Találatok száma: 562

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Sikeres őszi versenyeket tudhatnak maguk mögött a fiatal gödöllői tájékozódási futók
    2022-10-27 18:09:48
    Az értékes helyezések mellett, két számban a dobogóra is felállhattak a Kirchhofer SE tehetségei az országos bajnokságokon
  2. Sportlövő vb: a gödöllőiek közül Lovász Dorina jutott messzebb, 8. lett vegyes csapatban
    2022-10-25 08:55:45
    A MATE-GEAC másik versenyzője, a 20 éves Mészáros Eszter értékes pozíciókat szerzett a földkerekség legjobbjainak megmérettetésén
  3. „…semmi sem állhat közénk” címmel hirdették meg a gödöllői vers- és prózamondó versenyt
    2022-10-12 10:55:59
    Október 25-ig várják a jelentkezőket az Erzsébet királynénak emléket állító kulturális megmérettetésre. Döntő november 19-én
  4. A nyertes pályázó legalább két évig szállíthatja buszaival a gödöllői utasokat
    2022-10-08 10:54:12
    Versenyeztetni próbálja a városvezetés a mintegy 130 milliót felemésztő kötelező közfeladat ellátására alkalmas piaci szereplőket
  5. Barta László: a gödöllői röplabdázás jövője érdekében az ajtóm a polgármester úr előtt is nyitva áll
    2022-10-04 10:26:59
    A GRC elnöke boldog lenne, ha jövő augusztusra elkészülne a sportág új munkacsarnoka az Erzsébet-park mögötti területen
  6. Bernek Péterrel bővült a MATE-Gödöllői EAC úszó-szakosztályának szakmai csapata
    2022-09-27 18:16:41
    A rövid pályás világ- és Európa-bajnok, ifjúsági olimpiai bajnok a versenyző csoport tagjainak fejlődését segíti elő tapasztalatával
  7. Hatalmas bravúr! Önerőből lett az ország 2. legjobb atlétacsapata a MATE-Gödöllői EAC!
    2022-09-18 18:43:42
    Az átalakított rendszerben már tiltott volt a fúziós indulás. A legtöbb pontot Nádházy Evelin termelte Debrecenben az egyetemi szakosztálynak
  8. Gödöllőn három helyen kapható a Huncut Szilva Herceg és a Nagyi kedvence
    2022-08-19 17:54:33
    A Magyarország Tortája versenyen nyertes édességek az ünnepi hétvégén biztosan kaphatók a főbb helyi cukrászdákban
  9. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  10. Sportlövészet: 50 méteres számokban jeleskedtek a gödöllői puskások az országos bajnokságon
    2022-08-01 10:49:31
    Mészáros Eszter volt a MATE-GEAC legeredményesebb versenyzője, aki mindhárom színű éremből gyűjtött, összesen ötöt
  11. Premis diákok az Európai Űrügynökség műholdépítő versenyén
    2022-07-29 17:35:00
    A Gödöllőn működő iskolaközpont tanulói egy kólásdoboz méretű, az igazi műholdak működését imitáló eszközt hoztak létre
  12. Vívás: harmadszor világbajnoki ezüstérmes a kardcsapat tagjaként Gémesi Csanád
    2022-07-21 19:11:39
    A földkerekség felnőtt pengeforgatóinak mezőnyében ezúttal sem jutott a legfényesebb medáliából a MATE-Gödöllői EAC versenyzőjének
  13. Roxiget Fesztivál: akár egy gödöllői rockbanda is lehet a Tankcsapda előzenekara
    2022-07-19 10:35:06
    Július végéig várják a magukban kellő tehetséget érző amatőrök nevezését az egy hónappal később esedékes szigetszentmiklósi versenyre
  14. Vívás: a 25. helyig menetelt Gémesi Csanád az egyiptomi világbajnokságon
    2022-07-18 14:53:37
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a grúz Sandro Bazadze állította meg a legjobb 32 között. Folytatás a csapatversenyen
  15. Tájfutó masters világbajnokság: gödöllői indulók értékes helyezései
    2022-07-16 16:29:00
    A sprinttávon érték el a legjobb eredményeket a városunkhoz kötődő versenyzők: Kármán Katalin és Dékány Andrea egyaránt 8. helyen végeztek
  16. Véget nem érő labdamenetet nyert Gödöllő díszpolgára
    2022-07-15 10:17:45
    Tóth Krisztina elképesztő körülmények között szerzett pontot tíz évvel ezelőtt a dortmundi világbajnokság csapatversenyében
  17. Atlétika U23-as és junior ob: érmekkel hangoltak a világbajnokságon induló gödöllőiek
    2022-07-11 09:55:20
    A MATE-GEAC versenyzői a két korcsoportban összesen 13 medáliát szereztek a Miskolcon lezajlott kétnapos versenyen
  18. Strandröplabda: mesterverseny-diadalig menetelt a gödöllői Juraszik Patrícia Vaida Beáta oldalán
    2022-07-10 14:58:05
    Öt női és két férfi páros jutott a főtáblára a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály kötelékéből az Abádszalókon lezajlott viadalon
  19. Atlétika: Tóth Zsombor révén idén is Gödöllőre került a tízpróba országos bajnoki címe
    2022-07-04 09:47:46
    A MATE-GEAC 24 éves versenyzője 258 pontos előnnyel állhatott fel a dobogó felső fokára a pápai viadal után
  20. A kétszeres aranyérmes Nádházy Evelin vitte a prímet a gödöllői klubban
    2022-06-27 08:32:24
    Hat versenyszámban ért el érmes helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye az Atlétikai Magyar Bajnokságon
  21. Strandröplabda: harmadik helyen zárt a gödöllői Juraszik-Vecsey kettős a tatai mesterversenyen
    2022-06-26 11:56:27
    Öt női és egy férfi páros jutott a főtáblára a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály kötelékéből a Tóparti sétányon lezajlott megmérettetésen
  22. Két gödöllői versenyző is harcba száll a Mestercukrász címért
    2022-06-21 11:04:52
    Jilly Krisztina mellett Henkei Győzőért is izgulhatnak az érdeklődők, barátok, ismerősök. Adás ma 20 órakor!
  23. Atlétika ifjúsági ob: utolérhetetlen gödöllői sprinterlányok
    2022-06-13 10:02:16
    Ezúttal Sulyán Alexa vitte a prímet a MATE-GEAC versenyzői közül, aki kétszer is a dobogó felső fokára állhatott fel
  24. Strandröplabda: érem nélkül maradtak a gödöllőiek a csepeli mesterversenyen
    2022-06-05 12:58:10
    A fiataloknál, Breuer Mirtill révén országos serdülőbajnoki címmel gazdagodott a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály
  25. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!
    2022-05-22 18:37:03
    A MATE-Gödöllői EAC ifjúsági korú versenyzője hat számban is egyéni rekordot ért el, és utazhat a jeruzsálemi kontinensviadalra
  26. Gödöllői győztes a Forgass a Földért 24 órás filmversenyen
    2022-05-18 09:11:34
    Az Ujvárosi Áron által rendezett Gaia című alkotás megkapta a nemzetközi versengés harmadik díját, valamint a legjobb operatőrnek járó elismerést is
  27. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  28. Szucsák László mesteredző vehette át a Gödöllő Sportjáért életműdíjat
    2022-05-12 19:19:35
    Egyre erősebb jelek utalnak arra, hogy a világversenyeken is sikeres versenyzőket felvonultató MATE-GEAC a település legeredményesebb sportklubja
  29. Minőségi szoláriumkabinok, avagy: mi számít vonzónak a vendégek szemében?
    2022-04-11 17:48:49
    A tulajdonosok jól tudják, hogy a kiélezett piaci versenyhelyzet miatt számos tényező befolyásolja a vevői döntéshozatalt
  30. Diákkorú mezeifutók lepték el a gödöllői repülőteret
    2022-04-08 07:18:32
    Városunk iskoláit több tanoda versenyzői is képviselték, de érmet idén egyikük sem tudott szerezni a megmérettetésen