Népes küldöttségével a legjobb stúdiónak járó különdíjat is kiérdemelte Zalaegerszegen a Catwalk Ironairbase

Egyelőre annyi a gödöllői városi sportcsarnoknakEgyelőre annyi a gödöllői városi sportcsarnoknak

Túl drágán vállalta volna a közbeszerzési kiírásra jelentkező vállalkozó az építést. A létesítmény megvalósítása lekerül a napirendről

Gödöllői nevelésű játékosok lepték el az NB I. nyitófordulóját

Hárman a Ferencvárosban, ketten az Újpestben, egy-egy Góliátos pedig a Diósgyőr és a Honvéd meccsén volt érdekelt

Tizedikként zárt Répási Petra az U23-as kontinensviadalon

A Gödöllői EAC atlétája 100 méteres síkfutásban az elődöntőig jutott a lengyelországi Európa-bajnokságon

Nyeretlenek maradtak a gödöllői párosok a főtáblán

A siófoki Beach Aréna a házigazdája a magyar strandröplabdázás története eddigi legrangosabb viadalának

A dobóatléták fényezték a gödöllői műhely munkáját

Eszenyi Napsugár két érmet szerzett a serdülőknél, az újoncoknál a rúdugrók voltak a legsikeresebbek

Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra

Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül

Világbajnoki megnyitó gála helyszíne volt a Lázár LovasparkVilágbajnoki megnyitó gála helyszíne volt a Lázár Lovaspark

Július második hétvégéjén a gödöllői erdészet galgamácsai területén randevúznak a földkerekség legjobb korongvadászai

Súlyos sportbalesetet szenvedett Lázár Zoltán és fia

A Gödöllőn élő nyolcszoros világbajnok egy csehországi versenyen oszlopnak ütközött fogatával. Ifjabb Lázár ujját amputálni akarták

Strandröplabda ob: gödöllői ezüst- és bronzmedálok a nyíregyházi fordulón

A bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős ezúttal alulmaradt a döntőben. A másik két érmet a Kovács-nővérek és Soós Izsák termelték

Gödöllői rúdugró a győri EYOF-on

A szövetség véglegesítette a magyar indulókat. Szörényi István tanítványát, Mihály Ádámot is a csapatba jelölték

Kriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét LengyelországbanKriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét Lengyelországban

A Gödöllői EAC tehetséges futója 300 méteres síkfutásban egyéni csúcsot repesztve utasította maga mögé riválisait

Taroltak a gödöllőiek a Csomádi Kempo Kupán

A versenyre négy sportolóval elutazott Crow Gym-csapat tagjai három arany- és egy bronzéremmel gazdagodtak

Mihály Ádám az ország legjobb ifjúsági rúdugrója

A Gödöllői EAC üdvöskéje 30 centiméteres előnnyel lett bajnok Miskolcon. Rajta kívül négyen szereztek érmet az ifi ob-n

Strandröplabda: letaszították riválisaikat a dobogóról a gödöllői lányok

Tatán rendezték meg az idei országos bajnokság első kvalifikációs fordulóját. A címvédő sikerét hozta a női verseny

Gödöllőt is érinti a Mária Maraton

A teljes táv közel 1.400 kilométer: Mariazelltől Csíksomlyóig tart. A helyiek június 26-án és 27-én csatlakozhatnak

Rúdugró-palánták sikeres versenye Gödöllőn

Nem csak a folyamatosan emelkedő magassággal, hanem a rekkenő hőséggel is meg kellett küzdeniük a fiataloknak

Renner Luca nagy ugrásaRenner Luca nagy ugrása

Kilenc érem jutott a gödöllői atlétáknak a mátyásföldi Ikarus-pályán lezajlott U23-as és junior ob-n

Bronzérmes csapat tagjaként örülhetett Gémesi Csanád a vívó Eb-n

Egyéniben a 7. helyen végzett a Gödöllői EAC kardozója Tbilisziben, csapatban pedig a harmadik pozícióban zárt

A Gödöllői EAC négy atlétája segítette az ifjúsági válogatottat

Mihály Ádám négy és fél méter fölé került rúdugrásban, amivel második lett a négy nemzet miskolci viadalán

Idén nyáron is lesz strandröplabda tábor Gödöllőn

Június 19-től július végéig van lehetőség sportolni a helyi egyetem teniszklubjának homokos pályáin

A juniorkorú Simonváros Csanád hátát nézte a férfi rúdugró-mezőnyA juniorkorú Simonváros Csanád hátát nézte a férfi rúdugró-mezőny

Remek teljesítményt nyújtott a megfiatalított gödöllői különítmény a háromnapos székesfehérvári atlétikai országos bajnokságon

Serdülőbajnoki ötödik lett a gödöllői leány csapat röplabdában

Szabados István együttese két győzelmet jegyzett, mégsem sikerült a legjobb négy közé verekednie magát

Úszó- és sporttábor Gödöllőn

Június 19-e és augusztus 25-e között lesznek a turnusok, amikre 4 éves kortól jelentkezhetnek a gyermekek

Köszöntötték Gödöllő tanulásban és sportolásban is élenjáró diákjait

Összesen kilenc nebuló részesült kiemelt elismerésben a Művészetek Háza Gödöllő épületében lezajlott ünnepségen

Orvost igénylő kiütések a gödöllői K1 gálánOrvost igénylő kiütések a gödöllői K1 gálán

Parádés ütközeteket láthatott, ezért remekül szórakozott a Trafo Club közönsége a Crow-Gym rendezvényén

Gyermekbajnoki hatodikként zárt a gödöllői leány röplabda-csapat

Békéscsabán rendezték meg az országos döntőt, ahol városunk fiataljai nagyon közel álltak a négy közé jutáshoz

Gödöllői Liga-sikerek a pünkösdi Budapest Open Nemzetközi versenyen

A GEAC atlétái ezúttal a mátyásföldi Ikarus-pályán igazolták jó formájukat. Egyéni csúcsok is születtek

Gálaelőadással biztosították be ezüstérmüket a gödöllői focisták

Pilisszentivánon rúgott egy hatost Szász Ferenc csapata, amely remek idényt zárt a Pest megyei elitbajnokságban

Kézilabda: Gödöllő adja Pest megye legjobb juniorcsapatát a férfiaknál

Mácsár Gyula társulata az NB II. Északi-csoportjában bezsebelt bajnoki cím után Vácon vívta ki az újabb sikert

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100