Találatok száma: 564

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  2. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek
  3. Tizedszer indul a háztartászöldítést célzó közösségépítő verseny
    2021-09-14 11:10:13
    Klíma-koordinátorok jelentkezését várja a gödöllői székhelyű GreenDependent Intézet szeptember 30-ig
  4. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  5. Strandröplabda: fél gödöllői bronz az U18-as MEVZA-tornán
    2021-08-23 12:06:57
    Szabó Anna a kispesti Réthelyi Orsolyával végzett a harmadik helyen az ünnepi hétvégén lezajlott nemzetközi versenyen
  6. Strandröplabda: a 13. helyen zártak Vecseyék a budapesti World Tour versenyt
    2021-08-21 10:08:05
    A Gödöllői RC fiatal játékosa az ugyancsak a kisvárosból származó Szabó Dorottyával állt homokra a Lupa Beachen
  7. Sportlövészet: Mészáros Eszter indulhat a világkupa döntőn
    2021-08-06 17:36:59
    A Gödöllői EAC olimpikon versenyzője világranglista 9. helyével biztosította részvételét az októberi ciprusi viadalon
  8. A Gödöllői EAC elnöke reméli, hogy a show folytatódik
    2021-08-03 14:53:04
    Kriszt Balázst a sporttörténelmi olimpiai sikerek kapcsán kértük arra, hogy értékelje az eredményeket, vonja le a következtetéseket
  9. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  10. Olimpia: 26. lett a légpuskások összetett versenyében Mészáros Eszter
    2021-07-31 08:29:15
    A Gödöllői EAC sportlövője 1161 körig jutott a kvalifikációban, szomorkodnia azonban nem kell
  11. Olimpia: 7. helyen végzett a Mészáros, Péni vegyes páros
    2021-07-27 07:49:39
    A gödöllői sportlövő lány újra történelmet írt, hiszen helyi egyesület versenyzője soha nem szerepelt ilyen jól az ötkarikás játékokon
  12. Gödöllői atlétalányt is támogat idén a MOL Alapítvány
    2021-07-20 10:03:39
    Kriszt Sarolta, a Gödöllői EAC többpróbázója is élvezi a dotációt, ami segíti felkészülését a világversenyekre
  13. Gödöllői zenekarok! Jelentkezzetek a Roxiget Fesztiválra!
    2021-07-10 10:34:05
    A tizenhetedik alkalommal lezajló verseny győztese 100 ezer forint értékű hangszer- és hangtechnikai utalványt is nyer
  14. Gödöllői sikerek az Év Fagylaltja versenyen
    2021-07-08 18:58:21
    Hódított a Sissi Fagylaltozó balzsamos sült áfonya lágy kecskesajttal ízesítésű különlegessége
  15. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  16. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  17. Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!
    2021-06-26 11:08:01
    A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője
  18. Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje
    2021-06-21 10:46:13
    A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek
  19. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  20. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  21. Sportlövészet: bronzszínű Mészáros Eszter negyedik eszéki Eb-érme
    2021-05-27 14:53:08
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője Kiss Viktorral a juniorok vegyes csapatversenyének összetett számában lett harmadik
  22. Sportlövészet: megvan Mészáros Eszter első egyéni junior Eb-aranya!
    2021-05-25 13:46:20
    A Gödöllői EAC üdvöskéje a három testhelyzet 50 méteres versenyszám küzdelmei után állhatott fel a dobogó tetejére
  23. Atlétika Budapest Open: több számban született gödöllői siker a csonka versenyen
    2021-05-24 09:24:30
    A tartós esőzés miatt jó néhány vasárnapi futamot töröltek a Schulek Ágostonnak emléket állító mátyásföldi viadalon
  24. Sportlövészet: újabb Eb-érmet szerzett Mészáros Eszter, ezúttal bronzot, a csapattal
    2021-05-23 17:14:14
    A harmadik helyért az osztrákok ellen kellett lőnie a Gödöllői EAC versenyzőjével felálló magyar juniortriónak. Sima volt a siker
  25. Nyolc érmet nyertek házigazdaként a gödöllői akrobatikus tornászok
    2021-05-23 11:01:13
    Immár 18. alkalommal rendezték meg a Grassalkovich Kupa versenyt a máriabesnyői általános iskola tornatermében
  26. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  27. Felszolgáló munkatársat keres a Lázár Lovaspark
    2021-05-17 13:44:22
    Versenyképes fizetést kínálnak a Gödöllő szomszédságában található, festői környezetben lévő, idén 20 éves domonyvölgyi létesítményben
  28. Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2021-05-17 10:21:23
    Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett
  29. Atlétika: gödöllői sikerek a Paulínyi-emlékversenyen
    2021-05-10 10:09:11
    Nádházy Evelin 300 méteres egyéni csúcsot futott, ideje alig maradt kívül a 38 másodpercen. Videó
  30. Vácon vitézkedtek a gödöllői atlétika ígéretes tehetségei
    2021-05-03 10:25:25
    A GEAC újonc- és serdülőkorú versenyzői mindent egybevetve 18 éremmel tértek haza a Duna-parti városból