Találatok száma: 564

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Nyomot hagytak a nézőkben a gödöllői rúdsportos lányok
    2018-07-10 11:01:18
    Július második vasárnapján, Zalaegerszegen mutatták be tudásukat a Catwalk Ironairbase stúdió csinos versenyzői
  2. Ezek a borok kaptak nagy aranyérmet
    2018-07-03 19:09:48
    Június utolsó napján rendezték meg a Gödöllő Környéki Regionális Turisztikai Egyesület versenyének eredményhirdetését Mogyoródon
  3. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  4. Veszprémben sikeres gödöllői gyermekatléták
    2018-06-14 19:19:43
    A GEAC nyolc főből álló különítménye utazott el a versenyre, ahol Kriszt Sarolta és Fodor Péter teljesítménye tűnt ki
  5. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  6. Gödöllői érmekben gazdag tatai strandröplabda-forduló
    2018-06-10 17:23:54
    Fél aranyat, másfél ezüstöt és egy bronzot termeltek a helyi szakosztály versenyzői az ob tatai fordulójában
  7. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  8. Új felállásban is cél a strandröplabda bajnoki cím
    2018-06-06 11:16:03
    A gödöllői színekben versenyző négyszeres győztes Lutter Eszter Szombathelyi Szandrával alkot egy párt a 2018-as idényben
  9. A gödöllői Reznák Attila nyerte a sakk-emlékversenyt
    2018-06-04 10:26:52
    Idén tizenharmadik alkalommal rendezték meg a fiatalon elhunyt Tímár Zsolt nevét viselő szellemi vetélkedést
  10. Értékes gödöllői helyezések a Budapest Open atlétika-versenyen
    2018-06-04 10:01:48
    Biztató eredményeket értek el a GEAC tehetségei a közelgő korosztályos egyéni országos bajnokságok előtt
  11. Összerajzolhatják a gyerekek a gödöllői LIDL-áruház parkolóját
    2018-05-30 17:26:26
    Június 6-án hagyományteremtő szándékkal rendezik meg a kreativitást értékelő versenyt a biztonságos világ és a biztonságos közlekedés témakörben
  12. Kár tagadnunk, még ma is imádunk tévézni!
    2018-05-17 17:30:46
    Sőt, HD-ban az idei nyár is biztosan részletgazdagabb lesz. Ez derül ki a Gödöllőn is szolgáltató Invitel felmérési adataiból
  13. Két mázsa felett járt a fekvenyomó bajnok gödöllői tűzoltó
    2018-05-03 17:06:18
    Kovács Krisztián a Visegrádi négyek nemzetközi versenyén állhatott fel a dobogó felső fokára. 210 kilogrammig jutott
  14. Hazai éremeső a Gödöllő EAC gerelyhajító versenyén
    2018-04-23 07:45:53
    Mátyásföldön is remekül helytálltak a városunkat képviselő atlétapalánták a SPORT XXI elnevezésű viadalon
  15. Kistarcsai sportnap, gödöllői akrobatikus torna és tehetségkutató bringaverseny a TÉRFÉL étlapján
    2018-04-21 09:26:55
    Három témában öt vendég osztotta meg gondolatait a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös sportmagazin-műsorában
  16. A TÉRFÉL megtudta, miért nem versenyeznek a Lázár-testvérek ebben az évben
    2018-03-24 10:01:53
    A gödöllői taekwon-do és a helyi asztalitenisz is górcső alá került a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös magazinműsorának 19. adásában
  17. Gödöllői érmekben bővelkedő atlétika-versenyek
    2018-03-19 10:37:53
    Csapatezüstöt nyertek a mezeifutó lányok, Soos Levente remekelt Dortmundba, Szörényi István szenior bajnok lett rúdugrásban
  18. Idén Mogyoródon lesz az egyházi- és világi borok versenye
    2018-03-12 17:09:22
    Április 16-ig jelentkezhetnek a termelők és a pincészetek a GKRTE rendezvényére, aminek eredményhirdetését június 30-án rendezik meg
  19. Gödöllői srác lett az ország legjobb serdülő ötpróbázója
    2018-03-05 10:23:05
    Soos Levente egyéni csúcsokkal nyert aranyérmet fedett pályán. Diszkoszbronz Szombathelyről, hazai siker a kastélyparkban
  20. Két díjat is nyert az Invitel az kliensek értékelése alapján
    2018-02-23 19:42:45
    Személyes és telefonos ügyfélkiszolgálás kategóriában egyaránt második lett a Gödöllőn is szolgáltató telekommunikációs társaság
  21. Nem Gödöllő lesz 2023-ban Európa Kulturális Fővárosa
    2018-02-15 15:36:03
    Az előválasztást végző 12 tagú testület döntése értelmében Debrecen, Győr és Veszprém reménykedhetnek a cím elnyerésének év végi véglegesítéséig
  22. Páratlan Gödöllői EAC siker többpróbában
    2018-02-12 10:24:54
    Az egyetemi klub versenyzői kisajátították maguknak a dobogó mindhárom fokát a BOK-csarnokban
  23. Szakgimnáziumi hallgatók rivalizáltak a gödöllői egyetemen
    2018-01-26 18:17:28
    Január utolsó péntekjén zajlott le az I. Országos Szakgimnáziumi Tanulmányi Versenyek elődöntője
  24. Gödöllői párosokkal debütál a hóröplabda országos bajnokság
    2018-01-24 11:03:17
    Február közepén a Veszprém megyei Eplényben rendezik meg az első komoly hazai verseny, aminek győztese Eb-résztvevő lesz
  25. Gödöllői atléták sikeres fedettpályás idénynyitója
    2018-01-21 19:14:08
    Január harmadik szombatján a fővárosi BOK-csarnokban rendezték meg a Budapest Bajnokságot
  26. Fedettpályás felkészülési versenyeken jártak a gödöllői atléták
    2018-01-15 10:32:45
    A rúdugrók Budapesten az újoncok és a serdülők Nyíregyházán értek el remek eredményeket január második hétvégéjén
  27. Éremhalmozás után rosszalkodtak az autóban a gödöllői atlétapalánták
    2018-01-08 10:19:09
    Az új esztendő első hétvégéjén Dunakeszin rendeztek idénynyitó versenyt, amin a GEAC tehetségei is rajthoz álltak
  28. Ínycsiklandozó menüsorral rukkolt elő a GKRTE gasztronómiai versenyének idei győztese
    2017-12-09 11:18:37
    Zalaegerszegre került a fődíj, valamint Benke László olimpiai mesterszakács által felajánlott Első Magyar Fehérasztal Lovagrend vándorserleg
  29. Újból megtelt atlétapalántákkal a SZIE Sportcsarnok
    2017-12-04 10:43:28
    Több mint félezer lurkó mérte össze a tudását a Gödöllői EAC által rendezett SPORT XXI program versenyén
  30. Gödöllői kard-kudarc az ob csapatversenyében
    2017-11-26 17:50:23
    Nem vívhatott éremért a három Gémesit is soraiban tudó GEAC-formáció, amely „csak” az 5. helyen végzett. A GEAC 2 a 9. lett