödöllői EAC sprintere a 400 méteres síkfutásban 54,16 másodperce idővel ért célba, és lett 10. a rangos mezőnyben

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100