Futsal: öt gólt rúgott a Kecskemét Gödöllőn, de csak hárommal nyert

2017-11-24 23:16:49

A kecskeméti társulat ellen megkezdte az alapszakasz második körét a gödöllői futsalcsapat, amely a szeptember 4-i nyitófordulóban mostani riválisától szenvedte el eddigi legsúlyosabb vereségét (1-15) a jelenlegi bajnoki idényben. A visszavágás, illetőleg a kiesési zónából való menekülés egyaránt fűthette Baranyai Pál együttesének tagjait, akik közül eltiltás miatt többen is hiányoztak.
Annak ellenére, hogy egy öngóllal jutott vezetéshez a gödöllői csapat, az első félidőben megalapozhatta volna esetleges végső diadalát a hazai gárda. Nem így történt, mivel a térfélcserét követően elfogyott a tudomány, a vizitálók pedig az utolsó 10 percben a maguk javára fordították az eredményt.

NB II., Keleti-csoport, 12. forduló:
Covritas Futsal Team Gödöllő – Scoregoal Kecskeméti FC 1-4
(1-0)
Gödöllői gólszerző: Marozsi Gábor (öngól).
A CFT Gödöllő csapata 7 ponttal, 38-74-es gólkülönbséggel a 11. helyen található a csoport tabelláján.