Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
    2014-01-03 17:26:52
    Kábítószer kereső kutyás rendőrként világbajnokságra járt a 42 éves jelölt, akinek lánya városunkban kézilabdázott
  2. Gödöllői nevelésű srácé az év légiós gólja
    2013-12-31 13:15:54
    Lovrencsics Gergő a Korona Kielce kapujának jobb felső sarkát csipkézte ki a júniusi lengyel bajnoki meccsen
  3. Erdélyi Zsófia lett november európai női atlétája
    2013-12-18 10:22:56
    A gödöllői nevelésű futó Dubaiban nyert rangos versenyt, majd országos mezei bajnoki címet szerzett
  4. Bronzéremig jutott Gémesi Csanád a kardvívók országos bajnokságán
    2013-12-14 16:07:39
    A Gödöllői EAC pengeforgatója az elődöntőig gond nélkül menetelt, ott azonban viszonylag simán elvérzett
  5. Két aranyérmet nyertek a GEAC atlétái a mezeifutó országos bajnokságon
    2013-11-25 09:40:24
    Fekete Ábel és a 15 éves fiú csapat egyaránt a dobogó tetejére állhatott a 4,5 kilométeres táv teljesítése után
  6. Három sima szettben szabták meg a mariboriak a tanulópénz árát
    2013-11-24 19:11:43
    Csak fellángolásai voltak a gödöllői röplabdás lányoknak a szlovén bajnok és Közép-európai Liga címvédő ellen
  7. Hátráltatta a GSK kettőt az egyórányi emberelőny
    2013-11-16 16:34:23
    Kétgólos hátrányról egyenlített Legéndi György csapata az őszi bajnok otthonában, majd kimaradtak a gödöllői ziccerek, és nyert a Pécel
  8. Februárig nemzetköziznek a gödöllői röplabdás lányok
    2013-10-16 19:40:33
    Hosszú menetelés vár Szalay Attila csapatára, amely hazai pályán október 19-én, a bajnok Vasas ellen játszik először élesben
  9. Négy csapatbajnoki aranyat szállítottak
    2013-10-14 09:56:34
    Az ügyességi- és gátfutó versenyszámokban remekeltek a Gödöllői EAC atlétapalántái
  10. Erdélyi Zsófia ezüstérmes lett a Budapest Maratonon
    2013-10-13 16:01:34
    A Gödöllői EAC egykori atlétája sokáig az élen állt, de az utolsó öt kilométeren elbukta a bajnoki címet
  11. Sovánka nyergében diadalmaskodott Pintér Vanda
    2013-10-08 15:21:14
    Kiélezett csatában lett a lovastusa (military) országos felnőtt bajnoka a Gödöllőn élő fiatal lány
  12. Vállalható Duna-parti fiaskó
    2013-10-06 17:29:26
    Egy órán át egyenrangú ellenfélként küzdött a gödöllői focicsapat a bajnokesélyes Vác otthonában
  13. Gödöllőre érkezik a tánc királynője
    2013-10-06 12:03:38
    Október 12-én az egyetemi sportcsarnokban lép fel a géppuskalábú Queen of the Dance ír sztepptánc-társulat
  14. Mintha oltást kapott volna győzelem ellen a GEAC
    2013-10-05 18:27:54
    Hat mérkőzés után továbbra is nyeretlen az „egyetemi” tizenegy a megyei másodosztályú focibajnokságban
  15. Két bronzot nyert Lázár Zoltán Izsákon
    2013-09-29 14:48:18
    A Gödöllőn élő hétszeres világbajnok egyéniben és csapatban is harmadik lett a hazai rendezésű négyesfogathajtó Eb-n
  16. Éremszerzési reményekkel várják az akadályhajtást Lázárék
    2013-09-28 15:25:59
    A Gödöllőn élő világbajnok egyéniben és csapatban is felállhat az izsáki négyesfogathajtó Eb dobogójára
  17. A díjhajtás után Lázár Zoltán a 4. az izsáki négyesfogathajtó Eb-n
    2013-09-27 18:48:09
    A sportág hétszeres világbajnoka volt a legjobb magyar a nyitónapon, a csapat a hollandok mögött második
  18. Taroltak a Gödöllői EAC 15 éves atlétalányai
    2013-09-25 19:47:35
    Az egyéni toppozíciók elnyerése mellett, csapatban is magabiztosan lett országos serdülőbajnok a Kovács, Renner, Szemjanyinov ötpróba-trió
  19. Árpacsírák is látják a gödöllői focimeccseket
    2013-09-22 11:22:24
    A TEVA TAO-ja is ott áll a Táncsics Mihály úton átadott új műfüves labdarúgó-pálya megvalósulásának anyagi hátterében
  20. Ha atlétika, a Gödöllői EAC stabilan és mindenben az élen
    2013-09-17 10:25:22
    A hétvége sikerhozadéka Ajkler Eszter bajnoki címe, Kriszt Botond bronzérme és a serdülő csapatok dobogós helyezései
  21. Törvényszerűvé tették a fiaskót a kihagyott ziccerek
    2013-09-16 07:48:50
    Vendéglátóként szenvedett szoros vereséget a bajnoki nyitányon a Gödöllői KC férfi kézilabda-csapata
  22. Gólkirályuk nélkül kell vitézkedniük a gödöllői kézilabdás fiúknak
    2013-09-12 09:05:07
    Hazai pályán kezdi és Balmazújvárosban fejezi be a bajnoki idény őszi szezonját Bartos Gábor NB I/B-s legénysége
  23. Fekete vasárnapot élt meg a gödöllői foci
    2013-09-08 19:05:06
    Az első csapat Turán, a második számú egység hazai környezetben szenvedett vereséget a megyei bajnokságokban
  24. Extraligás szinten ütik a kaucsuklabdát
    2013-09-04 09:02:02
    Nehéz mérkőzéseken mutatkozik be az újonc Gödöllői EAC az asztalitenisz csapatbajnokság legmagasabb osztályában
  25. Megvalósult a Lázár-testvérek álma: tíz év után ismét együtt lettek világbajnokok
    2013-09-01 16:22:17
    Vilmos egyéniben és csapatban is első lett a kettesfogathajtók kistapolcsányi viadalán, Zoli egyéni bronzot nyert a csapatarany mellé
  26. Két szám után Lázár Vilmos és magyar csapat vezet
    2013-08-31 18:02:36
    Ha minden jól alakul, vasárnap kettős aranyünnep is lehet a kistapolcsányi kettesfogathajtó világbajnokságon
  27. Lázár Zoli a 3., a csapat a 2. helyről várja a maratonhajtást
    2013-08-30 17:41:04
    Jól teljesítettek a magyar indulók a szlovákiai kettesfogathajtó világbajnokság első számában, a díjhajtásban
  28. Világszámra készülnek Kistapolcsányban a Lázár-testvérek
    2013-08-25 13:11:51
    Legutóbb tíz évvel ezelőtt állhattak fel együtt a kettesfogathajtás világbajnoki dobogójának legmagasabb fokára a Gödöllőn élő lovasok
  29. A valaha volt legjobb…
    2013-08-21 14:57:38
    Több mint hat évtized eredményességi csúcsát állították fel a Gödöllői EAC atlétái az idei országos bajnokságon. Értékelő beszélgetés Benkő Ákos mesteredzővel
  30. Sírva köszönte meg a díszpolgári címet Szűcs Lajos
    2013-08-20 19:42:17
    Egykori tanítványai és játékostársai is méltatták a Gödöllő legrangosabb kitüntetésével elismert olimpiai bajnok labdarúgót