SPORT
Az éjszakai túrák leghasznosabb kelléke

A zseblámpánál a méret a lényeg, hiszen a nagyobb fényerő biztonságosabbá teszi a sötétedés utáni lépéseket

Két év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi CsanádKét év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi Csanád

Az első helyen rangsorolt Dél-Korea állította meg a magyar formációt a hazai rendezésű olimpiai kvalifikációs verseny döntőjében

Strandröplabda: döntő szettben bukta el az aranyérmet a gödöllői Dénesi-Tóth kettős

Mindent egybevetve, szépen teljesítettek a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály versenyzői az ob dunaújvárosi selejtező fordulójában

Rúdon és karikán uralták a levegőt a szemrevaló gödöllői hölgyekRúdon és karikán uralták a levegőt a szemrevaló gödöllői hölgyek

Győzelmekkel és értékes helyezésekkel zárták az idei év első felének versenyidényét a Catwalk Ironairbase stúdió tagjai

Világbajnoki nyolcaddöntőig menetelt Gémesi Csanád

Az első helyen kiemelt amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardvívója számára, aki a 14. helyen végzett

Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták

Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról

Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében

A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést

Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka

Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban

Strandröplabda: gödöllői bronzérem felesben a tatai Öreg-tó partján

Hat GRC-érdekeltségű páros jutott be a legjobb nyolc közé, akik közül a Győri-Harmat kettősnek sikerült dobogóra állnia

Veresegyház felé kacsingat a gödöllői röplabda klubVeresegyház felé kacsingat a gödöllői röplabda klub

Barta László elnök bosszantónak tartja, hogy a Gémesi-féle településvezetés nem él a szomszédos városban alkalmazotthoz hasonló lehetőséggel

Hazai sikerekkel spékelt GEAC Ugrónap

Több számban is a házigazda klub versenyzői végeztek az élen az egyetemi atlétikai centrumban lezajlott viadalon

Futókör épülhet a gödöllői Alsóparkban

Országszerte tucatnyi rekortán borítású pálya létesül félig állami, félig önkormányzati finanszírozásban

Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták

Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak

Hét, sporttal kapcsolatos érdekes tény, amikről nem mindenki hallott még

Tudtad, hogy pontosan miből is készülnek az olimpiai arany medálok, vagy hány percet tesz ki az aktív játék egy kosárlabda mérkőzésen?

Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat

Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban

Bíztató eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták

Két nap leforgása alatt három versenyen is számot adtak felkészültségükről a helyi egyetemi klub sportolói

Ezüstre cserélték az Európa-bajnoki aranyat Gémesi CsanádékEzüstre cserélték az Európa-bajnoki aranyat Gémesi Csanádék

Drámai csatában maradt alul a döntőben a házigazda németekkel szemben a Gödöllői EAC kardvívóját is soraiban tudó magyar csapat

Egy csörtegyőzelemre volt képes Gémesi Csanád a vívó Eb főtábláján

Nem jutott a nyolcaddöntőbe a Gödöllői EAC kardozója egyéniben a düsseldorfi kontinensviadalon, 25. lett

Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában

Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb

Strandröplabda: ezúttal Győri Panna szállította a fél gödöllői ezüstérmet

A GRC versenyzője az ugyancsak helyi kötődésű Szabó Dorottyával az oldalán jutott el a fináléig a siófoki ob-fordulóban

Vecsey Fanni, a történelemíró gödöllői tinilány

A GRC játékosa az első magyar hölgy, aki teremben és homokon is Eb-n szerepelt. Vasvári Zsófiával a 8. helyen végeztek a strandröplabda kontinensviadalon

25 milliós közpénz-injekciót élvez a gödöllői asztalitenisz-csarnok25 milliós közpénz-injekciót élvez a gödöllői asztalitenisz-csarnok

A VÜSZI Kft. Dózsa György úti telephelyén valósulhat meg a már építési engedéllyel rendelkező létesítmény

Díjazták a tanulásban és sportolásban élenjáró gödöllői diákokat

Egy kivétellel minden helyi tanoda tett javaslatot. A Gödöllői Fiatal Művészek Egyesületének tagjai szórakoztatták az egybegyűlteket

Gödöllői atléták sikereiről is szólt a Budapest Open

Tucatnyi ország kiválóságainak részvételével rendezték meg a Schulek Ágostonnak emléket állító viadalt a mátyásföldi Ikarus-pályán

Edzői Életmű Díjban részesül Szörényi István

A Gödöllői EAC rúdugró-szakedzője július közepén, a Testnevelési Egyetem diplomaosztó ünnepségén veszi át az elismerő címet

Meglepte a testületi döntés az egyetemi klub elnökét

Kriszt Balázs elismerte, tévedett, amikor azt gondolta, hogy a mérhető eredmények számítanak, nem pedig az érzelmek és a kapcsolatok

Eltértek a pontrendszertől, közel 2 milliót bukott a Gödöllői EACEltértek a pontrendszertől, közel 2 milliót bukott a Gödöllői EAC

A sportágak sajátosságaira is hivatkoztak, amikor elutasították Kovács Barnabás módosító indítványát

Gödöllői váltó-sikerek a zalai dombok között

Hat érmet szereztek a helyi egyetemi klub atlétái június első vasárnapján, minden színű medáliából kettő-kettőt

Sakk: Bándy Attila sikerét hozta a Tímár Zsolt-emlékverseny

Június első napján 14. alkalommal rendezte meg a Gödöllői SBE a sportág legendás alakjának nevét viselő megmérettetést

Ott lesz az éremosztásnál a gödöllői tizenegyOtt lesz az éremosztásnál a gödöllői tizenegy

Pozder Nenad csapata egygólos hátrányból fordított 3-1-re a Törtel ellen. A siker ezüstszínű medáliát ért

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100