SPORT
Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem a békéscsabai terepen

Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a versenysorozat 1. fordulójában ért el dobogós helyezést a 7,5 kilométeres távon

Új kezekbe került a gödöllői focicsapat vezetőedzői teendőinek ellátásaÚj kezekbe került a gödöllői focicsapat vezetőedzői teendőinek ellátása

A helyi tizeneggyel veretlen Molnár Zoltánt a korábbi élvonalbeli játékos, Sipeki István váltja a Táncsics Mihály úti kispadon

Sikeres gödöllői szereplés a X. EAGLES CUP nemzetközi ITF Taekwon-do versenyen

Városunk küzdősport-versenyzői mindent egybevetve 4 arany-, 1 ezüst- és 3 bronzérmet szereztek a monori viadalon

Atlétika utánpótlás ügyességi csb: négy számban nyertek aranyérmet a gödöllői fiatalok

A serdülőkorú fiú dobóatléták dupláztak: diszkoszvetésben és gerelyhajításban egyaránt aranyérmet akasztottak a nyakukba

Kézilabda: kétgólos gödöllői diadal a váciak ellen

Bartos Gábor együttese gyakorlatilag már az első félidőben bebiztosította sikerét a küzdelmes és izgalmas összecsapáson

Labdarúgás: először bukott pontot hazai pályán ebben a bajnoki idényben a gödöllői tizenegy

Többet birtokolta a labdát és uralta is a játékot Molnár Zoltán együttese a Nagykáta elleni ütközeten, mégsem jött össze a remélt győzelem

Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!

A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon

Röplabda NB I. Liga: egy szettre volt jó a gödöllői hatos a Veszprém elleni idénynyitónRöplabda NB I. Liga: egy szettre volt jó a gödöllői hatos a Veszprém elleni idénynyitón

Szalay Attila együttese hibázgatott, nehezen találta meg a ritmust, így az első két játszmát elveszítette, majd szépített

Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében

Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában

Cselgáncs: Hevesi Csoma országos bajnoki címet szerzett a Gödöllői Judo Klubnak!

Szeptember utolsó és október első napján Pakson jeleskedtek a helyi egyesület tehetségei, akik számos érmet nyertek

Labdarúgás: kinyitotta a gólzsákot Bugyiban a gödöllői legénység

Molnár Zoltán együttese tetszetős, magabiztos játékkal fektette két vállra a házgazdákat, és továbbra is veretlen az idényben

Strandröplabda European Team Cup: gödöllői lányok bronzérme Pozsonyban

A GRC játékosaiból álló magyar egység az elődöntőben elszenvedett vereség után javított a harmadik helyért zajló párharcban

Tájékozódási futás: Kiss Kamilla országos bajnoki címet szerzett az U20-as korosztályban

Pécs volt a házigazdája a rövidtávú megmérettetésnek szeptember közepén. Jól szerepeltek a Gödöllői Kirchhofer SE versenyzői

Surányi Balázs, a gödöllői motoros-tehetség jó úton halad álma, a világbajnoki cím feléSurányi Balázs, a gödöllői motoros-tehetség jó úton halad álma, a világbajnoki cím felé

Az alig 18 éves versenyző ebben az évben megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is

Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban

A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni

Kézilabda: a kevés gödöllői gól is hozzájárult a salgótarjáni fiaskóhoz

Bartos Gábor társulata a tavaly még NB I/B-s Nógrád vármegyei rivális otthonában szenvedett viszonylag sima vereséget

Gödöllői atléták is hozzájárultak az U16-os nemzeti csapat sikeréhez

Az egyetemi szakosztályból Vancsó Enikő, Ábrahám Zita, Lőkös Laura, Krakóczki Bence és Ferencz Ágoston álltak rajthoz a nemzetközi viadalon

Labdarúgás: második félidei eredményességével a Pilist is mattolta a gödöllői legénységLabdarúgás: második félidei eredményességével a Pilist is mattolta a gödöllői legénység

Molnár Zoltán együttese egy mérkőzéssel kevesebbet játszva is vezeti a Pest vármegyei I. osztály tabelláját

Elhunyt Kis János, a kétszeres bajnok gödöllői futsal-csapat edzője

A sportág kivételes tudású szakvezetője 2005-ben és 2006-ban lett aranyérmes városunk együttesével, és a BL-ben is remekeltek

Röplabda Magyar Kupa: az MTK Budapest ellen rivalizál a gödöllői hatos a nyolcaddöntőben

Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat lesz a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda ellenfele a negyeddöntőben

A pilates története

A mozgásforma nem csupán a sportolók vagy a fogyni vágyók körében lett népszerű, hanem az egészségügyi szakemberek is elismerik

Vízilabda: két győzelemmel rajtolt a gödöllői csapat az OB 2-ben

Petlyánszki Péter együttese remekül debütált a pontvadászat B jelű csoportjában, és éllovasként várja az októberi folytatást

Cselgáncs: hat gödöllői medál Egerből

A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXIV. Tóth Péter nemzetközi rangsorversenyen jeleskedtek

Atlétika serdülő ob: három számban állt gödöllői tehetség a dobogó tetején

A MATE-GEAC különítményének legeredményesebb tagja a dobóatléta Krakóczki Bence volt a pécsi megmérettetésen

Kézilabda: csak fellángolásokra volt képes a gödöllői legénység a Diósgyőr ellen

A játék minden elemében hatékonyabb hazaiak hamar Bartos Gábor csapatának tudtára adták, hogy esélytelen a pontszerzésre

Labdarúgás MOL Magyar Kupa: hosszabbításban búcsúzott a díszes serlegért folyó küzdelemtől a GödöllőLabdarúgás MOL Magyar Kupa: hosszabbításban búcsúzott a díszes serlegért folyó küzdelemtől a Gödöllő

Molnár Zoltán együttesének tagjai nem vallottak szégyent az NB III-as Dunaföldvár elleni kiélezett mérkőzésen

Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-ezüstérmes Pekler Zalánnal!

A MATE-Gödöllői EAC légpuskás versenyzője és komáromi társa remekeltek a Rio de Janeiróban zajló megmérettetésen

Röplabda: négy év után újra Gödöllőn szurkolhatunk a város NB I. Ligás női csapatának

A klubvezetés továbbra is a fiatal, főként saját nevelésű tehetségekre építi a játékoskeretet, amely képes a biztos bennmaradást jelentő helyezés elérésére

Cselgáncs: gödöllői érmek Tatabányáról és Brnóból

A helyi judo klub fiataljai remekül helytálltak az őszi szezonnyitó megmérettetéseken, akik elindultak, valamennyien dobogóra állhattak

Kézilabda: fokozatosan őrölte fel a Veresegyház erejét a Gödöllő

Sikeres rajtot vett Bartos Gábor együttese az átszervezett NB II-es bajnokság C jelű csoportjában

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100