Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Gödöllői sportlövővel lett Európa-bajnoki ötödik helyezett a magyar csapat
    2020-03-01 16:45:12
    A 18 éves Klenczner Márton Sidi Péter és Péni István társaságában szerezte meg ezt a pozíciót a felnőttek mezőnyében
  2. Kevesebb gólt lőtt riválisánál a többet támadó gödöllői tizenegy
    2020-02-29 16:30:37
    Érvényesült a foci visszássága: Pozder Nenad csapata a 86. percben bekapott találattal bukta el a Pilis elleni bajnoki meccset
  3. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  4. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe
  5. Négy sportág bajnokait faggathatták a lurkók
    2020-02-22 11:42:51
    Szakál Katalin, Bordás Beatrix, Benk András és Kiss Gergely élettörténetéről szólt a gödöllői Premontrei Auditóriumban lezajlott beszélgetés
  6. Három bajnoki érmet nyertek fedél alatt a Gödöllői EAC többpróbázói
    2020-02-17 10:27:07
    Mihály Ádám aranyérmes lett a juniorok között, Tóth Zsombor ezüst-, Kriszt Botond bronzmedáliáig jutott a felnőttek mezőnyében
  7. Elvesztek a döntetlen-tengerben a gödöllői sakkozók
    2020-02-17 08:15:34
    Mind az NB II-es, mind a Pest megyei csapatbajnoki ütközeten négy pont vereséget szenvedtek városunk szellemi sportolói
  8. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  9. Légfegyveres sportlövő ob: hét gödöllői éremből kettő aranyszínű
    2020-02-09 17:32:15
    Klenczner Márton duplázott a bajnoki címek számát tekintve, Mészáros Eszter összesen öt medáliával gazdagodott
  10. Jól járt a Nagykőrös kizárásával a gödöllői focicsapat
    2020-02-07 11:23:33
    Február 22-én, Veresegyházon kezdi meg a tavaszi menetelést városunk tizenegye, amely a 9. helyről vág neki a bajnokság második felének
  11. Sakk-csapatbajnokság: kettős gödöllői fiaskó az erősebb riválisok ellen
    2020-02-03 16:49:23
    A GSBE mindkét formációja csoportja élbolyához tartozó ellenféllel szemben ült asztalhoz február második napján
  12. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  13. Klenczner Marci parádés bronzérme Münchenben
    2020-01-25 11:09:54
    A Gödöllői EAC olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságra készülő sportlövőjét csak ukrán és szerb riválisa előzte meg a rangos viadalon
  14. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  15. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  16. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  17. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett
  18. Érem nélkül zárták a vívók országos bajnokságát a gödöllőiek
    2019-12-22 16:38:33
    Ötödik helyével a férfi kardcsapat került a legközelebb a dobogós pozícióhoz, míg lányok triumvirátusa hatodik lett
  19. A hatos szám bűvöletében remiztek a gödöllői sakkozók
    2019-12-16 08:11:43
    A Pest megyei I/A. osztályú bajnokságban szereplő második számú GSBE-egység szoros meccsen maradt alul
  20. Két túlórában is elvérzett, így kikapott a gödöllői röplabda-csapat
    2019-12-07 19:47:05
    Jól indult a TF elleni ütközet Szabados István társulata számára, ám mégsem sikerült megszerezni az első bajnoki győzelmet
  21. Kézilabda: jól jöttek ki az idegölő gólpárbajból a gödöllőiek
    2019-12-07 15:12:53
    Bartos Gábor együttese 77 gólos meccset nyert meg a Vác otthonában. A GKC ificsapata őszi bajnokként telelhet
  22. A kardválogatott tagjaként lett Fair Play-díjas Gémesi Csanád
    2019-12-02 10:06:01
    A világbajnoki döntőben elszenvedett egytusos vereség után tett nyilatkozattal érdemelték a fiúk a nemzetközi szövetség elismerését
  23. Gödöllői focibravúr az őszi bajnok Biatorbágy otthonában
    2019-11-23 15:47:15
    Mivel Pozder Nenadot két meccsre eltiltották, szakmai vezetője nélkül érte el a kivételes sikert városunk tizenegye
  24. Két fronton is mattolták a gödöllői sakkozókat
    2019-11-18 10:02:15
    Tizenhét lejátszott partiból mindössze egyetlenben sikerült mattot adni a rivális játékosának a 4. csapatbajnoki fordulóban
  25. Ötjátszmás izgalom, fájó gödöllői vereséggel
    2019-11-02 20:09:22
    Közel állt hozzá, de a Palota ellen nem tudta megszerezni első bajnoki győzelmét Szabados István együttese az NB I. Liga alapszakaszában
  26. Jelesre vizsgázott a dunakeszi focicsapat Gödöllőn
    2019-10-26 15:53:20
    A vendégek már az első félidőben eldöntötték a három bajnoki pont sorsát Pozder Nenad sokat hibázó társulata ellen
  27. Ötszettes ütközeten maradtak alul a TF ellen a gödöllői röplabdás lányok
    2019-10-20 20:14:21
    Hazai környezetben megszerezte az első pontját a bajnoki szezonban Szabados István elszántan küzdő alakulata
  28. Világbajnok gödöllői strandröplabdás lányok!
    2019-10-10 08:29:18
    A Török Ignác Gimnázium három diáklánya, Kristóf Dóra, Szabó Abba és Bútor Anna Szicíliában érte el a kimagasló sikert
  29. Kiss Gergely is gyűjtött ötpróba-pontot Gödöllőn
    2019-10-07 16:15:22
    A Margita 344,2 Turisztika és Sportegyesület Világ Gyaloglónapi Teljesítménytúrát teljesítette a háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó
  30. Atlétika: kitettek magukért a gödöllői újoncok a többpróba bajnokságon
    2019-09-22 18:35:51
    Fodor Péter aranyérmet nyert, míg a korosztályos GEAC-csapat a második helyen végzett a klubok közötti rangsorban