SPORT
Vízilabda OB 2: a középszakasz első fordulója után is őrzi veretlenségét a gödöllői csapatVízilabda OB 2: a középszakasz első fordulója után is őrzi veretlenségét a gödöllői csapat

Petlyánszki Péter legénysége előbb a győriek, majd a szegediek ellen nyert magabiztosan városunk uszodájában

Röplabda NB I. Liga: altatott, majd hengerelt a Gödöllő az MTK ellen

Szalay Attila együttese az elbukott első játszmát követő három szettben összesen 29 pontot engedélyezett fővárosi riválisának

Labdarúgás: távolabb lőtte a bajnoki címtől a Dunaharaszti a Gödöllőt

Sipeki István társulata képtelen volt gólt szerezni az éllovas otthonában lejátszott rangadón, miközben hármat kapott

Cselgáncs: hét érem került a gödöllői fiatalok nyakába Szegeden

Egy-egy első- és második helyezés mellett, öt bronzéremmel gazdagodott Futó Gábor és Szádvári Zoltán tanítványainak medálkollekciója

Kézilabda: rangadót nyert és egy pontra került a felsőházi rájátszástól a gödöllői csapat

Bartos Gábor remekül védekező együttese mindössze 19 gólt engedett a füzesabonyi legénységnek a Hajós iskolában

Atlétika fedettpályás ob: Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak!Atlétika fedettpályás ob: Sulyán Alexa két korosztály országos csúcsát adta át a múltnak!

A MATE-Gödöllői EAC különítménye négy érmet szerzett a nyíregyházi viadalon, a legfényesebbet a hölgyek 4x400 méteres váltója

Labdarúgás, Pest vármegyei Kupa: simán jutott a negyeddöntőbe a Gödöllő

Sipeki István együttese fokozatosan került fölénybe a Pest vármegyei harmadosztályú Tápiószele otthonában

Sportlövészet: bronzérmet nyert Mészáros Eszter Péni Istvánnal a granadai világkupán

A MATE-Gödöllői EAC klasszisa és társa indiai párost múlt felül 17-9 arányban a medálért lezajlott párharcban

Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme

A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban

Vívás, világkupa, Tbiliszi: Gémesi Csanádék kijutottak a párizsi olimpiára!

Már a legjobb négy közé kerülés is elegendő lett volna, de a magyar kardcsapat ezüstéremig menetelt a grúz fővárosban

Röplabda NB I. Liga: közel volt a bravúrhoz a TFSE otthonában a gödöllői hatos

Kétszettes hátrányból még felállt Szalay Attila együttese, ám a döntő játszmában újra a vendéglátók akarata érvényesült

Hogyan tovább Gödöllői Röplabda Club?Hogyan tovább Gödöllői Röplabda Club?

A szolgáltatók felé fennálló tartozások miatt február közepétől nem igazán lesz hol edzeni és mérkőzést játszani a csapatoknak…

Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél

A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban

Akrobatikus torna: két gödöllői egység jutott döntőbe a grazi Acro Cup viadalon

A Budai, Lutz, Herbai hármas a 4., míg a Nanyista, Nyerges, Ábrahám trió az 5. helyen végzett a Grassalkovich SE színeiben

Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő

A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen

Röplabda NB I. Liga: a szegedi feladó sérülése is szolgálta a tükörsima gödöllői sikertRöplabda NB I. Liga: a szegedi feladó sérülése is szolgálta a tükörsima gödöllői sikert

Szalay Attila együttese mindössze 43 pontot engedélyezett a dél-alföldi formációnak, amivel megszilárdította 4. helyét a tabellán

Asztalitenisz: U21-es Európa-bajnokot nevelt Tóth Krisztina, Gödöllő díszpolgára

A hétszeres kontinens-első, párosban vb-bronzérmes klasszis 17 éves ukrán tanítványa nagy meglepetésre nyert leány egyesben

Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén

A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól

Atlétika: két sprintszámot nyert a szabolcsi megyeszékhelyen Sulyán Alexa

A MATE-Gödöllői EAC versenyzői hat dobogós helyezéssel zárták a nyíregyházi fedettpályás nemzetközi viadalt

Gödöllő város év testnevelője elismerésben részesült Gáspárné Kolozs Julianna

A Vármegyeháza épületének dísztermében jutalmazták meg az elmúlt tanév diákolimpiájának legeredményesebb pedagógusait és iskoláit

Röplabda NB I. Liga: a gyér gödöllői ellenállás miatt elmaradt a rangadó-fíling

Szettvesztés nélkül diadalmaskodott a Vasas fiókcsapata az egyetemi sportcsarnokban a támadásban halovány helyi hatos ellen

Cselgáncs: parádés gödöllői évkezdet ÚjpestenCselgáncs: parádés gödöllői évkezdet Újpesten

A helyi klub fiatal versenyzői főként a Diák B korosztály mezőnyében jeleskedtek a január végi budapesti rangsorversenyen

Tartsuk közösen életben a gombfocit Gödöllőn!

Biztosan vannak a városban idősebbek, akik fiatalon pöckölgették a gombokat, nekik is vannak utódaik, akiket meg lehetne ismertetni a remek játékkal

Atlétika: gödöllői egyéni csúcsok a nyíregyházi fedettpályás viadalon

A MATE-Gödöllői EAC sprinterei közül Sulyán Alexa érte el a legjobb helyezést, harmadik lett 200 méteren

Röplabda NB I. Liga: négy játszmában múlta felül a Budaörsöt a gödöllői hatos

Kétszettes vezetés után némileg megtorpant Szalay Attila csapata, amely a záró felvonásban visszatalált a helyes útra

Sportlövészet: Mészáros Eszter becélozta magát a szlovén Grand Prix-döntőbe Sportlövészet: Mészáros Eszter becélozta magát a szlovén Grand Prix-döntőbe

A MATE-Gödöllői EAC másik kiválósága, Gémesi Csanád kardvívó a tuniszi világkupán a 35. helyen végzett

Röplabda NB I. Liga: három szettben kapitulált a Kispest Gödöllőn

Szalay Attila együttese gond nélkül nyerte az új esztendő első tétmeccsét, amivel megszilárdította helyét a tabella élmezőnyében

Sportlövészet: öt gödöllői versenyző indulhat a győri Európa-bajnokságon

Február utolsó hetében kezdődik a légfegyveres kontinensviadal, ahol az egyéni számokban két-két olimpiai kvóta szerezhető

Ilyen lett a gödöllői sportcsapatok félévi bajnoki bizonyítványa

Összefoglaltuk a röplabda, a kézilabda, a vízilabda, a sakk, az asztalitenisz és a labdarúgás helyi képviselőinek őszi teljesítményét

A MATE-Gödöllői EAC vívója is révbe érhet az Év Sportolója Gálán

Január második hétfőjén a budapesti Operaházban lezajló eseményen tíz kategóriában hirdetnek győztest. Gémesi Csanád a világbajnok kardválogatott tagjaként érdekelt

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100