Találatok száma: 22

1. Ki nyeri a 2023/2024-es Magyar Kupát?
    2024-03-15 17:30:09
    A Kisvárda és a Kecskemét talán nem elég stabil a sikerhez, valószínű, hogy a Paks és a Ferencváros között dől el a díszes trófea sorsa
  2. Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében
    2023-10-02 17:39:08
    Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában
  3. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  4. Atlétika: öt gödöllői arany- és két bronzérem a váltófutó országos bajnokságon
    2022-05-08 10:46:02
    Május első szombatján a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  5. Három gödöllői arany- és négy ezüstérem a váltófutó országos bajnokságon
    2021-05-09 10:45:54
    Május 8-án a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  6. Atlétika: Gödöllő adja mindkét nemnél a téli gerelyhajítás juniorbajnokát
    2021-03-22 10:12:16
    Máté Alpár tanítványai Szombathelyen, a GEAC mezeifutó fiataljai Kecskeméten adtak számot felkészültségükről
  7. Atlétika: gödöllői érmek a kecskeméti mezőn
    2020-10-26 08:30:47
    Pápai Marci nem kis meglepetésre szerzett bronzérmet a férfiak nyolc kilométeres távján, a GEAC ifi fiúcsapata második lett
  8. Gödöllő is támogatta, hogy új fejezet nyíljon a Zöld Híd Kft. életében
    2020-09-08 11:07:36
    A kecskeméti székhelyű DTKH Kft. megvásárolta a közel 300 millió forintos tőkepótlásra szoruló gazdasági társaság 49%-os üzletrészét
  9. Mozgalmasan indult a július a gödöllői atléták számára
    2020-07-06 08:38:33
    Három nap alatt három helyszínen jeleskedtek az egyetemi szakosztály versenyzői, akik közül többen is egyéni csúcsig jutottak
  10. Megvédte kerékpárosbarát város címét Gödöllő
    2020-01-27 16:30:47
    Összesen kilenc településnek ítélték oda a titulust, az abszolút elsőséget a kecskeméti önkormányzat szerezte meg
  11. Értékes gödöllői helyezések a kecskeméti terepen
    2019-03-25 10:03:24
    A GEAC 18 atlétája vett részt a 111. alkalommal megrendezett mezei futó országos bajnokságon
  12. Megmenekültek a gödöllői futsalosok
    2018-05-15 01:23:18
    Kecskeméti veresége ellenére a következő szezonban is az NB II-es bajnokságban léphet pályára a CFT gárdája
  13. Ötöt vágott a gödöllői futsal-csapat
    2018-04-06 21:11:14
    Meggyőző játékkal jutott nagyon fontos három bajnoki ponthoz Baranyai Pál együttese a listavezető kecskemétiek ellen
  14. Futsal: öt gólt rúgott a Kecskemét Gödöllőn, de csak hárommal nyert
    2017-11-24 23:16:49
    A mérkőzés háromnegyed részében a hazai gárda volt előnyben, aztán elfogyott a Baranyai-csapat tudománya
  15. Futsal: gyötrelmes gödöllői idénykezdet
    2017-09-05 01:15:38
    Tizennégy gólos vereséget szenvedett Kecskeméten a Covritas FT csapata a bajnoki évad első fordulójában
  16. Bajnoki érem nélkül maradtak a gödöllői junior röpis lányok
    2016-05-22 14:48:24
    Három helyet léptek előre a kecskeméti hatos fináléban a pontvadászat alapszakaszát hetedikként záró fiatalok
  17. Mezeifutó ob: dobogóra állhatott a gödöllői serdülő leány csapat
    2016-03-15 09:01:09
    Betegség miatt az egyetemi klub versenyzői közül többen is képtelenek voltak elindulni kecskeméti viadalon
  18. Egyenes ágon jutottak be a hatos döntőbe a gödöllői junior röpis lányok
    2016-03-14 17:12:10
    Szettet sem vesztettek a kecskeméti középdöntőben a fiatalok, akik május második felében harcolhatnak a minél értékesebb helyezésért
  19. Emberhátrányban küzdve nyertek a gödöllői focisták idegenben
    2016-02-28 16:19:31
    Kecskeméten verte a Nagykőröst a Szász-csapat, miközben ötöt kapott a GEAC-SZIE csapata a Mogyoródtól
  20. Röpke egy óra alatt nyert vendégként a TEVA-hatos
    2016-01-20 20:18:51
    Az újonc kecskemétiek csak a találkozó elején tudták megszorongatni a gödöllői röplabdás lányokat
  21. Női röplabda: sima gödöllői diadal a Röpke ellen
    2015-11-07 20:04:55
    A kecskeméti újonc társulat nem volt egy súlycsoportban Horváth András csapatával, de a lelkesedésük dicsérhető
  22. Szoros csatákban múlták felül a gödöllői kézilabdázókat
    2014-03-14 22:52:54
    A felnőttek két, a juniorok három góllal maradtak alul a Kecskemét otthonában, ahol néha lejtett a hazai pálya