Találatok száma: 564

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
  1. Kézilabda: egy félidőn át volt versenyben a gödöllői legénység
    2019-03-30 19:35:59
    Hiába vezetett az első harminc perc után Bartos Gábor csapata, a fehérváriak otthon tartották a két bajnoki pontot
  2. Idén is támogatta a DIGI a jövő szakembereit
    2019-03-21 16:56:09
    Két kategóriában adott pénzjutalmat a a Gödöllőn is szolgáltató telekommunikációs társaság a tanulmányi versenyeken
  3. Két éremmel zárta a GEAC a fedett ob első napját
    2019-02-16 17:39:25
    Mindkét medáliát 400 méteres síkfutásban nyerték a helyi klub versenyzői, Nádházy Evelin és Deák Nagy Marcell
  4. Beindult a fedett pályás idény a gödöllői atlétáknál
    2019-01-21 10:17:08
    A GEAC valamennyi korosztályban képviseltette magát a január harmadik hétvégéjén lezajlott viadalokon
  5. Gödöllői vívónak is lehet jelenése az Év Sportolója díjátadó gálán
    2019-01-13 11:56:46
    Az egyéni sportágak csapatversenye kategóriában érintett a Gémesi Csanádot soraiban tudó kardválogatott
  6. Viccesen teljesítették az év legfontosabb versenyét a gödöllői atléták
    2018-12-21 16:44:45
    December 20-án több mint 100 sportoló mérte össze a tudását a szakosztály közös, karácsonyi edzésén, az egyetemi csarnokban
  7. A gödöllői Petőfi iskola négycsillagos csapata nyerte a tankerületi angol nyelvi versenyt
    2018-12-16 10:46:47
    Két fóti nyelvtanár álma vált valóra a „Hungary and the Hungarians” elnevezésű, hagyományteremtő célzatú szellemi vetélkedéssel
  8. Úttörő jellegű diplomácia és protokoll verseny a gödöllői egyetemen
    2018-12-10 17:28:37
    Stratégiai együttműködési megállapodást is aláírtak az illetékesek, ami elősegítheti a szakterületen zajló képzést
  9. Pulyka- és gesztenye-finomságok a GKRTE gasztronómiai versenyén
    2018-12-05 17:37:05
    Szentendrei és nagytarcsai siker született a Ketter László nevét viselő megmérettetésen, a BGE oktató kabinetjében. Receptek
  10. A Gödöllőre visszatért Pápai Márton dobogós a mezei ligán
    2018-11-26 11:02:34
    November utolsó szombatján Salgótarjánban rendezték meg az idei esztendő utolsó szabadtéri atlétikai versenyét
  11. Kortárs alkotók műveivel vetélkedtek a gödöllői kastély barokk színházában
    2018-11-24 16:22:53
    Huszonnegyedik alkalommal rendezték meg az Erzsébet királynénak emléket állító vers- és prózamondó versenyt
  12. A versenyhivatali vizsgálat Gödöllőn sem érinti az Invitel működését
    2018-11-19 16:50:00
    A cégcsoport illetékesei közleményben tudatták, hogy tovább folytatódik a DIGI és az Invitel összefonódása
  13. Helytálltak a gödöllői fiúk a robotolimpia világdöntőjében
    2018-11-18 19:53:31
    A Református Líceum Gimnázium csapata a nyílt kategóriában, a szenior korcsoportban indult a thaiföldi versenyen
  14. Értékes SZIE-helyezések az Agrovirtus-verseny döntőjében
    2018-11-16 11:22:17
    Négy óra alatt költhettek el 200 millió forintot az egyetemisták az agrárium fejlesztésére a felsőoktatási intézmény gödöllői campusán
  15. Értékesítésre jelölték ki Gödöllő egykori pedagógus-szállóját
    2018-11-15 11:07:46
    A városvezetés kétfordulós, versenytárgyalásos pályázat keretében adna túl a Tanító közi ingatlan-együttesen
  16. Pattogott a kaucsuklabda a Gödöllő Kupán
    2018-11-05 10:05:56
    Első osztályú női és ifjúsági leány asztalitenisz ranglista verseny helyszíne volt a Damjanich iskola tornaterme
  17. Mihály Ádám az ifjúsági olimpia 10. legjobb rúdugrója
    2018-10-17 07:40:27
    Két verseny alapján 927 centimétert teljesített Szörényi István tanítványa, aki egyedüliként képviselte Gödöllőt Buenos Airesben
  18. Öt medállal zárták utolsó korosztályos országos versenyüket a gödöllői gyermekatléták
    2018-10-11 17:28:15
    A legeredményesebb Kriszt Sarolta volt, aki a magas- és a távolugrás mellett a váltóval is aranyérmes lett
  19. Szívlapát címmel hirdették meg a gödöllői vers- és prózamondó versenyt
    2018-10-11 11:00:44
    Október 25-ig várják a jelentkezőket az Erzsébet királynénak emléket állító kulturális megmérettetésre. Döntő november 24-én
  20. Több területre keres munkatársakat a Lázár Lovaspark
    2018-09-17 17:28:51
    Versenyképes fizetést kínálnak a festői környezetben lévő domonyvölgyi létesítményben
  21. Szépen csillogó érmeket nyertek a gödöllői atlétapalánták
    2018-09-17 10:09:50
    Budapesten rendezték meg a Közép- és az Észak-Magyarországi Régió U13-as és U11-es őszi Sport XXI atlétikai csapat pályaversenyét
  22. Kitettek magukért a gödöllői katasztrófavédők
    2018-09-15 10:56:45
    A helyi tűzoltóság munkatársai harmadik helyen végeztek a megyei műszaki mentési versenyen, a terepbringások három aranyat nyertek
  23. Október első napjáig tart a nevezés a GKRTE év végi gasztronómiai versenyére
    2018-09-10 17:10:29
    Idén a pulykából készült előételek vagy levesek és főételek, valamint gesztenye felhasználásával készült desszertek minősítést végzi a szakavatott zsűri
  24. Tizenegy gödöllői érem született az atléták ifjúsági és junior liga döntőjén
    2018-09-03 08:21:08
    Simonváros Csanád újabb sikerével teljessé tette éves éremkollekcióját, minden fontos versenyt megnyert Magyarországon
  25. Bajnokként intett búcsút Gödöllőnek Lutter Eszter
    2018-08-15 20:38:14
    Az ötszörös győztes olyan ajánlatot kapott Kaposvárról, amivel a helyi szakosztály vezetése nem tudott versenyezni
  26. Egyéni csúcsig emelkedett Simonváros Csanád
    2018-08-12 08:29:20
    A Gödöllői EAC rúdugrója betartotta a szavát, és 523 centiméteres eredménnyel nyerte a bonyhádi versenyt
  27. Baleset-helyszínelők versenyeztek Gödöllőn
    2018-08-04 12:06:35
    Nyomrögzítésben és elsősegély-nyújtásban mérték össze a tudásukat a kihívást teljesítők
  28. Változások a Forma 1-es versenynapokon
    2018-07-25 10:45:37
    A gödöllői autósok számra is hasznos információkkal szolgál a Magyar Közút Nonprofit Zrt. és a rendőrség tájékoztatója
  29. Lemaradt a világbajnoki nyolcaddöntőről Gémesi Csanád
    2018-07-22 09:53:58
    Egy amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardozója számára Vuhsziben. A csapatversenyen lehet javítani
  30. Roxiget Fesztivál: gödöllői bandák, jelentkezzetek!
    2018-07-15 11:10:56
    Augusztus 1-jéig várják a magukban kellő tehetséget érző amatőrök nevezését a Dunaharasztira költözött versenyre