Vissza normál nézetbe Nyomtatás

Népképviselet

 

ORSZÁGGYŰLÉSI KÉPVISELŐ

Vécsey László (Fidesz-KDNP)
Pest megye 6-os számú egyéni választókerület

A választókerülethez tartozó települések:

Aszód • Bag • Domony • Galgamácsa • Gödöllő • Hévízgyörk • Iklad • Isaszeg • Kartal • Kerepes • Kistarcsa • Mogyoród • Nagytarcsa • Szada • Vácegres • Váckisújfalu • Verseg

Telefon: (20) 212-9660
Email: vecseylaszlo@fidesz.hu
Honlap: www.vecseylaszlo.fidesz.hu
Parlamenti tisztség: törvényalkotási bizottság alelnöke, mezőgazdasági bizottság tagja
Fogadóra Gödöllőn: külön hirdetmény alapján (Rézgombos Inkubátorház - Szabadság tér 1.)


ÖNKORMÁNYZAT

Polgármester

Dr. Gémesi György (Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Telefon: (28) 529-100 Fax: (28) 529-255 Email: polgarmester@godollo.hu
Fogadóóra: minden hónap első szerdája 10-12 óra és 14-17 óra (Szabadság tér 6.)
Havi bruttó illetménye: 797.736 forint + 119.660 forint költségátalány + hivatali mobiltelefon- és gépjármű-használat

Alpolgármesterek

Bárdy Péter első számú főállású alpolgármester (Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Telefon: (28) 529-100 Fax: (28) 529-255 Email: pmh@godollo.hu
Havi bruttó illetménye: 700.000 forint + 105.000 forint költségátalány + hivatali mobiltelefon-használat + saját személygépkocsi hivatalos célú használata
Bajkó Norbert második számú főállású alpolgármester (A Hely az Érték Városvédő Egyesület - 2019. november 4-én kizárták!)
Telefon: (28) 529-100 Fax: (28) 529-255 Email: pmh@godollo.hu
Havi bruttó illetménye: 700.000 forint + 105.000 forint költségátalány + hivatali mobiltelefon-használat + saját személygépkocsi hivatalos célú használata


Egyéni képviselők

1. számú választókerület: Klement Péter (Fidesz-KDNP)
Elérhetőség

2. számú választókerület: Kocsi Tamás (Fidesz-KDNP)
Elérhetőség

3. számú választókerület: Máthé László (Fidesz-KDNP)
Elérhetőség

4. számú választókerület: dr. Péterfi Gábor (Fidesz-KDNP)
Elérhetőség

5. számú választókerület:
dr. Györfi Beáta (Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Elérhetőség: (20) 934-3399

6. számú választókerület: Pelyhe József (Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Elérhetőség: (20) 823-1408

7. számú választókerület: dr. Pappné Pintér Csilla (Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Elérhetőség: (20) 917-3717

8. számú választókerület: Epres György (Fidesz-KDNP)
Elérhetőség

9. számú választókerület: Török Sándor (Fidesz-KDNP)
Elérhetőség

10. számú választókerület:
Bárdy Péter (Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Elérhetőség

Kompenzációs listáról bejutott képviselők

Nagy Péter (Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Molnár Gergely
(Gödöllői Lokálpatrióta Klub)
Kolozs Csaba
(Fidesz-KDNP) - elérhetőség
Bajkó Norbert (A Hely az Érték Városvédő Egyesület - 2019. november 4-én kizárták!)

A képviselői tiszteletdíj összege bruttó 90.000 forint havi szinten. A bizottsági elnökök és a tanácsnokok javadalmazása bruttó 170.000 forint/hó. Az önkormányzati bizottság nem képviselő tagjainak tiszteletdíja bruttó 45.000 forint/hó. A képviselők a bizottsági tagságért nem részesülnek anyagi juttatásban.

Önkormányzati állandó bizottságok

Pénzügyi és Költségvetési Bizottság (5 tagú - elnök: Pelyhe József)
Gazdasági és Vállalkozásfejlesztési Bizottság (7 tagú - elnök: Pelyhe József)
Jogi és Ügyrendi Bizottság (5 tagú - elnök: dr. Györfi Beáta)
Városfejlesztési és Fenntarthatósági Bizottság (7 tagú - elnök: dr. Pappné Pintér Csilla)
Egészségügyi bizottság (7 tagú - elnök: dr. Györfi Beáta)
Szociális és Családügyi Bizottság (7 tagú - elnök: Nagy Péter)
Köznevelési és Közösségfejlesztési Bizottság (5 tagú - elnök: dr. Pappné Pintér Csilla)
Kulturális, Ifjúsági és Nemzetközi Kapcsolatok Bizottsága (7 tagú - elnök: Molnár Gergely)

Tanácsnokok
Vállalkozásügyi tanácsnok:
Közbiztonságügyi tanácsnok:
Környezetvédelemügyi és Ifjúsági tanácsnok:


NEMZETISÉGI ÖNKORMÁNYZATOK

A Gödöllői Roma Nemzetiségi Önkormányzat tagjai: Balog Gyula (elnök), Balogh Gyula, Kubatov János, Kolonics Nikolett, Baloghné Varga Orsolya Ildikó
A Gödöllői Német Nemzetiségi Önkormányzat tagjai: Kaiser Péter (elnök), Meizner Sándor, Scherzinger Mária, Benedekné Juhász Katalin, Zsiborás József
A Gödöllői Lengyel Nemzetiségi Önkormányzat tagjai: Szabó László (elnök), Mezővári Ottóné, Szabó Márk László


GÖDÖLLŐI IFJÚSÁGI KÉPVISELŐTESTÜLET

Elnök: Csikós Hanna (2019/2020-as iskolaidényre)
Email: ifjusagitestuletgdl@gmail.com

VÁLASZTÓKERÜLETEK

I. számú egyéni választókerület
MÁV őrház, Alma utca, Avar utca, Babat-puszta, Bánki Donát utca, Barackos utca, Besnyő utca, Birs utca, Boglárka utca, Bojtorján utca, Boróka utca, Csemete-kert, Damjanich János utca, Erdélyi Ferenc utca, Erdőszél utca, Fenyves köz (17-ig), Fenyvesi dűlőút, Fenyvesi főút, Fenyvesi nagyút, Fodor köz, Fogadalom utca, Gárdonyi Géza utca, Gesztenye utca, Gyertyán utca, Gyöngyvirág utca, Harmat utca, Havas utca, Hétház utca, Hun utca, Incsői erdészház, Iskola köz, Ivánka Imre utca, Juhar utca, Kankalin utca, Kapucinusok tere, Katona József utca, Kerengő utca, Kert utca, Kertész köz, Kinizsi Pál utca, Klapka György út, Klapka köz, Kökény utca, Lomb utca, Madách Imre utca, Magyar utca, Mályva utca, Mandula utca, Mikes Kelemen utca, Nádas utca, Nagyboldogasszony tér, Napsugár utca ,Nyár utca, Orgona köz, Őrház utca, Örökzöld utca, Ősz utca, Peres dűlő, Peres utca, Puskás Tivadar utca, Repkény utca, Selyemfenyő utca, Szabadság út (70-től végig), Szabadság út (135-től végig), Százszorszép utca, Szedres utca, Székely Bertalan utca, Székely köz, Szivárvány utca, Szkíta körút, Sztelek Dénes utca, Tábornok utca, Tamás atya utca, Tavasz utca, Tél utca, Temetői őrház, Toboz utca, Viola utca, Zápor utca, Zúzmara utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
1. (Csemetekert 13.)
2. (közösségi ház, Szabadság út 251.)
3. (Közösségi ház, Szabadság út 251.)

II. számú egyéni választókerület
Agyagos utca, Alkotmány utca, Antalhegyi lejtő, Antalhegyi utca, Aranka utca, Árvácska utca, Asbóth Sándor utca, Aulich Lajos utca, Babati utca (10-től végig), Bagoly utca, Balaton utca, Bástya utca, Batthyány Lajos utca, Borostyán utca, Címer utca, Dankó Pista utca, Dárda utca, Dobó Katica utca, Domboldal utca, Duna utca, Érsek utca, Gróf Teleki Pál tér, Hóvirág utca, Hős utca, Ibolya utca, Illés köz, Iskola utca, Jogar utca, Kard utca, Kereszt utca, Kilátó utca, Knézich Károly utca (29-től végig), Kokárda utca, Korona tér, Mohács utca, Mókus utca, Nádor köz, Országalma utca, Palást utca, Panoráma utca, Présház utca, Rekettye utca, Sajó utca, Sió utca, Szabadság út (81-től 133-ig), Szarvas utca, Szent Gellért utca, Tájkép utca, Tisza utca, Turul utca, Vasvári Pál utca, Virág köz, Zászló utca, Zsálya utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
4. (Damjanich iskola)
5. és 6. (Montágh iskola)

III. számú egyéni választókerület
Ádám utca (18-tól végig és 31-től végig), Akácfa utca, Aradi utca, Attila utca, Berkenye utca, Blaháné utca, Bodza köz, Boncsoki dűlőút, Buzogány utca, Csalogány utca, Cserjés köz, Csillag utca, Csiperke utca, Csonkás köz, Diófa utca, Estike utca, Fecske utca, Füves köz, Fűzfa utca, Galagonya utca, Galamb utca, Gerle utca, Gida köz, Hajnalka utca, Hársfa utca, Határjáró út, Hegy utca, Hegyalja utca, Hegyesi Mari utca, Hérics köz, Hold utca, Holló utca, Hunyadi János utca (39. és 52-től végig), Ilona utca, Kápolna köz, Kecskés dűlő, Kelemen László utca,Kis-Komlós utca, Knézich Károly utca (1-től 28/A-ig és a helyrajzi számozott rész), Kökörcsin köz, Lázár Vilmos utca, Ligeti Juliska utca, Margita utca, Mátyás király utca (31. és 53-tól végig, illetve 26-től végig), Nyárfa utca, Nyárkút utca, Öreghegyi utca, Perczel Mór utca, Pereszke utca, Radnóti Miklós utca, Rét utca, Rigó utca, Sas utca, Sőtér Kálmán utca, Szilágyi Erzsébet utca, Topolya utca, Tölgyfa utca, Úrréti utca, Venyige utca, Vincellér utca, Vőfély köz, Völgy utca, Zengő utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
7. (Mátyás király utca 10.)
8. (Blaháné út 132.)
9. (Blaháné út 45.)

IV. számú egyéni választókerület
Ambrus Zoltán köz, Balassi Bálint utca, Dobogó utca, Dózsa György út (9-től végig), Erkel Ferenc utca, Haraszti köz, Haraszti utca, Kandó Kálmán utca, Kenyérgyári utca, Kossuth Lajos utca (35-től végig és 60-tól végig), Kotlán Sándor utca, Körösfői-Kriesch Aladár utca, Mezsgye út, Mikszáth Kálmán utca, Móra Ferenc utca, Móricz Zsigmond utca, Remsey Jenő körút, Semmelweis utca, Sport köz, Szadai utca, Széchenyi István utca, Szent Imre utca, Táncsics Mihály út, Toldi Miklós utca, Városmajor utca, Virág utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
10. (Fővárosi Szociális Otthon, Dózsa György út 65.)
11. és 12. (Táncsics Mihály úti óvoda)

V. számú egyéni választókerület
Ádám utca (1-től 29-ig és 2-től 16-ig), Arany János út (2/b-től 3-ig és 40-től végig), Báthori István utca, Bem József utca, Bercsényi Miklós utca, Berente István utca, Bocskai István utca, Bossányi Krisztina utca, Csanak utca, Dózsa György út (54-től végig), Éva utca, Garó Emília utca, Gomba utca, Hajó utca, Hamvay Ferenc utca, Hunyadi János utca (1.től 38-ig és 40-től 50/A-ig), Kazinczy Ferenc utca, Kazinczy körút, Klebelsberg Kuno utca, Kornya Mihály utca, Márki Sándor utca, Mátyás király utca (1-től 29-ig és 33-tól 51-ig, illetve 2-től 24-ig), Nap utca, Odray János utca, Ottó Ferenc utca, Rákóczi Ferenc utca, Remény utca, Ripka Ferenc utca, Rózsa utca, Röges utca, Surin István utca, Szív utca, Thegze Lajos utca, Undi Mariska utca, Zrínyi Miklós utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
13. (Kazinczy körúti óvoda)
14. és 15. (Petőfi iskola, Mátyás király út 10.)

VI. számú egyéni választókerület
Bajcsy-Zsilinszky utca, Dózsa György út (0-tól 50-ig és 1-től 7-ig), Erzsébet királyné körút, Gábor Áron utca, Kampis Antal tér, Kossuth Lajos utca (0-tól 58-ig és 1-től 29-ig), Lumniczer Sándor utca (1-től 7-ig és 2-től 12-ig), Magyar Kázmér köz, Mihály Dénes köz, Nagy Sándor köz, Petőfi Sándor tér, Petőfi Sándor utca, Rákos patak utca, Szabadság tér, Szabadság út (1-től 7-ig), Szent István tér, Szilhát utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
16. (Erkel iskola)
17. (Ügyfélszolgálat Petőfi tér 4-6.)

VII. számú egyéni választókerület
Árpád utca, Bethlen Gábor utca, Deák Ferenc tér, Kör utca, Lumniczer Sándor utca (9-től végig és 14-től végig), Munkácsy Mihály út, Paál László köz, Patak tér, Szabadka utca (0-tól 5-ig), Szabadság út (11-től 21-ig), Szent János utca, Szőlő utca, Zombor utca (1-től 6-ig)
A körzethez tartozó szavazókörök:
18., 19. és 20. (Petőfi iskola, Munkácsy Mihály u. 1.)

VIII. számú egyéni választókerület
Arany János út (0-től 2/A-ig és 4-től 39-ig), Babati utca (0-tól 8-ig), Bartók Béla utca, Béke utca, Brassó utca, Csokonai Vitéz Mihály utca, Dembinszky József utca, Eperjes utca, Észak utca, Fillér utca, Fiume utca, Forint utca, Grassalkovich Antal utca, Hegedűs Gyula utca, Jókai Mór utca, József Attila utca, Kaffka Margit utca, Kisfaludy Sándor utca, Kiss József utca, Kodály Zoltán utca, Komáromi utca, Kölcsey Ferenc utca, Március 15. utca, Nagyvárad utca, Október 6. utca, Palotakert, Raktár utca, Szabadka utca (6-tól végig), Szabadság út (0-tól 66-ig és 25-től 79-ig), Szentgyörgyi Albert utca, Tátra utca, Testvérvárosok útja, Tompa Mihály utca, Vörösmarty Mihály utca, Zombor utca (7-től végig)
A körzethez tartozó szavazókörök:
21. (Palotakerti óvoda)
22. (Petőfi iskola, Munkácsy Mihály u. 1.)
23. (Irodaház, Szabadság út 23.)

IX. számú egyéni választókerület
Alkony utca, ATE Kísérleti tér, Béri Balogh Ádám utca, Bessenyei György utca, Borbolya utca, Búzavirág utca, Csillagfürt utca, Egyetem tér, Erdész köz, Esze Tamás utca, Fácán sor, Fenyves köz (19-től végig), Ipolyság utca, Jászóvár utca, Kassa utca, Kikerics utca, Király utca, Kiss Ernő utca, Köztársaság út, Lelesz utca, Levendula utca, Makarenkó telep, Mária utca, Marika telep, Nagy László utca, Nefelejcs utca, Németh László utca, Ottlik Géza utca, Őz utca, Páter Károly utca, Pipacs utca, Pitypang utca, Podmaniczky utca, Premontrei utca, Rómer Flóris utca, Rónay György utca, Rozsnyó utca, Simon István utca, Szabó Pál utca, Szántó Kovács János köz, Száritópuszta, SZIE Kollégium, Takács Menyhért utca, Thököly Imre utca, Túróc utca, Vadász utca, Váradhegyfok utca, Veres Péter utca, Zarándok utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
24., 25. és 26. (Premontrei Gimnázium, Egyetem tér 15.)

X. számú egyéni választókerület
Ady Endre sétány, Alsó-tó utca, Alvég utca, Arborétum, Állami-telepek, Állomás tér, Állomás út, Baromfi telep, Batsányi János utca, Bihari János utca, Bláthy Ottó utca, Bonoka-tanya, Csipke utca, Csonka János utca, Dalmady Győző utca, Déryné utca, Dessewffy Arisztid utca, Faiskola tér, Faiskola utca, Felső-tó utca, Fürdő utca, Ganz Ábrahám utca, Gébics utca, Gépgyári lakótelep, Gulyás-tanya, Hajnal utca, Hajnóczy József utca, Honvéd utca, Horgásztó utca, Ifjúság utca, Isaszegi út, Jázmin utca, Kastély, Kétház utca, Kőrösi Csoma Sándor utca, Kühne Ede utca, Küttel-tanya, Légszesz utca, Liszt Ferenc utca, Lovarda utca, Lovas utca, Magtár köz, Major utca, Malomtó utca, Martinovics Ignác utca, MÁV állomás, MÁV női munkásszálló, Méhész köz, Méhészet, Nagyremete, Nagyváthy János utca, Őrösi Pál Zoltán sétány, Pacsirta utca, Pattantyús Ábrahám körút, Repülőtér, Repülőtéri út, Sík Sándor utca, Tanító köz, Tavaszmező utca, Telep utca, Tessedik Kollégium, Tessedik Sámuel út, Török Ignác utca, Vágóhíd, Vak Bottyán utca, Vásár utca, Villanytelep utca
A körzethez tartozó szavazókörök:
27. (Hajós iskola, Légszesz u. 8/A.)
28. (Hajós iskola, Török Ignác u. 5.)

Stúdióbeszélgetések Gödöllő és környező települések sportolóival

 

Kapcsolat | ImpresszumAdatvédelem | Médiaajánlat

© Gödöllői Hírek Online