SPORT
Strandröplabda U18 ob: Szabó Anna jóvoltából folytatódott a gödöllői aranykorszak

A Karádi Zoltán által vezetett helyi szakosztály üdvöskéje Zolnai Flóra oldalán állhatott fel a dobogó felső fokára. Négy éve tart a GRC-s hagyomány

Sportlövészet, Egyetemi Világjátékok: gödöllőiek az ezüstérmes légpuska-csapatban

Dénes Eszter és Lovász Dorina révén szépen csillogó medáliával gazdagodtak a MATE kötelékébe tartozó versenyzők

Vívás: világbajnoki címmel büszkélkedhet Gémesi Csanád!Vívás: világbajnoki címmel büszkélkedhet Gémesi Csanád!

A MATE-Gödöllői EAC versenyzője sportkarrierje legnagyobb sikerét érte el Milánóban, a kardcsapat tagjaként

Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!

A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el

Gödöllői sportolók, akik jó eséllyel utazhatnak a párizsi olimpiára

Ha semmi váratlan nem jön közben, egy év múlva, július 26-án fellobban a láng a francia főváros Stade de France stadionjában

Vívás: a 36. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a milánói világbajnokságon

A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a román Matei Cidu állította meg a legjobb 64 között. Folytatás a csapatversenyen

Voltak viharfelhők, de a kilábalás útjára lépett Gödöllő röplabda klubjaVoltak viharfelhők, de a kilábalás útjára lépett Gödöllő röplabda klubja

A tartozások rendezése mellett személycserék történtek a szakmai stábban. Barta László elnök rosszindulatú hadjáratról is beszélt

Remekeltek a magyarok a gödöllői uszonyosúszó Európa-bajnokságon

Nemzeti csapatunk tagjai összesen 10 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek az Ady sétányon található létesítmény versenymedencéjében

Strandröplabda MEVZA-torna: nem kerültek éremközelbe a gödöllőiek az osztrák versenyen

Az U16-os és U18-as korosztály számára megrendezett viadalon két 5. hely (is) jutott a GRC kötelékében tartozó fiatal párosoknak

Sportlövészet junior vb: csapatban lett aranyérmes Dénes András, a gödöllői egyetem hallgatója

A MATE-GEAC 15 éves üdvöskéje, Ferik Csilla értékes helyezéseket szerzett a dél-koreai világversenyen

Labdarúgás: tétmeccsekkel hangol a bajnoki nyitányra a gödöllői tizenegy

Az új tréner, Molnár Zoltán együttese augusztus második hétvégéjén kezdi meg a küzdelemsorozatot, amire kupaderbikkel készül

Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserekAtlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek

Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon

Atlétika junior ob: minden színű medálból jutott a gödöllőieknek

A hosszútávfutó Lesták Ármin arany-, a két rúdugró, Vajda Gábor, valamint Horváth Barna ezüst- és bronzérmet szerzett Szolnokon

Strandröplabda: gödöllőiek nélküli végjáték az országos bajnokság csepeli fordulóján

A főtáblára jutott hat női- és egy férfi páros közül senki nem játszhatott éremért a július harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen

Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók

Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban

Gödöllő várja Európa legjobb uszonyosúszóit

A kontinensbajnokság versenyei július 19-e és 22-e között zajlanak le az Ady sétányon található impozáns uszodában

Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nemAtlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem

Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén

Strandröplabda MEVZA-torna: bronzérmes gödöllői lányok az U18-as korosztályban

A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős az elődöntőig hibátlanul menetelt, majd izraeli riválisát legyőzve állhatott fel a dobogó alsó fokára

Gödöllői nevelésű játékos a junior világbajnoki ezüstérmes férfi kézilabda-válogatottban

Palasics Kristóf a Hajós iskola diákjaként sajátította el a sportág fortélyait Ács Tibor és Zsembery Tamás szakmai irányításával

Atlétika: két gödöllői ugró-érem a Honvéd Kupán

Bánovics József 460 centiméterig jutott rúdugrásban, Guth Mátyás pedig 212 centiméteres szezoncsúcsot ért el magasugrásban

Európa Játékok: értékes helyezések jutottak az összetett számokban a gödöllői sportlövő lányoknak

A MATE-GEAC két üdvöskéje, Mészáros Eszter és Lovász Dorina nem voltak messze a csapatversenyben, hogy éremért csatázhassanak

Európa Játékok: nem Gémesi Csanádon múlt, hogy lemaradt a dobogóról a magyar kardcsapatEurópa Játékok: nem Gémesi Csanádon múlt, hogy lemaradt a dobogóról a magyar kardcsapat

A MATE-Gödöllői EAC kardozója négy mérkőzés alatt +14 tust produkált, amivel a 4. helyezett formáció legeredményesebb tagja volt

Atlétika U23 és U18 ob: gödöllői különszám lett a lányok 400 méteres síkfutása

Dobránszky Laura az idősebbeknél, Kriszt Sarolta a fiatalabbaknál nyert aranyérmet az egykörös versengésben

Európa Játékok: a csoportasszók után a főtáblán korán elvérzett Gémesi Csanád

A MATE-Gödöllői EAC kardozója a főtábla első körében erőnyerő volt, majd a legjobb 16 közé jutásért kikapott román riválisától

Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat

A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget

Európa Játékok: gödöllői lányok is hozzájárultak az elitosztályba jutott magyar atléta-csapat kiváló teljesítményéhez

Sulyán Alexa 200 méteren a 3. helyen végzett, ami 14 pontot ért. Simon Virág 12 pontot termelt a 4x400 méteres mix váltó negyedik tagjaként

Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!Európa Játékok: Mészáros Eszter Pekler Zalánnal nyert aranyérmet!

A MATE-Gödöllői EAC sportlövője a légpuska 10 méteres versenyszám vegyes csapatversenyében állhatott fel a dobogó felső fokára

Európa Játékok: Sulyán Alexa befutó tagja volt az országos csúccsal győztes 4x100 méteres váltónak

A MATE-Gödöllői EAC sprintere Kerekes Gréta, Csóti Jusztina és Takács Boglárka társaságában érte el a 43,49 másodperces rekordot a lengyelországi viadalon

Negyedszer hosszabbították meg a gödöllői vívócsarnokra adott közpénz-kölcsön visszafizetési határidejét

Újabb egy éve van a polgármester unokaöccse által vezetett gazdasági társaságnak, hogy visszafizesse az 50 millió forintot

Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján

A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100