Találatok száma: 27

1. Röplabda NB I. Liga: közel volt a bravúrhoz a TFSE otthonában a gödöllői hatos
    2024-02-10 20:12:57
    Kétszettes hátrányból még felállt Szalay Attila együttese, ám a döntő játszmában újra a vendéglátók akarata érvényesült
  2. Röplabda NB I. Liga: szettet sem tudott nyerni az éllovas TFSE Gödöllőn!
    2023-11-11 20:29:13
    Szalay Attila együttese hatalmas csatában győzte le a fővárosiakat, akik képtelenek voltak megújulni, így elbukták veretlenségüket
  3. Röplabda NB I. Liga: ígéretes kezdés után „elfogyott” a gödöllői csapat a TFSE elleni rangadón
    2023-01-21 18:59:29
    Az első játszmát követően nem volt benne a pakliban, hogy simán elbukja a találkozót városunk sok hibával játszó hatosa
  4. Röplabda NB I. Liga: csupán a nyitószettet tudta megnyerni a gödöllői csapat a TFSE otthonában
    2022-11-05 18:04:31
    Ezen kívül volt még olyan játszma, ami nagyon kis különbséggel dőlt el a házigazdák javára Szalay Attila együttesével szemben
  5. Röplabda NB I. Liga: bronzra „cserélt” gödöllői aranyérem
    2022-05-07 21:21:06
    Győzelemmel zárta a 2021/2022-es bajnoki idényt az NB I. Liga tavalyi győztese, amely a TFSE vendégeként diadalmaskodott
  6. Röplabda NB I. Liga: a Budaörs elleni sikerükkel ezüstérem közelbe kerültek a gödöllői lányok
    2022-05-01 18:26:43
    Ehhez az utolsó fordulóban 3-0 vagy 3-1 arányban kell nyernie a TFSE otthonában Szalay Attila társulatának
  7. Kézilabda: 70 gólos meccset bukott el a gödöllői legénység
    2021-04-11 17:22:51
    Közel két hónap kényszerszünet után lépett pályára újra Bartos Gábor társulata, amely a TFSE vendégeként szenvedett vereséget
  8. Röplabda: öt játszmában szenvedett vereséget a gödöllői hatos a TFSE ellen
    2021-04-02 20:19:28
    A fiaskó azt is jelentette, hogy Szalay Attila együttese rosszabb pontaránya miatt 2. helyre csúszott vissza a tabellán
  9. Röplabda: szettveszteség nélkül verték az alapszakasz-győztest a gödöllői lányok
    2021-03-21 20:36:23
    Az első minitorna után Szalay Attila együttese vezeti a rájátszás tabelláját. Folytatás két hét múlva a TFSE otthonában
  10. Röplabda: meccslabdákat hárítva nyerte a rájátszás első ütközetét a gödöllői hatos
    2021-03-19 21:26:47
    Az idei bajnoki idényben harmadszor nyert 3-2 arányban a TFSE csapata ellen Szalay Attila remekül küzdő együttese
  11. Röplabda: sima gödöllői győzelemnek indult, pontvesztés lett belőle
    2020-10-10 20:08:16
    Remekelt a TFSE elleni ütközet első két játszmájában Szalay Attila társulata, ám ezt követően átmenetileg visszaesett a lányok teljesítménye
  12. Hétgólos különbséggel nyertek a gödöllői kézis fiúk
    2020-09-27 21:56:20
    Zártkapus meccsen a TFSE együttese hajtott fejet Bartos Gábor alakulatának, amely 36 esetben volt eredményes
  13. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban
  14. TFSE-siker az I. Berze Zsófia röplabda-emléktornán
    2019-09-22 21:34:28
    A rendező Gödöllői RC társulata elbukta a Palota elleni elődöntőt, majd a bronzmérkőzésen is alulmaradt a DVTK-val szemben
  15. Röplabda: megizzadtak a „mély vízben” a gödöllői fiatalok
    2019-03-14 21:09:21
    A megbízott tréner, Szabados István több, saját nevelésű játékost is bevetett a TFSE elleni, gyakorlatilag tét nélküli alsóházi meccsen
  16. Nem idegenkedtek a D teremben a gödöllői röpis lányok
    2019-01-23 19:29:31
    Harmadszorra sikerült lejátszani a TFSE elleni bajnoki találkozót, igaz, nem hazai pályán, hanem a fővárosban
  17. Röplabda-meccs helyett ismét a víz volt az úr
    2019-01-17 20:08:45
    Negyven napon belül másodszor maradt el az egyetemi csarnok beázása miatt a Gödöllő – TFSE bajnoki találkozó
  18. A vödör-röplabdát még nem találták ki…
    2018-12-09 17:32:26
    Az egyetemi csarnok beázása miatt elmaradt a Gödöllő-TFSE NB I. Liga bajnoki mérkőzés
  19. Röplabda NB I. Liga: meggyőző Gödöllő
    2018-01-21 18:42:11
    Városunk hatosa három szettben múlta felül a TFSE alakulatát, így két forduló után pontveszteség nélkül áll a tabellán
  20. Kiütéses győzelmével újra dobogós a gödöllői kézilabda-csapat
    2017-11-26 17:38:57
    Bartos Gábor együttese 20 gólos különbséggel múlta felül a TFSE gárdáját a Hajós iskola tornacsarnokában
  21. Röplabda Magyar Kupa: simán jutottak a gödöllői lányok a nyolcas elitbe
    2017-11-09 20:58:57
    A visszavágót is szettveszteség nélkül nyerték meg Grózer György tanítványai a Török gimi tornacsarnokában a TFSE ellen
  22. Vendégként szerzett lépéselőnyt a gödöllői hatos a Magyar Kupában
    2017-10-25 20:07:41
    Grózer György különítményének nem sok izgulnivalója lesz a TFSE elleni visszavágón, ahol a tét nyolc közé jutás
  23. A TFSE ellen kezd a Gödöllő a röplabda Magyar Kupában
    2017-08-18 14:03:18
    Továbbjutás esetén a Jászberény-Palota párharc győztese következik a legjobb négy közé jutásért
  24. Röplabda MK: negyeddöntős gödöllői lányok
    2016-11-24 19:31:21
    A GRC együttese nagyon simán teljesítette a TFSE elleni párharcot, a rivális szettsikerre sem volt képes
  25. Röplabda: idegenbeli gödöllői siker a kupában
    2016-11-08 21:16:01
    Városunk csapata fél lábbal már a legjobb nyolc között érezheti magát. Várhatóan formalitás lesz a visszavágó a TFSE ellen
  26. Röplabda: TFSE-Gödöllő derbi a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében
    2016-09-22 10:52:04
    Megfiatalodott ugyan városunk női csapata, ennek ellenére nem lehetetlen vállalás visszakerülni a legjobb négy közé
  27. Hét fiaskó után nyertek a gödöllői röplabdás lányok
    2016-02-19 19:17:50
    Az áldozat a TFSE együttese volt, amely hazai környezetben sem talált fogást Horváth András alakulatán