SPORT
Fura öngól vetett véget a gödöllői tizenegy veretlenségének

Maglódon végig fölényben játszott városunk csapata, betalálni azonban képtelenek voltak a fiúk

Soos Levente ugrott a legmagasabbra Varsóban

A Gödöllői EAC atlétája 146 centiméteres eredménnyel nyerte a Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokat

A GSK továbbment, a GEAC elvérzett a Pest megyei focikupábanA GSK továbbment, a GEAC elvérzett a Pest megyei focikupában

Szoros meccset nyert Ikladon Szász Ferenc együttese, az egyetemi formáció két percre volt a sikertől Mogyoródon

Szuper liga döntő szuper gödöllői atlétákkal

Öt arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel tértek haza a pénzdíjas debreceni viadalról városunk sportolói

A Taksonyt is lepipálta a Szász-csapat

Ismét egy góllal nyert az első számú gödöllői tizenegy. Idegenben vesztett a GEAC-SZIE és a GSK II. is

Atlétapalántákat toboroz a Gödöllői EACAtlétapalántákat toboroz a Gödöllői EAC

Szeptemberben várják a 2003-2007-es születésű gyerkőcök jelentkezését az egyetemi pályán

Gödöllői liga-sikerek az atléták ifi- és junior Budapest-bajnokságán

Az egyetemi klub versenyzői közül többen is kiváló eredményt értek el az Ikarus-pályán lezajlott megmérettetésen

Pontokat hagyott Pestszentlőrincen a GSK II.

Városunk második számú tizenegye kétgólos hátrányt dolgozott le, de pocsék helyzetkihasználása miatt a győzelmet képtelen volt megszerezni

Bombagóllal verték a gödöllői focisták a TurátBombagóllal verték a gödöllői focisták a Turát

Szász Ferenc együttese hamar vezetéshez jutott, és szervezett védekezéssel kibekkelte a három pontot az enerváltan támadó vizitálók ellen

Az MTK otthonában kezdi a bajnokságot a TEVA-GRC csapata

A válogatott Eb-szereplése miatt csak október második felében lépnek először pályára városunk női röplabdázói a pontvadászatban

Nyolc perc alatt lerendezte a továbbjutást a gödöllői tizenegy

Kismaroson nyert a Pest megyei Kupa első fordulójában városunk csapata, amely magabiztosan teljesítette a kötelező feladatot

Judo tanfolyam Gödöllőn

Óvódás kortól várják a jelentkezőket. Olyan mozogni vágyókat is, akik szeretnének megtanulni esni

Veres-verés gödöllői módra

Idegenben nyertek városunk focistái a tavaly még NB III-as rivális ellen. A győzelemnek sajnálatos ára is volt: Nagy Tamás lábtörést szenvedett

Csapatbronz részese lett Lázár Zoltán a négyesfogathajtók Európa-bajnokságánCsapatbronz részese lett Lázár Zoltán a négyesfogathajtók Európa-bajnokságán

A sportág Gödöllőn élő hétszeres világbajnoka egyéniben a 19. helyig jutott az aacheni versenyen

Döntetlennel debütáltak a gödöllői focisták

A hőségben lezajlott találkozó végeredménye már az első félidőben kialakult. Tisztán látszott, akad még csiszolnivaló a játékon

Kegyvesztettségre utal a Gödöllői Bocskai SE helyzete

Elutasították az egyesület TAO-támogatási igényét, miközben a GSK 73 millióhoz jutott. Megújul a sportpálya az Erkel iskolában

Nyáréji tekerés Gödöllő utcáin

Augusztus 15-én, szombaton mintegy 20 kilométeres táv vár a résztvevőkre. Rajt a Városháza előtti téren

Strandröplabda-ob: címvédés női fronton, gödöllői színekbenStrandröplabda-ob: címvédés női fronton, gödöllői színekben

Háromszettes csatában nyert a döntőben a Lutter Eszter, Lakatos Enikő kettős a kispesti homokon

Gödöllői aranyakról is szól az atléták országos bajnoksága

Augusztus második hétvégéjén Székesfehérvár ad otthont a sportág legjelentősebb hazai megmérettetésének

Hazai pályán kezd a Gödöllői SK tizenegye

Szász Ferenc csapata a Nagykőröst fogadja augusztus második szombatján. Az őszi idény november 22-én zárul

Áthalad a Tour de Hongrie mezőnye Gödöllőn

Augusztus 9-én, a déli órákban láthatjuk a bringásokat a Szabadság úton. Mintegy 100 kerékpáros rivalizál a versenyen

Edzőváltás a gödöllői tizenegynélEdzőváltás a gödöllői tizenegynél

Nagy Dániel helyét egykori NB II-es csapattársa, Szász Ferenc foglalja el a megye egyes focicsapat kispadján

Simonváros Csanád a hetedik helyig emelkedett az ifjúsági olimpián

A gödöllői rúdugró-tehetség húsz centiméterrel marad el egyéni legjobbjától a rangos viadalon

Kriszt Katalin az EYOF 10. legjobb magasugrója

A gödöllői atlétalány a kezdő magasságot első teljesítette Tbilisziben, ám az emelés kifogott rajta

Bombázót vesztett és szerzett a gödöllői röplabda-csapat

Több poszton is átalakul Horváth András játékoskerete az új bajnoki szezonra. A tréner derűlátó: dolgozni kell!

Grúz és francia aranyérem az Egyetemi 7-es Rögbi Európa-bajnokságon

Gödöllő jó, de az eredményességet tekintve, túlságosan udvarias házigazda volt a kontinensviadalnak

Nyeretlenül nyitották a gödöllői csapatok az egyetemi rögbi Eb-t

Négyből négy meccset buktak el a Szent István Egyetem formációi a kontinensviadal első játéknapján

Ők nyerték az 50 ezer forintos pénzdíjat a strandröplabda M4 kupánŐk nyerték az 50 ezer forintos pénzdíjat a strandröplabda M4 kupán

A Lakatos, Lutter Eszter, valamint a Meszlényi, Soós páros sikere a gödöllői egyetem forró homokján

Helytálltak az ifi vb-n a gödöllői hétpróbázó lányok

Renner Luca négy, Kovács Emma egy versenyszámban javította meg egyéni csúcsát Caliban

Három századon múlt Répási Petra bronzmedálja a junior Eb-n

A Gödöllői EAC gátfutója már rajt után hátrányba került a döntőben. Küzdött, de mégsem fért fel a dobogóra

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100