Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Szépen csillogó hazai érmek a GEAC gerelyhajító versenyén
    2016-04-11 10:52:21
    Hosszú évtizedek után rendeztek ismét viadalt az egyetemi dobópályán. A négy legfiatalabb korosztály tagjai rivalizáltak
  2. Mezeifutó-sikerekkel rukkoltak elő a legkisebb gödöllői atléták
    2016-04-05 13:17:24
    Az U11-es korcsoport fiúk számára kiírt versenyét Szabó Csongor nyerte, Kriszt Sarolta a 3. lett a lányoknál
  3. Légtornász világbajnokkal büszkélkedhet Gödöllő
    2016-03-28 11:19:34
    Szlavkovszki Zsolt mindössze 16 évesen utasította maga mögé a teljes mezőnyt a felnőttek egyéni versenyében. Szinkronban bronzérmes lett
  4. Mezeifutó ob: dobogóra állhatott a gödöllői serdülő leány csapat
    2016-03-15 09:01:09
    Betegség miatt az egyetemi klub versenyzői közül többen is képtelenek voltak elindulni kecskeméti viadalon
  5. Készül a száguldásra az ifjú gödöllői motoros
    2016-03-10 19:31:36
    Két versenysorozatban is tervezi, hogy rajthoz áll az idei szezonban a Tomracing Motorsport színeiben induló Surányi Balázs
  6. A láthatóság létkérdés a magyar kisvállalatok számára
    2016-03-02 15:35:32
    Az Invitel megbízható üzleti szolgáltatásokkal támogatja a hazai vállalkozásokat, köztük a gödöllőieket is
  7. Éremhalmozó gödöllői rúdtáncosok az MPDA-versenyen
    2016-02-28 10:31:46
    Február utolsó péntekjén négy kategóriában is a dobogóra állhattak a Catwalk Ironairbase stúdió tagjai Budapesten
  8. Idén Isaszeg lesz a házigazdája a GKRTE egyházi- és világi borok versenyének
    2016-02-22 16:42:10
    Március 25-ig jelentkezhetnek a termelők és a pincészetek, eredményt augusztus 19-én hirdetnek
  9. Öt érmet dzsúdóztak össze a gödöllői fiatalok
    2016-02-07 17:06:31
    Rangos nemzetközi versenyen jártak a judo-palánták Nagykőrösön, ahol 43 csapat tagjai léptek tatamira
  10. Gödöllői vállalkozó is részese a Budapest-Bamako Ralin elért győzelemnek
    2016-02-04 11:34:49
    Idén a GumisEmber csapata nyerte a világ legnagyobb amatőr, kalandokkal és tájékozódási nehézségekkel terhelt versenyét
  11. Gödöllői atlétika-sikerek hétvégéje
    2016-01-25 17:23:25
    Felnőtt- és utánpótlás szinten egyaránt eredményes fedett pályás versenyeket tudhattak magukénak városunk sportolói
  12. Egy híján húsz gödöllői atléta lett tagja a válogatott elitkereteknek
    2016-01-19 10:22:29
    Hárman az olimpiai részvételben reménykedők táborában is helyet követeltek maguknak. Fedett pályán versenyeztek a kicsik és a nagyok
  13. Hatodikként zárta a vívó ob-t Gémesi Csanád
    2015-12-19 15:59:25
    A Gödöllői EAC kardozója Szatmári Andrástól kapott ki a legjobb nyolc között. A csapatversenyben vigasztalódhat
  14. A Ponyva-lepényé lett a fődíj a GKRTE évzáró főzőversenyén
    2015-12-09 19:18:05
    Tizennegyedszer rendezte meg gasztronómiai megmérettetését a gödöllői központú idegenforgalmi szervezet
  15. Országos részvételi rekordot döntött a gyerekatlétika a gödöllői egyetem sportcsarnokában
    2015-12-06 16:11:00
    A közel négyszáz versenyző több mint egytizede a GEAC kötelékéből került ki. Az U13-as A csapat 4. lett
  16. Sikeresen túljutottak első versenyükön a gödöllői judo-palánták
    2015-12-05 16:04:47
    Négyen lettek érmesek az UTE által szervezett Mikulás-kupán, de a többiek is tisztességgel helytálltak
  17. Bronzérmes gödöllői atléták a Sport XXI. mezei versenyén
    2015-11-08 16:37:00
    A GEAC U13-as A csapata, valamint Szőke-Kiss Jácint állhattak fel a dobogóra a hűvösvölgyi megmérettetésen
  18. Fejbetérdeléssel lett aranyérmes a gödöllői bunyós
    2015-10-20 16:08:09
    Tapsvihart aratott a tököli nemzetközi versenyen a Muay Thai és Boksz Egyesület sportolóinak teljesítménye
  19. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak
  20. Vers- és prózamondó verseny Erzsébet királyné emlékére
    2015-10-12 10:59:19
    Október 22-ig lehet jelentkezni a kulturális seregszemlére, aminek döntője a gödöllői kastély barokk színházában lesz
  21. Energiavadászok és klíma-koordinátorok jelentkezését várják
    2015-10-04 11:34:13
    Januártól újra indul a gödöllői székhelyű GreenDependent Intézet által szervezett takarékossági verseny
  22. Fölszállott a páva: elődöntőben a gödöllői táncospalánták
    2015-10-03 10:58:04
    A debreceni területi versenyről jutottak tovább a Tóth Judit és Moussa Ahmed koreográfusok által felkészített gyerkőcök
  23. Gödöllői K1-sikerek a rangos pápai viadalon
    2015-09-25 16:50:13
    Egy arany-, négy ezüst- és egy bronzérmet szereztek a Muay Thai és Boksz Egyesület versenyzői
  24. Három kategóriában hirdet főzőversenyt a GKRTE
    2015-09-16 10:43:34
    Október közepéig várják a jelentkezőket a gasztronómiai megmérettetésre. 1880-1910 közötti magyar ételekkel kell lenyűgözni a zsűrit
  25. Drámai módon hiúsult meg a Gödöllői EAC vezette atlétaformáció csapatbajnoki cím(védés)e
    2015-09-13 18:51:35
    Egyetlen pont döntött. A tavalyi második lett az idei győztes. 750 ezer forinttal kevesebbet kerestek az összefogás szereplői
  26. Gödöllői liga-sikerek az atléták ifi- és junior Budapest-bajnokságán
    2015-08-31 10:11:18
    Az egyetemi klub versenyzői közül többen is kiváló eredményt értek el az Ikarus-pályán lezajlott megmérettetésen
  27. Idén is gazdára talál az udvari főszakács cím
    2015-08-25 17:39:52
    Szeptember 14-ig jelentkezhetnek a csapatok a Gödöllői Királyi Kastély vadhús-étel főzőversenyére
  28. Csapatbronz részese lett Lázár Zoltán a négyesfogathajtók Európa-bajnokságán
    2015-08-22 18:49:16
    A sportág Gödöllőn élő hétszeres világbajnoka egyéniben a 19. helyig jutott az aacheni versenyen
  29. A turista „szemével” vizsgálódott a NAV a Hungaroringen
    2015-08-12 10:12:52
    Vonzza a feketézőket a Gödöllőtől néhány kilométerre található versenypálya a Forma 1-es nagydíj idején
  30. Formula 1: csúcstechnológia a pályán innen és túl