SPORT
Gödöllői futsalosok bravúrja Debrecenben

Bencsik Roland triplájával nagyon értékes három ponthoz jutott a MAG-LOG az esélyesebb otthonában

Öt aranyat nyertek a fedett pályás ob-n a gödöllői atlétákÖt aranyat nyertek a fedett pályás ob-n a gödöllői atléták

Egy ezüst- és három bronzmedált is begyűjtött a GEAC-delegáció, amely az éremtáblázat élén végzett

Röplabda: szettlopás vezette fel a borsodi bánatot Gödöllőn

Alapszakasz-második lett a TEVA-hatos, így a Jászberény együttesével találkozik a bajnoki negyeddöntőben

Dudaszós góllal maradtak alul a gödöllői kézilabdázók

Ritkán tapasztalható gólszegény első félidőt produkáltak a támadásban tragikomikus riválisok. Tizedmásodperceken múlott a hazai pontszerzés

Tompa játékkal is kiszenvedte a győzelmet a Gödöllő Kaposváron

Ötszettes csatára kényszerült városunk tartalékos, vállfájdalmai miatt Szakmáry Grétát nélkülöző hatosa

Olimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadónOlimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadón

Városunkban megtörténhetett, hogy egyéni versenyző lett a csapatsportág kategória legjobbja. Széplaki István kapta az életműdíjat

Kupagyőztessé avatták kedvenceiket a gödöllői szurkolók

Több mint félszázan vettek részt a titokban szervezett edzéslátogató akcióban

MAG-LOG-diadal huszáros hajrával

Közel három hónap elteltével örülhettek újra bajnoki győzelemnek a gödöllői futsalosok

Renner Luca és Kriszt Botond többpróba aranya

Kiemelkedő GEAC-sikerekkel és országos csúccsal zárult az összetett fedett pályás országos bajnokság

Arcok a kudarc után

Több mutató is arról árulkodik, nem érdemeltek vereséget a gödöllői röplabdás lányok a Magyar Kupa döntőjében

Meccslabdáról veszített Magyar Kupát a gödöllői röplabda-csapatMeccslabdáról veszített Magyar Kupát a gödöllői röplabda-csapat

Az első két szett után joggal bizakodhatott a lelkes publikum. Egyszerű a képlet: meg kell tanulni nyerni. A Vasasé lett a trófea

Negyeddöntős műfüvön a gödöllői tizenegy

A Hévízgyörk ellen egy döntetlen is elég volt a csoportelsőséghez Nagy Dániel csapatának. 3-3 lett a meccs vége

Futsal: gödöllői kettő hét Berettyóújfalun

Az utolsó szűk tíz percben kapitulált városunk csapata az esélyesebb hajdú-bihariak otthonában

Gödöllői fiaskó öt szettben, Újpesten

Három pont kellett volna az alapszakasz-elsőség megszerzésének esélyéhez, de csak egyet szerzett városunk női röplabda-csapata

Öt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétáiÖt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétái

Emellett számos, értékes helyezést is elértek a fedett pályás serdülő és újonc országos magyar bajnokságon

Sakk: tisztes helyállás a bajnokesélyes ellen

Vállalható mértékű vereséget szenvedtek a gödöllőiek a FIDE-mesterektől hemzsegő MTK-val szemben

A második félidőben gyűrték le az Aszódot a gödöllői focisták

Négy mérkőzést követően is pontveszteség nélkül áll városunk tizenegye a téli műfüves bajnokságban

Jégpálya nyílik Gödöllő szívében

Hétfőtől – amíg az időjárás engedi – minden nap 9 és 21 óra között várják a korcsolyázni vágyókat

Dupla szettelőnyből bukta el a Gödöllő a Vasas elleni csúcsrangadótDupla szettelőnyből bukta el a Gödöllő a Vasas elleni csúcsrangadót

A vereséggel elúszhat a TEVA-hatos alapszakasz-elsősége. A kupadöntőn elégtételt lehet(ne) venni

Atlétika: gödöllői sikerek a fedett pályás idénynyitón

Juhász Fanni megnyerte a rúdugrást a Budapest-bajnokságon. Ígéretes eredményekkel rukkoltak elő a GEAC fiataljai

Időnként a döcögés is belefért a Nyíregyháza legyőzésébe

Miután az első játszmát visszahozták a sírból a gödöllői röplabdás lányok, két könnyebb szett várt rájuk

Ellentétes félidőket produkálva maradtak alul a gödöllői futsalosok

Húsz perc után vezetett városunk csapata az esélyesebb nagykátaiak ellen. A szünet után fordult a kocka, ötöt rúgtak a vendégek

Nagy Tamás mesternégyesével intézték el a Bagot

Három meccs után is hibátlan a Gödöllői SK focicsapata a műfüvön zajló Pest megyei téli bajnokságban

Aranyszettel kupadöntős a gödöllői hatos!Aranyszettel kupadöntős a gödöllői hatos!

A február 14-i fináléban – akárcsak tavaly és tavalyelőtt - a Vasas lesz városunk röplabda-csapatának ellenfele

Jól kezdett, majd leeresztett a gödöllői futsal-csapat

Városunk együttese csupán három cserejátékossal utazott el a közel 300 kilométeres csengeri (tor)túrára

Gödöllői sakkbravúr, vesztett parti nélkül

Nyolcan remiztek, négyen mattot adtak a kilenc táblán erősebb mutatóval rendelkező jászberényieknek

Kuriózumnak számító 16-0-lal kezdett játszmát a TEVA-hatosKuriózumnak számító 16-0-lal kezdett játszmát a TEVA-hatos

Megvan a gödöllői röplabdások első újévi győzelme. Egy szett ugyan elment ajándékba az MTK-nak, de belefért

A Zsámbokot is lepipálta a GSK a műfüves pontvadászatban

Ezúttal 4-1-re nyert városunk tizenegye a Pest megyei téli bajnokságban, és hibátlan mutatóval vezeti a csoport tabelláját

Téli túrával és terep-maratonnal indul a Margita Kupa

Az első próbatétel távjait február 7-én teljesíthetik a mozgásra vágyó gödöllői és környékbeli jelentkezők

Csak aranyszett segíthet a gödöllői röplabdás lányokon

A párharc első meccse után a négy között újoncnak számító UTE csapata került közelebb a Magyar Kupa döntőhöz

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101