Találatok száma: 562

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Atlétika: Pataki Anna remekelt a berlini félmaratoni távon
    2022-04-04 11:14:18
    Nyolc éve nem teljesítette a kevéssel több mint 21 kilométeres távot magyar nő, mint a MATE-Gödöllői EAC versenyzője
  2. Cselgáncs: gödöllői érmek a Magyar Kupákon
    2022-03-28 17:18:24
    A helyi klub fiatal versenyzői közül hárman állhattak dobogóra a Diák A és a serdülő korosztály számára rendezett viadalokon
  3. Atlétika: Szombathelyen és Békéscsabán jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2022-03-21 16:03:41
    A MATE-GEAC versenyzői közül a gyaloglók voltak sikeresebbek: három éremmel tértek haza a Viharsarokból
  4. Atlétika mezeifutó ob: a gödöllői kastély parkjában nyert ezüstérmet Pápai Marci
    2022-03-20 10:20:05
    A MATE-GEAC versenyzői alaposan kiettek magukért a hazai rendezésű viadalon, csapatban az U20-as fiúk elsők lettek
  5. Három érmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a Budaörs Kupán
    2022-03-14 13:24:13
    A helyi klub fiatal versenyzői betegségek miatt megtizedelt csapattal utaztak a viadalra, ahol remekül helytálltak
  6. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni
  7. Három súlycsoportban győztek a gödöllői dzsúdósok Újpesten
    2022-02-28 11:22:46
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a serdülők mezőnyében jeleskedtek a február végi budapesti rangsorversenyen
  8. Atlétika: Tóth Zsombor hét-, az ifi korú Kriszt Saci ötpróbában lett országos bajnok!
    2022-02-21 10:07:38
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői nagy fölénnyel diadalmaskodtak a fedettpályás viadalon, a BOK-csarnokban
  9. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  10. Ilyen állásokat ajánl a Lázár Lovaspark
    2022-02-12 09:41:36
    Versenyképes fizetést kínálnak a Gödöllő szomszédságában található, festői környezetben lévő, idén 21 éves domonyvölgyi létesítményben
  11. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  12. Diákolimpia, megyei döntő: több számban is jeleskedtek a gödöllői úszószakosztály versenyzői
    2022-01-30 10:48:28
    Országos döntőbe jutott a Török Ignác Gimnázium 4x50 méteres lány gyorsúszó váltója és Ercsi Csongor 100 méter háton
  13. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  14. Sportlövészet: fényes érmekkel indította az új évet Mészáros Eszter
    2022-01-16 10:08:58
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számaiban volt sikeres a szlovéniai Grand Prix versenyen
  15. Gödöllői rendezvényeken is népszerűsítették az agrárpályát
    2021-12-21 17:35:04
    Az ezzel kapcsolatos kampányt a Széchenyi 2020 program 789,99 millió forint vissza nem térítendő támogatása segítette
  16. Vívó ob: bronzérmet szerzett a MATE-Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2021-12-19 14:19:43
    Egyéniben az olimpia bronzérmes Gémesi Csanád került a legközelebb a dobogóhoz, aki a 7. pozícióban zárta az egyéni versenyt
  17. A gödöllői Braun Áron lett a legjobb magyar versenyzője a Virtuózok V4+ zenei tehetségkutatónak
    2021-12-18 10:57:40
    A Talamba-tag Szitha Miklós és Barta Katalin zongoratanár tanítványa csupán 13 éves és marimba-játékával nyűgözte le a világhírű zsűritagokat
  18. Hivatalosan is átadták a gödöllői versenyuszodát
    2021-12-03 12:12:22
    A december 3-i megnyitón illusztris társaság mondott köszöntőbeszédet: Orbán Viktor, Csányi Sándor, Gyuricza Csaba és Vécsey László emelkedtek szólásra
  19. Sportlövészet: két számot nyert a Hungarian Openen Mészáros Eszter
    2021-11-22 11:49:48
    A gödöllői légpuskás lány a juniorok egyéni viadala mellett, Péni Istvánnal a felnőtt vegyescsapat-versenyben is aranyérmet szerzett
  20. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  21. Sportlövészet: amerikai társával nyert bronzérmet Mészáros Eszter a világkupa döntőn
    2021-11-05 18:41:36
    A MATE-GEAC versenyzője a légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenye után állhatott fel a dobogóra
  22. Megkapta a FINA-minősítést a gödöllői uszoda, alaptalan pletykák keringtek a nyáron
    2021-10-15 09:58:32
    Vécsey László kormánypárti országgyűlési képviselő elmondta, nemzetközi versenyek is rendezhetők az 50 méteres medencében
  23. Cselgáncs: négy országos bajnoki éremmel gazdagodtak a gödöllői srácok
    2021-10-10 10:57:10
    A helyi judo klub versenyzői egy arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát nyertek a diák A és B korosztály legjelentősebb idei viadalán, Egerben
  24. Sportlövészet junior vb: világcsúcs sem segítette éremhez a Mészáros Eszter, Hammerl Soma kettőst
    2021-10-08 19:00:23
    Az alapverseny során 881 körös korosztályos rekorddal rukkolt elő a magyar páros, ám a folytatásban alábbhagyott a lendületük
  25. Sportlövészet junior vb: Mészáros Eszter nyakába került az összetett szám ezüstérme
    2021-10-06 01:12:34
    A MATE-GEAC versenyzője remekül kezdte az 50 méteres, három testhelyzetű döntőt, később visszacsúszott, majd nagyot mentett
  26. Cselgáncs: négy gödöllői érem az Atomvárosból
    2021-10-05 11:28:51
    A helyi judo klub diák-, serdülő- és ifjúsági korú fiatal tehetséget a 40. Atom-kupa Köves László-emlékversenyen igazolták tehetségüket
  27. Sportlövészet: junior világbajnoki címet nyert csapatban Mészáros Eszter!
    2021-10-02 21:08:28
    A női légpuskások 10 méteres versenyszámában az indiaiak ellen kellett megküzdeniük a magyar lányoknak: sikerrel tették!
  28. Sportlövészet: junior világbajnoki 4. lett Mészáros Eszter
    2021-09-30 18:00:27
    A gödöllői olimpikon nagyon közel állt az éremszerzéshez a limai viadalon a női légpuskások 10 méteres versenyszámában
  29. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  30. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek