Nem volt ünneprontó a megyebajnoknál vizitáló gödöllői tizenegy

2016-05-28 19:09:03

A 2015/2016-os szezon Pest megyei bajnokához látogatott a gödöllői tizenegy, amely a 4. hely esetleges megkaparintása szempontjából nézve, nem tét nélkül, ugyanakkor az esélytelen nyugalmával léphetett pályára május utolsó vasárnapján. Ehhez képest az örömittas vendéglátók saját közönségüket készültek kiszolgálni. Ez össze is jött a házigazdáknak, akik már az első félidőben bebiztosították győzelmüket a lehetőségekhez képest derekasan helytállt gödöllői formáció ellen.

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 29. forduló:
Dabas-Gyón FC – Gödöllői SK 2-0
(2-0)
A Gödöllői SK csapata 45 ponttal, 32-29-es gólkülönbséggel a tabella 5. helyét foglalja el. Következik: Gödöllői SK – Viadukt SE-Biatorbágy június 5., vasárnap 17 óra.

A papírforma alapján felülmúlható rivális jutott a második számú Táncsics Mihály úti alakulatnak az idény utolsó hazai, már a hét közepén letudott ütközetén. A győzelem azonban csak úgy nem pottyan senki ölébe, vagyis: cselekedni kellett. Tettek is jócskán érte a gödöllőiek, akik már az első félidőben előrevetítették kiütéses diadalukat.

Pest megyei III. osztályú bajnokság, Közép-csoport, 29. forduló:
Gödöllői SK II. – SK Tóalmás 8-2
(5-0)
Gödöllői gólszerzők: Pintér Krisztián, Szabó László (2-2), Szeles Dávid, Gráczer Krisztián, Dolhai Máté, Gál Csaba.
A Gödöllői SK II. csapata 59 ponttal, 91-50-es gólkülönbséggel a tabella 4. helyén áll a csoportban.