SPORT
Gödöllő adja a másodosztályú futsal-bajnokság legjobb U20-as csapatát

Utánpótlás szinten nagyot alakított a szakmai stáb, mivel az U17-es együttes ezüstérmes lett a pontvadászatban

Röplabda: letaszították a gödöllői egyetem csapatát a trónról

Egyetlen szetten múlt, hogy Kovács Attila együttese nem lett sorozatban harmadszor is MEFOB-győztes

Lerohanta a biatorbágyi tizenegy a gödöllőitLerohanta a biatorbágyi tizenegy a gödöllőit

Eseménymentes első félidő után, háromszor vették be a GSK kapuját a gyorsabban játszó vendégek

Ifjúsági vb-t érnek a fantasztikus eredmények

A Gödöllői EAC két atlétája, Renner Luca és Kovács Emma teljesítették a kiküldetési szintet. Caliba utazhatnak

Gödöllőn ütik a labdát az ország legjobb egyetemi csapatai

Május utolsó hétvégéjén a Petőfi iskola és a Premontrei gimnázium tornatermében zajlik a döntő. A SZIE együttese címvédőként lép pályára

Atlétika: fényes GEAC-medáliák a liga-versenyekről

Budapesten és Debrecenben jeleskedtek a pünkösdi hétvégén az egyetemi szakosztály fiatal sportolói

Idegenben voltak otthon a gödöllői labdarúgókIdegenben voltak otthon a gödöllői labdarúgók

Fontos meccset nyert a GSK Pilisszentivánon, papírforma GEAC-siker Galgahévízen. Kétgólos előnyből bukott a GSK II.

Gödöllőn van az ország 34. legjobb futsal-csapata

A MAG-LOG-os legények hibátlan teljesítménnyel nyerték meg az NB II. 25-27. pozícióiért zajló rájátszást

Kevesebb támogatás jut a gödöllői sportszervezetek döntő többségének

A kiemelt szakosztályok közül idén csak az asztaliteniszezők jártak jobban az önkormányzati dotáció elosztásánál

Éremeső hullott a gödöllői atlétákra SzékesfehérváronÉremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron

Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban

Gödöllői érmek az egyéni rapidversenyeken

A helyi sakkozók közül Sillye Kálmán megyei első lett, míg Lauber Kolos a második helyig jutott az országos döntőben

Egygólos GSK II. siker a baleset miatt késve kezdődött meccsen

A Gödöllői EAC ismét magabiztos volt vendéglátóként. Ezúttal a Püspökhatvannak rúgtak egy ötöst

Dobogós elitben a gödöllői akadály-harcosok

A Fighters’ Run csillebérci állomásán is letették a névjegyüket a BloodFit team tagjai

Kínkeserves gödöllői siker az akciógólok kontra tizenegyesek meccsénKínkeserves gödöllői siker az akciógólok kontra tizenegyesek meccsén

Két büntetővel tartotta életben a játékvezető a tápiószecsői focicsapat reményeit a Gödöllői SK ellen

Döntetlennel búcsúztak a bajnokságtól a gödöllői kézisek

Pontelőnnyel lettek harmadikok. Vereségük ellenére szépen csillogó ezüstérmet nyertek a juniorok

Törökbálinton is vitézkedett a gödöllői futsal-formáció

Városunk csapata eddig száz százalékos a rájátszásban, és egy pontra van szüksége a 25. hely eléréséhez

Akár 100 kilométeres táv is teljesíthető nyeregben

A Városházánál lesz a rajtja és a célja a gödöllői Margita Turisztikai és Sport Egyesület által szervezett május 17-i erőpróbának

Bajnoki érem nélkül maradt a gödöllői hatosBajnoki érem nélkül maradt a gödöllői hatos

Ilyen négy éve fordult elő utoljára. A bronzderbi utolsó meccsén csak egyszettnyi villanásra futotta a csapat erejéből

Miénk a pálya! Gödöllői bringásoknak is

Május 16-án kerékpáros túrát szerveznek a Hungaroringre. A részvétel ingyenes, a városunkból indulóknak csak a helyszínen kell regisztrálni

Futsal: lehajrázta az MTK-t a Gödöllő

A meccs háromnegyed részéig fej-fej mellett haladtak a riválisok. A hajrá városunk csapatáé volt. Leidál Márton triplázott

Újra csapatbajnoki döntősök a címvédő gödöllői atléták

A 444 pontot termelt GEAC-BEAC-Ikarus formáció idén sem talált legyőzőre a megmérettetés Keleti-csoportjában

Életben tartották bronzálmukat a gödöllői röpis lányok Életben tartották bronzálmukat a gödöllői röpis lányok

A párharc harmadik meccsén sikerült a szépítés az UTE ellen. Folytatás a lilák otthonában

Fölényes gödöllői focisikerek

A GSK II. hetet rúgott a Püspökszilágynak. Szabó László mesterhármast jegyzett. Kismaroson gólt sem kapott a GEAC

Bebiztosította bronzérmét a gödöllői kézilabda-csapat

Remek védekezéssel verte Bartos Gábor együttese a rivális csömörieket. A tartalékos juniorok elvéreztek, de nincs veszve semmi

Több gólt lőtt, mégis vesztett a GSK

Nagy Dániel focicsapatának két védője sajnálatos öngólokkal segítette az amúgy is esélyesebb Dabas-Gyónt

Sima győzelemmel kezdték a rájátszást a gödöllői futsalosok

Tíz gólt pakolt a Törökbálint kapujába a MAG-LOG. A versengés az NB II. 25-27. helyeiért zajlik

Röplabda: elúszni látszik a gödöllői bronzRöplabda: elúszni látszik a gödöllői bronz

Nagyon simán nyert az otthonában magabiztos UTE városunk hatosa ellen a helyosztó második ütközetén

Nem lesz ott a Magyar Kupa főtábláján a gödöllői tizenegy

Döntetlent ért el a Nagykáta otthonában városunk csapata, ami az alsóbb osztályú hazaiak továbbjutását jelentette

Tíz gödöllői érem az atlétikai világnap nemzetközi versenyen

A GEAC-osok örömét beárnyékolta, hogy a kiváló rúdugró, Szamosi András kulcscsont-törést szenvedett gátfutás közben

Kihasználta az UTE, hogy több sebből is vérzett a Gödöllő

Hazai pályán szenvedett 3-0 arányú vereséget városunk női röplabda-csapata a bronzderbi első ütközetén

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101