SPORT
Hogyan tovább Gödöllői Röplabda Club?
A szolgáltatók felé fennálló tartozások miatt február közepétől nem igazán lesz hol edzeni és mérkőzést játszani a csapatoknak…

Cselgáncs: hat aranyérmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a 13. Budaörs Kupán

A viadalon részt vett 50 egyesület rangsorában a második legjobb lett a Futó Gábor és Szádvári Zoltán által vezetett helyi klub

Atlétika: szépen csillogó gödöllői medáliák az utánpótláskorúak téli dobóbajnokságán

Krakóczki Bence két számban is diadalmaskodott a serdülők mezőnyében, rajta kívül Tóth Zsombor és Szabó Levente szerezték még érmet

Röplabda NB I. Liga: megtorolta a BVSC a gödöllőiek jó kezdésétRöplabda NB I. Liga: megtorolta a BVSC a gödöllőiek jó kezdését

Szalay Attila csapatának szettlabdája volt ahhoz, hogy döntő játszmára mentse a sok tanulsággal szolgáló összecsapást

Labdarúgás: négy góllal terhelte meg a veresegyházi kapu(s)t a gödöllői tizenegy

Sipeki István fölényben játszó együttese már az első félidőben bebiztosította a három bajnoki pontot a Szűcs Lajos sportcentrum gyepén

Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!

A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon

Atlétika: Szeretet, szigor, következetesség Gödöllőn

Terjedelmes írás jelent meg a sportági szövetség honlapján a MATE-GEAC büszkeségeinek eredményeiről és az idei tervekről

Röplabda NB I. Liga: fontos győzelmet aratott a gödöllői hatos a békéscsabai fiókcsapat ellen

Szalay Attila felsőházba tartó együttese egy játszmát engedélyezett a viharsarki formációnak a hétközi összecsapáson

Meghirdette toborzóját a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya

Aki szeretné, hogy gyermeke játékos formában ismerkedjen a mozgással, akkor várják a sportok királynője csapatába!

Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címeAtlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe

A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon

Vízilabda MEFOB: döntőbe jutásával történelmi sikert ért el a gödöllői egyetemi csapat

Petlyánszki Péter legénysége bravúros győzelmet aratott az ELTE együttese ellen, majd elvérzett a végső diadalra esélyes BME-vel szemben

Cselgáncs: a gödöllői klub lett a Diák B korcsoport Magyar Kupa győztese

Mórahalmon jeleskedtek március második szombatján Futó Gábor és Szádvári Zoltán utánpótláskorú tanítványai

Labdarúgás: hármat lőtt vendégként a Biatorbágynak a gödöllői tizenegy

A házigazdák az első félidőben szépíthettek volna, de Németh Máté kapus bravúrosan hárította a tizenegyest

Kézilabda: távoli ütközetek (is) várnak a gödöllői legénységre a rájátszásbanKézilabda: távoli ütközetek (is) várnak a gödöllői legénységre a rájátszásban

Bartos Gábor társulata 2 pontot visz magával az alapszakaszból a március 23-án kezdődő nyolcmeccses felsőházi folytatásra

Jelentős fejlesztésekre készülnek a gödöllői sporttelepe(ke)n

A TAO-forrásból megvalósítani tervezett beruházások javítják a működtetési feltételeket a Szűcs Lajos nevét viselő sportcentrumban is

Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról

A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron

Vívás, világkupa, Padova: negyedik helyre cserélte tavalyi győzelmét a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardcsapat

Az elődöntőig minden simán ment, ezt követően azonban az amerikaiak és a franciák is kemény diónak bizonyultak nemzet egységünk számára

Labdarúgás: Barabás Ádám mesterhármasával nyert a Gödöllő a Dunakeszi ellen

Az igencsak borongós időben lejátszott találkozón nem fért kétség Sipeki István együttesének magabiztos sikeréhez

Úszás: két szenior-világbajnoki érmet nyert Szabó Árpád, a gödöllői vízipóló-csapat tagja

Egyéniben a 100 méteres mellúszásban lett harmadik, majd a 4x50 méteres férfi vegyesváltó tagjaként a dobogó középső fokára állhatott fel

Sportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros EszterSportlövészet, Európa-bajnokság: csapatban ezüstérmes, de lemaradt az olimpiai kvótáról Mészáros Eszter

A MATE-Gödöllői EAC klasszisa egyéni csúccsal került a női légpuskások 10 méteres döntőjébe, ahol a 6. helyen végzett. A párizsi indulás még nincs veszve

Sportlövészet, Európa-bajnokság: értékes helyezésekkel bújtak meg a mezőnyben a gödöllői juniorok

A lányoknál Ferik Csilla a 35. helyen végzett, a fiúk mezőnyében Lévai Csongor a 20. míg Dénes András a 34. pozíciót szerezte meg a 10 méteres légpuska számban

Fedettpályás junior- és ifi ob: öt egyéni bajnoki címet zsebelt be a gödöllői Kriszt-Sulyán duó

Rajtuk kívül a középtávfutó Vancsó Noémi és a sprinter Ferencz Ágoston állhatott fel a dobogó felső fokára a nyíregyházi atlétikai csarnokban

Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson

A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100