November 10-én, szombaton 9 órától a Gödöllői Királyi Kastély barokk színházában randevúznak településünk legjobbjai
    Gödöllőn megfordult híres hölgyek napjainkra tervezett viseletét mutatták be a modellek
  3. Évadzáró gasztronómiai verseny Mogyoródon
    Október végéig nemzetiségekre jellemző ételsorokkal lehet jelentkezni a GKRTE decemberi rendezvényére
    2012-09-22 13:01:49
    Rajzokat, nappali és alkalmi ruhák terveit értékeli a szakmai zsűri
  5. Bálint Antónia fogathajtó diadala
    2012-09-17 17:52:09
    Először indult ilyen versenyen a csinos műsorvezető, de ez nem látszott a produkcióján
  6. Jelentkezőket várnak a gödöllői divatversenyre
    2012-09-12 11:01:38
    Rajzokat, nappali és alkalmi ruhák terveit értékeli a szakmai zsűri az október 27-i döntőben
  7. Gödöllői röplabdások az Eötvös Kupán
    2012-08-12 09:41:26
    A 11. helyen végzett Szabados István utánpótlás-csapata a rangos debreceni viadalon
  8. Visszatrükközték magukat a Gödöllői Bikák
    2012-08-10 16:07:46
    Városunk futsalosai fúzióra léptek a Vasas 1988 Déli Futsallal, és mégis ott lesznek az elitosztály augusztus végén induló idényében
  9. A tenisz apró gödöllői bajnokai
    2012-08-07 16:57:23
    A győztesek jutalmul azt is átélhették, hogy edzőjük a nyakában lovagoltatta őket
  10. Deák Nagy Marcell futamnegyedik a londoni olimpián
    2012-08-04 12:36:19
    Öt századmásodpercen múlott a gödöllői atléta elődöntője a 400 méteres síkfutásban
  11. Tóth Krisztina búcsúzott az olimpiától
    2012-07-28 22:40:23
    Hajszálon múlott a gödöllői pingpongos legjobb 32 közé jutása
  12. Eb-ezüstöt nyert Deák Nagy Marcell!
    2012-06-29 20:51:44
    Idei legjobb időeredményével állhatott fel a dobogó második fokára a Gödöllői EAC futója
  13. Gödöllői küzdősport-aranyak
    2012-06-04 10:02:48
    Ismét eredményesen szerepeltek a WKF (World Kickboxing Federation) országos amatőr küzdősport versenyén a gödöllői Crow-Gym versenyzői
  14. Döntőben a Compact Disco
    2012-05-23 07:51:51
    A gödöllői sráccal felálló magyar zenekar tizenötödikként adta elő versenydalát az 57. Eurovíziós Dalfesztivál elődöntőjében
    2011-09-25 13:44:26
    Sorrendben harmadszor állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára a gödöllői kardozó
  20. Európa-bajnoki ötödik lett Benkó Réka
    2011-07-14 17:57:13
    A negyeddöntőig remekül vívott a Gödöllői EAC kardozója
  21. Új szelek fújnak a Hungaroringen
    2011-02-18 16:34:51
    A mogyoródi versenypályát működtető gazdasági társaság illetékesei nagyobb figyelmet kívánnak fordítani az objektum környezetében lévő településeken élők problémáinak enyhítésére