Egyhangú döntéssel fogadta el a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szenátusa és a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetemért Alapítvány kuratóriuma dr. Gyuricza Csaba (agrármérnök, egyetemi tanár, az MTA doktora, a magyar mezőgazdaság és agrár-felsőoktatás elismert professzora) rektori pályázatát szeptember 5-én. A szenátusi ülésen a MATE rektora ismertette az elmúlt közel 5 év eredményeit, valamint vázolta a következő 5 éves ciklusra tervezett célkitűzéseit.
Tehetség, erkölcs, siker! E három fogalom összeforrott a 2021-ben alakult gödöllői Grassalkovich Üzleti Klub (GRÜK) által vallott értékekkel, ami az emberi és üzleti kapcsolatok fejlesztését tekinti legfőbb céljának – mondta Személyi László elnök a klub által alapított díj szeptember 11-i ünnepélyes átadóján, amit a Gödöllői Királyi Kastélyban tartottak.
November 25-én Szombathelyen, a Sportligetben rendezték meg a Mezeifutó Magyar Liga 3., egyben utolsó fordulóját. A MATE-Gödöllői EAC színeiben ezúttal csak Berkovics Imre tanítványa, a néhány hetes az egyetemi klubhoz igazolt Farkas-Ohn Kinga indult, aki a hölgyek 5 kilométeres távján – győztestől 12 másodperccel elmaradva – ezüstérmes lett (17:10 perc).
A mezeifutó Európa-bajnokságot december 10-én a brüsszeli Laeken Parkban rendezik meg. A magyar küldöttség névsorát november 30-ig véglegesítik. Ha minden az elképzelés szerint alakul, Lesták Ármin révén (edzője Gadanecz György) a MATE-Gödöllői EAC is érdekelt lesz az U20-as fiúk 6 kilométeres versenyében.