Találatok száma: 562

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Olimpiai bajnokok is segédkeztek a gödöllői sportos díjátadón
    2015-02-19 19:25:59
    Városunkban megtörténhetett, hogy egyéni versenyző lett a csapatsportág kategória legjobbja. Széplaki István kapta az életműdíjat
  2. Öt éremmel gazdagodtak a Gödöllői EAC atlétái
    2015-02-09 12:56:15
    Emellett számos, értékes helyezést is elértek a fedett pályás serdülő és újonc országos magyar bajnokságon
  3. Kettős gödöllői siker a Perényi Béla sakk-emlékversenyen
    2015-01-19 08:56:53
    Reznák Attila veretlenül nyerte a rangos nemzetközi megmérettetést, klubtársa, Veréb Gábor előtt
  4. Kategória-elsőség nélkül maradtak a gödöllői sportolók a megyei díjátadón
    2014-12-12 12:11:41
    Városunk versenyzőinek teljesítményét két második- és három harmadik hellyel ismerték el ebben az évben
  5. Felülmúlhatatlannak bizonyult a Kunsági kukták menüsora
    2014-12-11 14:30:28
    Először rendezte meg a fővárosban hagyományőrző gasztronómiai versenyét a Gödöllő Környéki Regionális Turisztikai Egyesület
  6. Közel harmincan döntőznek az Erzsébet királyné vers- és prózamondó versenyen
    2014-11-18 13:42:52
    November 22-én, a gödöllői kastély barokk színházában négy kategóriában hirdetnek győztest és helyezetteket
  7. Újra meghirdették az energiavadászok versenyét
    2014-10-31 09:18:37
    Önkéntes klíma-koordinátorokat is keres a gödöllői székhelyű GreenDependent Intézet januártól induló projektjének megvalósításához
  8. Berobbant a motorsport világába Surányi Balázs
    2014-10-14 13:06:02
    A 8 és fél éves gödöllői tehetséget édesapja szenvedélye „fertőzte meg”. Volt olyan verseny, hogy mindketten dobogón álltak
  9. Tájjellegű ételekkel az Első Magyar Fehérasztal Lovagrend vándordíjért
    2014-10-06 12:16:25
    Október végéig várják a jelentkezőket a GKRTE decemberi gasztronómiai versenyére, aminek helyszíne a Budapesti Gazdasági Főiskola lesz
  10. Nem csak fújni, főzni is tudnak a vadászkürtösök
    2014-09-22 08:35:06
    Tizenhárom csapat nevezett a gödöllői kastély vadétel-főzőversenyére. A közönség a Lehet más a pöri finomságát tartotta a legtöbbre
  11. Emléktáblát avattak Gödöllő egykori fővadásza, Nemeskéri-Kiss Géza tiszteletére
    2014-09-21 12:06:23
    A kastélyban megnyílt a vadásznap: bemutatók, kiállítás, vadhúsból készült ételek főzőversenye és előadások is vonzzák az érdeklődőket
  12. Akár ötmilliót is kereshet a Nemzeti Vágta gödöllői indulója
    2014-09-17 12:50:25
    Szeptember 20-án, szombaton a 8. előfutamban áll rajthoz a városunkat képviselő mezőtúri ló és lovasa a Hősök terén lezajló versenyen
  13. Gödöllői atléták is részesülnek a csapatbajnoki címért járó ötmilliós pénzdíjból
    2014-09-15 08:49:19
    Magabiztos, harminchárom pontos előnnyel verte riválisait a GEAC-BEAC-Ikarus fúzióval létrejött triumvirátus
  14. Ezüstre füstölték a pisztrángot
    2014-09-12 08:49:09
    Nem csak a nagyközönség és a konkurencia, hanem a zsűri is nagyra tartotta a gödöllőiek ételét az országos halfőző versenyen
  15. Hat gödöllői atléta lett Magyar Liga-győztes
    2014-09-09 09:02:47
    Pénzt is hozott a konyhára a GEAC utánpótláskorú versenyzőinek remek teljesítménye az első ízben kiírt versenysorozaton
  16. Lázár Zoltán világbajnoki bronzérmes lett a csapattal
    2014-09-07 13:51:18
    Egyéniben a 12. helyen végzett a normandiai négyesfogat-hajtó világbajnokságon a Gödöllőn élő sportoló
  17. Ultrakerékpáros gödöllőiek
    2014-08-25 14:44:40
    Pálffy Tibor 147, Füle Sándor 448 kilométert tekert le a 24 órás kiskunlacházi versenyen
  18. Dányban hirdetik ki az egyházi és világi borok versenyének eredményét
    2014-08-25 10:37:27
    Augusztus 30-án, szombaton konferencia és látványos felvonulás is szerepel a GKRTE által szervezett rendezvény programjában
  19. Szabadtűzön az udvari főszakács címért
    2014-08-22 11:09:08
    Szeptember 15-ig jelentkezhetnek a csapatok a Gödöllői Királyi Kastély vadhús-étel főzőversenyére. A gyerekeknek rajversenyt hirdettek
  20. Öt család beszervezésével jöttek létre a Rezsiszelídítők
    2014-08-10 14:53:46
    Bemutatkozik a gödöllői székhelyű GreenDependent Intézet által szervezett E.ON EnergiaKözösségek verseny nyertes csapata
  21. Mi a helyzet a gödöllői versenyuszodával?
    2014-07-31 11:51:38
    Gémesi György levélben kérdez rá Vécsey Lászlónál a beruházás előkészítésére és megvalósítására
  22. Idén Ricciardo lett a Hungaroring ura
    2014-07-27 16:07:34
    Esővel és biztonsági autóval tarkított, mozgalmas verseny zajlott le a Gödöllő szomszédságában lévő aszfaltcsíkon
  23. Világbajnoki bronzérmes csapat tagja Gémesi Csanád!
    2014-07-21 17:01:18
    Az olaszokat is verve, öt év után vívhatott éremért a magyar kardválogatott. A kisdöntőben drámai csatában nyertünk a házigazda oroszok ellen
  24. Oh, de korán búcsúzott Gémesi Csanád
    2014-07-18 13:38:16
    Eb-bronza után a világbajnokságon első körös vereséget szenvedett a Gödöllői EAC kardozója az egyéni versenyben
  25. Remekművek Gödöllőn kedvezményes bérlettel
    2014-07-10 17:04:29
    Július közepéig 2.500 forinttal olcsóbban kínálják a négy koncertre érvényes belépőket a helyi szimfonikusok hangversenysorozatára
  26. Odatették magukat a gödöllői atléták a válogatott viadalokon
    2014-07-06 12:26:42
    A 18 és a 20 év alatti fiatalok versenyeztek a szomszédos országok legjobbjaival. A GEAC gerelyhajítói két bronzot szereztek
  27. Gödöllői virágok Zebegényben
    2014-07-02 17:22:28
    A Szent István Egyetem kertészetéből mintegy 60 négyzetméteren díszítik növények a nemzetközi versenyre készülő települést
  28. Négy elsőség jutott a gödöllői atlétáknak Debrecenben
    2014-06-30 08:39:02
    A futószámokban szóltak bele az országos bajnoki medáliák elosztásába a GEAC junior- és U23-as versenyzői
  29. Őshonos gyümölcsfákat ültetnek a Rezsiszelídítők
    2014-06-24 09:29:19
    Lezárult a gödöllői székhelyű GreenDependent Intézet által indított E.ON energiatakarékossági verseny
  30. Nemzetközi versenyt nyert az Erkel iskola Kicsinyek kórusa
    2014-06-12 14:44:03
    A csehországi Olmützben június elején lezajlott kulturális megmérettetésen a 12 év alattiak kategóriájában gödöllői siker született