SPORT
Nulla-kettő után talált magára a gödöllői tizenegy

Szűk öt perc alatt került hátrányba Szász Ferenc csapata Kisnémediben, majd hatalmas hajszával egyenlített

Gödöllői szettrablás a viharsarki elitalakulattólGödöllői szettrablás a viharsarki elitalakulattól

Az első játszmában alaposan rápirított Borkovits Zoltán elszántan küzdő társulata a címvédő Békéscsabára

Mezeifutó verseny a gödöllői kastély parkjában

A GEAC szakvezetői várnak minden ügyes 9-12 éves helybéli gyereket, akik szívesen rajthoz állnának

Futsal: őrült hajrával fordított a gödöllői MAG-LOG

A városi formáció győzelemmel zárta az alapszakaszt. Nulla-háromról 10 perc alatt lett nyolc-három a javukra

Nem lett bőkezűbb a városvezetés a gödöllői sportolókkal

Akárcsak tavaly, idén is 41 millió forintot szánnak a fizikai kultúra helyi szereplőinek támogatására a költségvetésből

Pont nélkül maradtak a gödöllői futsal-alakulatok

A MAG-LOG csapata az éllovas DEAC-tól, az egyetemi gárda pedig a „kis Berettyótól” kapott ki

Gödöllői rúdugró bronz tető alatt

Simonváros Csanád egyéni legjobbjának beállításával szerezte meg a helyi atlétacsapat egyetlen érmét az ob-n

Sikertelen gödöllői fellángolások ÚjpestenSikertelen gödöllői fellángolások Újpesten

Közel állt a részgyőzelemhez a Penta-GRC társulata a második szettben a lila-fehérek otthonában, majd elvérzett

Drámai fiaskójával átengedte a dobogós pozíciót a GKC csapata

Budakalászon kezdte a tavaszi idényt Bartos Gábor együttese, ahol mindössze egyetlen gólon múlt a pontszerzés

Futsal: játék nélkül lett felsőházas a gödöllői MAG-LOG

Két fordulóval az alapszakasz vége előtt vált biztossá a városi csapat helye a legjobb hat között. Cél, hogy minél több pontot vigyenek a rájátszásra

Gödöllői sakkbarátok szigeti veszedelme

A GSBE első számú csapata szentmiklósi, a második számú egység szentmártoni vereséget élt meg

Arany- és ezüstérmes többpróbázó gödöllői juniorok

Tóth Zsombor fölényesen lett bajnok a fiúknál, Kriszt Katalin másodikként zárt a fedett pályás atlétikai ob-n

Nem alkottak felejthetetlent Nyíregyházán a gödöllői röpis lányok

Csupán egy szettben tudott legalább 20 pontig eljutni a Penta-GRC társulata a hétközi bajnoki ütközeten

Gödöllői futsal-formációk fekete hétfőjeGödöllői futsal-formációk fekete hétfője

A MAG-LOG együttese Kazincbarcikán, a Főnix ISE-SZIE társulata Miskolcon szaladt bele a zakóba

Egy medálig jutottak a gödöllői újonc és serdülő atléták

Szőke-Kiss Anna nyert ezüstérmet 800 méteren a fedett pályás országos bajnokságon. Értékes helyezésből akadt több is

Röplabda: gödöllői bronzérem a diákolimpián

Az ország harmadik legjobb középiskolás csapatának mondhatja magát a Török Ignác Gimnázium leány formációja

Futsal: egy félidő kevés az üdvösséghez

Hiába vezetett három góllal a gödöllői egyetem gárdája, a második félidőben már csak a lovasparkiak villogtak

Tíz percig tartotta magát a FISE-SZIE az éllovas ellenTíz percig tartotta magát a FISE-SZIE az éllovas ellen

Kettő-nullás hazai előny után már csak a debreceniek rúgtak gólt a gödöllői egyetem sportcsarnokában lezajlott futsal-derbin

Kettős vereséggel búcsúztak a januártól a gödöllői sakkozók

Az éltáblás játékosait nélkülöző GSBE öt ponttal maradt el a MAFC-tól, a második számú helyi egység egy ponttal a Turától

Újabb sikeres Sport XXI atlétika-verseny Gödöllőn

A helyi klub felnőtt versenyzői közül többen értek el szép eredményt a Budapest nyílt fedett pályás bajnokságon

Röplabda: legyűrte a Gödöllő a TF-et

A Penta-GRC társulata három játszmában múlta felül riválisát, amivel igazolta a papírformát

Ezüstérmes pozícióba lőtték magukat a gödöllői futsalosok

Nehezen lendült játékba a MAG-LOG együttese a Csenger ellen, ám a térfélcsere után felpörögtek Baranyai Pál tanítványai

Világnagyságok által aláírt kézilabdát árvereznek a gödöllői óvoda javáraVilágnagyságok által aláírt kézilabdát árvereznek a gödöllői óvoda javára

Február 28-ig lehet licitálni a játékszerre. A licitálás 50 ezer forintról indul, a tét legalább 5 ezer forintonként emelhető

Rangadóra és az NB II. megnyerésére készülnek a gödöllői futsalosok

Az alapszakasz második körének legfontosabb meccsét játssza a MAG-LOG gárdája a Csenger ellen január utolsó péntekjén

Tucatnyi gödöllői góllal járt a lovasparki vizit

Vendégként vitézkedett a MAG-LOG futsal-csapata Tápiószentmártonban. Hármat vágott az új szerzemény, Annus Árpád

A Kaposvár szállt ki jobban a gödöllői hullámvasútból

Ötszettes, fordulatokban gazdag, drámai mérkőzésen vérzett el a Penta-Gödöllői RC női röplabda-csapata

Röplabda: gödöllői siker a Pest megyei derbin

Miután az első játszmát elbukta, hamar rátalált a számára helyes útra a Penta-GRC társulata az új év első tétmeccsén

Továbbra is pont nélkül áll a FISE-SZIE

A Kazincbarcikai Ördögök ellen sem tudott feliratkozni a tabellára a gödöllői egyetem futsal-formációja

Bécsben és Nyíregyházán jeleskedtek a gödöllői atlétákBécsben és Nyíregyházán jeleskedtek a gödöllői atléták

Ajide Dániel 60 méteres gátfutásban volt a legjobb. Soos Levente és Dobrányszky Laura magasugrásban diadalmaskodott

Két év után ismét a Royal nyerte a gödöllői Nádas-kupát

Az egykori válogatott Rab Tibor unokaöccse, Rab Zoltán lett a torna gólkirálya. Bobos Tamást a legjobb kapusnak, Láng Pétert a legjobb játékosnak választották

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100