Találatok száma: 564

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  2. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen
  3. Vécsey László: a gödöllői uszoda megnyitása lényegében csak a járványhelyzet alakulásától függ
    2021-04-14 16:45:28
    Biztosra vehető, hogy a település történetének legnagyobb közjóléti létesítményét a Nemzeti Sportközpontok működteti
  4. Négy éremmel hangolt az olimpiára Mészáros Eszter
    2021-03-29 17:52:47
    A Gödöllői EAC sportlövője több számban is lőállásba állt Wroclawban, a 12. alkalommal megrendezett Grand Prix versenyen
  5. Gödöllői judo-éremeső Cegléden
    2021-03-08 10:14:07
    A helyi klub fiatal versenyzői minden számban, ahol elindultak, a dobogón végeztek a regionális rangsorversenyen
  6. Atlétika: egy gödöllői érem és értékes helyezések a téli dobóbajnokságon
    2021-03-07 11:18:42
    Máté Alpár tanítványai közül Grünwald Tamás a serdülők gerelyhajító versenyében állhatott fel a dobogóra Szombathelyen
  7. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  8. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  9. Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal nyerte a 300 métert a serdülő ob-n
    2021-02-08 07:51:55
    A Gödöllői EAC korosztályos versenyzői összesen hat érmet nyertek: három aranyat, egy ezüstöt és két bronzot
  10. Szakács és konyhalány munkatársakat keres a Lázár Lovaspark
    2021-01-20 16:57:42
    Versenyképes fizetést kínálnak a Gödöllő szomszédságában található, festői környezetben lévő domonyvölgyi létesítményben
  11. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában
  12. Lesz-e gödöllői érmese a tokiói olimpiának?
    2021-01-03 11:35:20
    A sportlövő Mészáros Esztertől bravúr lenne a medálszerzés, Gémesi Csanád azonban jó eséllyel felállhat a dobogóra a kardcsapat tagjaként
  13. Eb-válogatót nyert a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője, Mészáros Eszter
    2020-12-13 18:26:03
    Szombathely volt a házigazdája a légpuskások 10 méteres versenyszámában lezajlott viadalsorozat első állomásának
  14. Sportlövészet: Lévai Csongor bronzéremmel tért haza a Postaversenyről
    2020-12-06 10:26:58
    A Gödöllői EAC fiatal versenyzői érték el a legjobb körátlagot a légpuska 20 lövéses számának döntőjében
  15. A gödöllői focisták befejezték erre az évre, a röp- és kézilabdások viszont játszanak
    2020-11-12 17:09:02
    A kormányrendelet értelmében nézők nélkül folytatódhat a bajnoki idény a labdajáték csapatsport helyi formációi számára
  16. Éremgyűjtő gödöllői gyermekatléták
    2020-11-09 17:25:38
    A legfiatalabbak számára Vácon rendeztek regionális versenyt, ahol egy ezüst- és két bronzmedáliát ért a GEAC-csapatok teljesítménye
  17. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  18. Erzsébet királyné csapó 26 címmel idén virtuális lesz a gödöllői vers- és prózamondó verseny
    2020-10-24 10:46:36
    November 19-ig várják a videókat. Két kategóriában lehet nevezni az egyfordulós kulturális megmérettetésre
  19. Taroltak a BASE bajnokságán a Gödöllői Grassalkovich SE akrobatikus tornászai
    2020-10-20 10:01:16
    Hosszú hónapok után rendeztek versenyt a sportágban. Legközelebb a Damjanich iskolában találkoznak a legjobbak
  20. Ígéretesen futottak, ugrottak és dobtak a legfiatalabb gödöllői atléták
    2020-09-28 08:43:40
    Szeptember utolsó hétvégéjén Albertirsán és Vácon versenyeztek az egyetemi szakosztály tehetségei
  21. Strandröplabda: ukrán kettős állta Vecsey Fanniék útját az U18-as Eb nyolcaddöntőjében
    2020-09-19 16:12:04
    A Gödöllői RC versenyzője Gubik Hannával döntő szettben maradt alul a törökországi Izmirben, és a 9. helyen végzett
  22. Országos bajnok lett a Gödöllői EAC sportlövője, Farkas Ágnes
    2020-09-14 16:42:27
    A 23 éves versenyző az 50 méteres kisöbű standard puska 3x10 összetett számában utasította maga mögé a riválisait
  23. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  24. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  25. Száműzték a szabadúszást a gödöllői Hajósi iskola tanmedencéjéből
    2020-09-02 13:13:54
    Költségcsökkentésre hivatkozva döntöttek így az illetékesek. Marad Veresegyház, vagy Kistarcsa, amíg nem készül el az új versenyuszoda
  26. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  27. Két SZIE-hallgató tért haza aranyéremmel az atlétika MEFOB-ról
    2020-08-28 14:42:08
    Az egyetemi klub versenyzői remekül helytálltak Székesfehérváron, a pontversenyben a 6. helyet csípték el
  28. Az U20-as strandröpis lányok mezőnyében is a Vasvári-nővéreken akadt fenn a Vecsey-Gubik kettős
    2020-08-27 18:52:27
    A gödöllői szakosztály versenyzői közül Kristóf Dóra is éremért játszott, de a bronzderbin elvérzett párjával, Kun Stefániával
  29. Világszinten mérvadó vetélytársakkal versenyzett Nádházy Evelin és Ajide Dániel
    2020-08-19 18:00:17
    A Gödöllői EAC sprinterei közel jártak idei legjobbjukhoz a 10. alkalommal megrendezett Gyulai István Memorial atlétikai viadalon
  30. Ajide Dániel visszaszerezte Gödöllőnek a leggyilkosabb sprintszám bajnoki címét
    2020-08-10 08:43:29
    Kilenc versenyszámban ért el érmes helyezést a GEAC számos faitalt felvonultató atléta-különítmény