Csapatbajnoki ezüstöt ért a gödöllői atléták erőn felüli teljesítménye

Nádházy Evelin 54 ponttal járult hozzá a mátyásföldi Ikarusszal alkotott formáció székesfehérvári sikeréhez

Későn kapcsolt a gödöllői tizenegy Százhalombattán

Nulla háromról próbált felállni Pozder Nenad alakulata, de nem maradt ideje a csapatnak a pontszerzésre

A Dunakeszi ellen indítják az új bajnoki idényt a gödöllői kézilabdázókA Dunakeszi ellen indítják az új bajnoki idényt a gödöllői kézilabdázók

Bartos Gábor férficsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában lesz érdekelt a szeptember 15-én rajtoló pontvadászatban

Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC

Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert

Pancsuska mesternégyesével törte meg a Törtelt a Gödöllő

A harmadik fordulóig kellett várni, hogy Pozder Nenad focicsapata megszerezze első győzelmét az új bajnoki idényben

Juhász Zoltán aranyérmes lett Szervátültetettek VilágjátékánJuhász Zoltán aranyérmes lett Szervátültetettek Világjátékán

A 2013 novembere óta új szívvel élő vácszentlászlói sportoló a bowling egyéni versenyét nyerte meg, és begyűjtött három bronzérmet is

A gödöllői pingpongosok állnak a legközelebb a csarnoképítés megkezdéséhez

A vívók reményeik szerint még idén nekivághatnak a beruházásnak, a röplabdások pedig a TAO lehívásának engedélyezésére várnak

Ügyes gyerekeket vár a sportok királynője csapatába a Gödöllői EAC

Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2004-2010-es születésű fiataloknak

Kilenc gödöllői érem a junior és ifi ligadöntőn

Az egyetemi klub atlétáinak sikerei anyagilag is segítették a szakosztályt. Mihály Ádám és Mihajlovic Alex diadalmaskodtak

Pontot mentett a gödöllői tizenegy Pilisen

A házgazdák hamar betaláltak, de Mudroch Mendel a térfélcserét követően egalizálta az eredményt

Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezébőlEgyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből

Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon

Fejjel verte a Veres a gólban meddő Gödöllőt

Nyomokban sem volt felismerhető Pozder Nenad csapatának támadójátéka a bajnoki évad nyitó ütközetén

Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták

Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon

Kiállták a többróbát a gödöllői atléták

Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon

Magyar Kupa Pest megyei ág: büntetőpárbaj okozta a gödöllői tizenegy vesztét

A vecsésiek csak egyszer hibáztak a tizenegyesrúgásoknál, hazai oldalon viszont ketten is elrontották a lövést

Strandröplabda ob-döntő: érem nélkül maradt a gödöllői felnőtt szekcióStrandröplabda ob-döntő: érem nélkül maradt a gödöllői felnőtt szekció

Gubicza Laura a MAFC-os Nagy Kitti oldalán bukta el a harmadik helyet a budapesti Lupa-tónál lezajlott megmérettetésen

Hat bajnoki éremosztásnál volt jelenésük a gödöllői atlétáknak

Remekeltek a GEAC versenyzői, akik – az értékes helyezések mellett – három arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát gyűjtöttek be az ob-n

Gőzerővel készül a kupa- és bajnoki kihívásokra a gödöllői tizenegy

Továbbra is bizalmat élvez az edzői poszton Pozder Nenad. A GEAC a megye III-ban indul, a GSK II. viszont sehol

Az éjszakai túrák leghasznosabb kelléke

A zseblámpánál a méret a lényeg, hiszen a nagyobb fényerő biztonságosabbá teszi a sötétedés utáni lépéseket

Két év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi CsanádKét év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi Csanád

Az első helyen rangsorolt Dél-Korea állította meg a magyar formációt a hazai rendezésű olimpiai kvalifikációs verseny döntőjében

Strandröplabda: döntő szettben bukta el az aranyérmet a gödöllői Dénesi-Tóth kettős

Mindent egybevetve, szépen teljesítettek a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály versenyzői az ob dunaújvárosi selejtező fordulójában

Rúdon és karikán uralták a levegőt a szemrevaló gödöllői hölgyekRúdon és karikán uralták a levegőt a szemrevaló gödöllői hölgyek

Győzelmekkel és értékes helyezésekkel zárták az idei év első felének versenyidényét a Catwalk Ironairbase stúdió tagjai

Világbajnoki nyolcaddöntőig menetelt Gémesi Csanád

Az első helyen kiemelt amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardvívója számára, aki a 14. helyen végzett

Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták

Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról

Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében

A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést

Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka

Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban

Strandröplabda: gödöllői bronzérem felesben a tatai Öreg-tó partján

Hat GRC-érdekeltségű páros jutott be a legjobb nyolc közé, akik közül a Győri-Harmat kettősnek sikerült dobogóra állnia

Veresegyház felé kacsingat a gödöllői röplabda klubVeresegyház felé kacsingat a gödöllői röplabda klub

Barta László elnök bosszantónak tartja, hogy a Gémesi-féle településvezetés nem él a szomszédos városban alkalmazotthoz hasonló lehetőséggel

Hazai sikerekkel spékelt GEAC Ugrónap

Több számban is a házigazda klub versenyzői végeztek az élen az egyetemi atlétikai centrumban lezajlott viadalon

Futókör épülhet a gödöllői Alsóparkban

Országszerte tucatnyi rekortán borítású pálya létesül félig állami, félig önkormányzati finanszírozásban

Oldalak: Rovat címlap 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102