Kézilabda: 70 gólos meccset bukott el a gödöllői legénység

2021-04-11 17:22:51

NB II. Északi-csoport, 14. forduló:
TFSE – Gödöllői KC 38-32
(21-15)

Csaknem két hónap kényszerszünet után lépett újra pályára a gödöllői csapat. A mérkőzés előtt a két formációt 7 bajnoki pont és 3 helyezés választotta el a csoport tabelláján. A kedvezőbb pozíciót az 5. helyen tanyázó, riválisuknál három meccsel kevesebbet lejátszott vendégek tudhatták a magukénak, így nagyobb eséllyel vágtak neki a 2x30 percnek.

A gyakorlatban azonban másként alakultak a dolgok, és a hazai formáció már az első félidőben kialakította azt a különbséget, amivel révbe ért. A mérkőzésen 70 gól esett összesen, ami egyik csapat védőjátékát sem dicséri. Más kérdés, hogy ez a TF-eseknek ez bőven belefért, hiszen támadásban Bartos Gábor tanítványai fölé nőttek.

Tizenkét lejátszott mérkőzés alapján a Gödöllői KC férficsapata 16 ponttal, 387-361-es gólkülönbséggel az 5. helyen áll a csoport tabelláján. Következik: Budakalászi SC – Gödöllői KC április 18., vasárnap 17 óra. ZÁRTKAPUS!

Az utánpótlás-bajnokságokat a Magyar Kézilabda Szövetség elnöksége április 30-ig felfüggesztette!