SPORT
Labdarúgás: nem várt bajnokverés a gödöllői sportcentrumban

A Pest megyei elitbajnokságba feljutott VS Dunakeszi gárdája hatékonyabb helyzetkihasználásának köszönhetően három ponthoz jutott

Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon

A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon

Gödöllőre látogat Marco Rossi

A magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya a királyi kastély lovardájában tart fórumot csapata és a sportág honi helyzetéről

Röplabda: a biztos bentmaradás a fő célja a gödöllői csapatnak az NB I. LigábanRöplabda: a biztos bentmaradás a fő célja a gödöllői csapatnak az NB I. Ligában

A klubvezetés elsősorban az utánpótlás korosztályok formációinak eredményességére fókuszál az október közepén rajtoló bajnoki idényben

Labdarúgás: a bajnoki cím után a Pest megyei Szuperkupát is Gödöllői SK nyerte!

Győri Zoltán együttese már tápiószentmártoni döntő első negyedében padlóra küldte riválisát, a Bugyi-OBO SE társulatát

8 dolog, amit eddig nem tudtál a fociról

Nagyon sok embert vonz ez a sport, talán nem véletlen, hogy sokan nem csak nézik, hanem amatőr szinten játsszák is, sőt…

A gödöllői tizenegy céljainak elérését segíti a volt válogatott középpályás, Nagy Dániel

Az NB I-es Mezőkövesdtől érkező játékos jelenleg sérüléssel bajlódik, de ahogy felépül, számíthat rá Győri Zoltán vezetőedző

Strandröplabda ob-döntő: hatalmas bravúrral ezüstérmes lett a gödöllői Szabó Anna Kun Stefániával az oldalánStrandröplabda ob-döntő: hatalmas bravúrral ezüstérmes lett a gödöllői Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán

A férfiak mezőnyében Szabó Vilmos Mikuláss Koch Marcellel jeleskedett, a srácok a hősiesen kicsikart bronzéremig meneteltek

Strandröplabda: Gödöllőre került a serdülő lányok országos bajnoki aranya

Breuer Mirtill Strébl Noémivel az oldalán lett aranyérmes az U16-os korosztály Lupa Beachen lezajlott döntőjében

Atlétika U20-as világbajnokság: értékes helyezésekkel rukkoltak elő a gödöllői legények

Guth Mátyás 5. lett magasugrásban, Bánovics József 11. rúdugrásban, míg Soos Levente 34. 400 méteres gátfutásban

Megálmodta a jégcsarnok arculatát a gödöllői uszoda tervezője

Jánosi János Ybl- és Pro Architectura díjas építész egy kisfilmben beszél a helyi sportingatlanokkal kapcsolatos történésekről

Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra

Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra

Strandröplabda U20 ob: a Bútor, Kristóf kettős ezüst-, a Vecsey, Szabó páros bronzéremmel rukkolt előStrandröplabda U20 ob: a Bútor, Kristóf kettős ezüst-, a Vecsey, Szabó páros bronzéremmel rukkolt elő

A legjobb négy közé három gödöllői érdekeltségű páros jutott be, így már az elődöntők előtt garantált volt a két érem, ami meg is lett

Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon

Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt

Strandröplabda U22 ob: egy arany- és két bronzéremmel gyarapodott a gödöllői dicsőséglista

Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán lett bajnok, míg a Bútor-Kristóf kettős és Szabó Vilmosék a harmadik helyen végeztek

Atlétika EYOF: ezüst- és bronzérmes sprintváltók gödöllői befutókkal

A fiúknál Fodor Péter, a lányoknál pedig Kriszt Sarolta, teljesítette a leghosszabb, 400 méteres távot a magyar stafétákban

Atlétika EYOF: Kriszt Sarolta negyedik lett 200 méterenAtlétika EYOF: Kriszt Sarolta negyedik lett 200 méteren

A besztercebányai megmérettetés másik gödöllői résztvevője, Fodor Péter a 12. helyen végzett a 400 méteres síkfutásban

Strandröplabda: dobogóra állhatott Gyenesdiáson a gödöllői Vecsey, Juraszik kettős

Bútor Anna és Kristóf Dóra révén szépen csillogó ezüstéremnek örülhetett Karádi Zoltán szakosztálya a hartbergi MEVZA-torna után

Gödöllői atlétalány viszi a magyar zászlót a besztercebányai EYOF-on

Kriszt Sarolta ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmes hétpróbázó mellett Fodor Péter is rajthoz áll a MATE-GEAC utánpótlás-műhelyéből

Vívás: harmadszor világbajnoki ezüstérmes a kardcsapat tagjaként Gémesi Csanád

A földkerekség felnőtt pengeforgatóinak mezőnyében ezúttal sem jutott a legfényesebb medáliából a MATE-Gödöllői EAC versenyzőjének

Labdarúgás: ők próbálják meg letaszítani a megye egy trónjáról a gödöllői tizenegyet

Győri Zoltán együttese augusztus harmadik hétvégéjén kezdi meg a küzdelemsorozatot, amire a Szuperkupa-döntővel hangol

Vívás: a 25. helyig menetelt Gémesi Csanád az egyiptomi világbajnokságon

A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a grúz Sandro Bazadze állította meg a legjobb 32 között. Folytatás a csapatversenyen

Tájfutó masters világbajnokság: gödöllői indulók értékes helyezéseiTájfutó masters világbajnokság: gödöllői indulók értékes helyezései

A sprinttávon érték el a legjobb eredményeket a városunkhoz kötődő versenyzők: Kármán Katalin és Dékány Andrea egyaránt 8. helyen végeztek

Véget nem érő labdamenetet nyert Gödöllő díszpolgára

Tóth Krisztina elképesztő körülmények között szerzett pontot tíz évvel ezelőtt a dortmundi világbajnokság csapatversenyében

Sportlövészet, világkupa: ezüstéremnek örülhetett a Mészáros Eszter, Péni István alkotta vegyes csapat

A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és társa az indiai rivális párossal szemben maradt alul a döntőben a dél-koreai megmérettetésen

Úszótanfolyamok gyerekeknek szeptembertől a gödöllői uszodában

Július végén várják az 5-18 éves korúak jelentkezését az Ady sétány 9. szám alatt található impozáns létesítményben

Sportlövészet: világkupa-bronzéremmel bővült Mészáros Eszter sikerlistája

A MATE-Gödöllői EAC légpuskása a 10 méteres számban állhatott fel a dobogó alsó fokára a dél-koreai viadalon

Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek

A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen

Strandröplabda: mesterverseny-diadalig menetelt a gödöllői Juraszik Patrícia Vaida Beáta oldalán

Öt női és két férfi páros jutott a főtáblára a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály kötelékéből az Abádszalókon lezajlott viadalon