2014-11-09 20:27:40

NB II. Északi-csoport, 7. forduló:
Pilisvörösvári TKSK – Gödöllői KC 18-27
(9-12)

A Gödöllő elleni meccs előtt a hazaiak csupán a sereghajtó TFSE együttesét tudták legyőzni a bajnoki idényben, miközben Bartos Gábor formációja – kéthetes szünet után – veretlenül utazott Pilisvörösvárra.
Városunk együttese a meccs folyamán mindvégig nagy hangsúlyt fektetett a fegyelmezett védekezésre, miközben – temérdek ziccert kihagyva, de – ellenfelénél hatékonyabb támadójátékát kihasználva, fokozatosan lépett el a hazaiaktól.

A Gödöllői KC csapata 13 ponttal, 193-150-es gólkülönbséggel a 3. helyet foglalja el a csoport táblázatán.

Juniorok: Pilisvörösvár – Gödöllő 24-18
Már az első félidőben komoly hátrányba (15-7) került Mácsár Gyula – adminisztratív problémák miatt tartalékos – csapata, amelynek a térfélcserét követően csak arra maradt lehetősége, hogy a lehető legkisebbé tegye a vereség mértékét. A gödöllői fiatalok megőrizték 2. helyüket a tabellán, de egy mérkőzéssel többet játszottak, mint a velük azonos pontszámmal álló Heves.