Egyhangú döntéssel fogadta el a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szenátusa és a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetemért Alapítvány kuratóriuma dr. Gyuricza Csaba (agrármérnök, egyetemi tanár, az MTA doktora, a magyar mezőgazdaság és agrár-felsőoktatás elismert professzora) rektori pályázatát szeptember 5-én. A szenátusi ülésen a MATE rektora ismertette az elmúlt közel 5 év eredményeit, valamint vázolta a következő 5 éves ciklusra tervezett célkitűzéseit.
Az agglomerációs ingatlanpiac kiemelt figyelmet kapott 2025-ben, és Gödöllő különösen népszerű maradt. A város vonzerejét részben a kiváló infrastruktúra, részben a kedvező árviszonyok táplálják, így nem meglepő, hogy egyre többen keresnek eladó otthont errefelé.
Tehetség, erkölcs, siker! E három fogalom összeforrott a 2021-ben alakult gödöllői Grassalkovich Üzleti Klub (GRÜK) által vallott értékekkel, ami az emberi és üzleti kapcsolatok fejlesztését tekinti legfőbb céljának – mondta Személyi László elnök a klub által alapított díj szeptember 11-i ünnepélyes átadóján, amit a Gödöllői Királyi Kastélyban tartottak.
Április 23-án szép időben rendezték meg az atléták szokásos szabadtéri szezonnyitó gerelyhajító- és gyermekversenyét, a dr. Vanyek Béla nevét viselő emlékversenyt Vácon. A viadalon a Gödöllői EAC legkisebb, 2006-2007-es születésű atlétái – a szép eredmények mellett – több érmet szereztek.
A fiúknál 60 méteren Lippai Csaba nyert (kézi mérés: 9.05 mp), 600 méteren pedig bronzérmes lett. Grünwald Tamás 60 méteren 3. helyen ért célba, 600 méteren viszont a dobogó tetejére állt. A lányoknál Kriszt Sarolta az összes számában érmes lett: magasugrásban aranyérem (120 cm), míg távolugrásban (379 cm) és 60 méteren ezüstérem lett a jutalma. Benke Alexandra 600 méteren 2. lett, klubtársa, Nagy Bori pedig bronzérmes. A gerelyhajítók közül kiemelendő Váczi Dániel 51,34 méteres dobása, amivel az ifjúsági korosztályban ezüstérmes lett, illetve a serdülőkorú Canea Zoltán teljesítménye, aki 49,37 méteres hajítással szerzett második helyet. Ez utóbbi korosztályban Mihajlovic Alex és Eszenyi Napsugár bronzérmet nyertek. A gödöllői atlétákat Körmendy Katalin és Máté Alpár készítette fel a megmérettetésre.