Találatok száma: 1003

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Sportlövészet: Bajnokok Ligája győzelemmel gyarapodott a gödöllői kiválóság, Mészáros Eszter sikerlistája!
    2023-11-04 19:47:44
    Az Európai Sportlövő Szövetség által kiírt versenysorozat Budapesten, egy szállodában debütált november első napjaiban
  2. Labdarúgás: négy góllal vettek elégtételt a vezetéshez jutott örkényieken a gödöllőiek
    2023-11-04 17:38:29
    A bajnoki idény másik újonca már nem fogott ki Sipeki István együttesén, amely magabiztosan szerezte meg a három pontot
  3. Tájékozódási futás: több számban is dobogóra állhattak a gödöllőiek az országos bajnokságokon
    2023-10-31 17:50:39
    A Kirchhofer SE tehetségei közül Kiss Kamilla szerepelt a legjobban, több számban is ezüstérmet szerzett
  4. Kis túlzással kitehetjük a gödöllői pingpong-csarnokra a megtelt táblát
    2023-10-25 12:45:13
    Interjú Bartha Tiborral, a GSK asztalitenisz szakosztályának vezetőjével, aki úgy gondolja, sikerül túllendülniük a városi támogatás csökkenésén
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter megvédte juniorbajnoki címét
    2023-10-21 18:22:59
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskásai összesen hét érmet (egy arany és hat ezüst) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  6. Labdarúgás: az újonc vetett véget a gödöllőiek veretlenségi sorozatának
    2023-10-21 16:24:25
    Városunk tizenegye utoljára március 18-án kapott ki bajnoki mérkőzésen, akkor is hazai környezetben…
  7. Akrobatikus torna: dicsérhető a gödöllői vegyes páros helyállása az Európa-bajnokságon
    2023-10-17 10:19:24
    Október közepén Várnában rendezték meg a korcsoportos kontinensviadalt, amint Kőhler Csaba és Misnyovszki Mirtill képviselte városunkat
  8. Labdarúgás: először bukott pontot hazai pályán ebben a bajnoki idényben a gödöllői tizenegy
    2023-10-08 17:10:51
    Többet birtokolta a labdát és uralta is a játékot Molnár Zoltán együttese a Nagykáta elleni ütközeten, mégsem jött össze a remélt győzelem
  9. Sportlövészet: ifjúsági Európa-bajnoki címet nyert a gödöllői Ferik Csilla!
    2023-10-08 11:35:33
    A MATE-GEAC légpuskás versenyzője és három csapattársa a döntőben 83-69 arányban nyert a norvégok ellen a tallinni kontinensviadalon
  10. Cselgáncs: Hevesi Csoma országos bajnoki címet szerzett a Gödöllői Judo Klubnak!
    2023-10-02 10:37:00
    Szeptember utolsó és október első napján Pakson jeleskedtek a helyi egyesület tehetségei, akik számos érmet nyertek
  11. Tájékozódási futás: Kiss Kamilla országos bajnoki címet szerzett az U20-as korosztályban
    2023-09-27 09:48:16
    Pécs volt a házigazdája a rövidtávú megmérettetésnek szeptember közepén. Jól szerepeltek a Gödöllői Kirchhofer SE versenyzői
  12. Surányi Balázs, a gödöllői motoros-tehetség jó úton halad álma, a világbajnoki cím felé
    2023-09-26 10:32:44
    Az alig 18 éves versenyző ebben az évben megnyerte a cseh és az osztrák Supermoto juniorbajnokságot, és indult a világbajnokságon is
  13. Sportlövészet: pazarul céloztak a gödöllőiek az 50 méteres légpuska-számokban
    2023-09-25 10:00:35
    A MATE-GEAC versenyzői 5 aranyérmet nyertek az országos bajnokságon. A juniorkorú Ferik Csillát két vetélkedésben sem tudták legyőzni
  14. Elhunyt Kis János, a kétszeres bajnok gödöllői futsal-csapat edzője
    2023-09-22 17:57:21
    A sportág kivételes tudású szakvezetője 2005-ben és 2006-ban lett aranyérmes városunk együttesével, és a BL-ben is remekeltek
  15. Röplabda Magyar Kupa: az MTK Budapest ellen rivalizál a gödöllői hatos a nyolcaddöntőben
    2023-09-22 10:58:58
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat lesz a bajnok és kupagyőztes Vasas Óbuda ellenfele a negyeddöntőben
  16. Röplabda: négy év után újra Gödöllőn szurkolhatunk a város NB I. Ligás női csapatának
    2023-09-15 10:53:08
    A klubvezetés továbbra is a fiatal, főként saját nevelésű tehetségekre építi a játékoskeretet, amely képes a biztos bennmaradást jelentő helyezés elérésére
  17. Kézilabda: fokozatosan őrölte fel a Veresegyház erejét a Gödöllő
    2023-09-10 22:31:45
    Sikeres rajtot vett Bartos Gábor együttese az átszervezett NB II-es bajnokság C jelű csoportjában
  18. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  19. Labdarúgás: a Vecsés elleni diadalával a tabella élére ugrott a gödöllői tizenegy
    2023-09-09 19:08:32
    Molnár Zoltán társulata magabiztos játékkal őrölte fel a bajnoki címvédő erejét, és megőrizte veretlenségét a pontvadászatban
  20. A szomszédvár Veresegyház ellen nyitják az új bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2023-09-06 12:46:38
    Bartos Gábor férficsapata az új idényben az NB II. C jelű csoportjában rivalizál, a hazai meccsek vasárnaponként a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  21. Atlétika: minden színű éremből követeltek maguknak a gödöllőiek Szuper Liga döntőben
    2023-09-04 07:45:57
    Mind a két MATE-GEAC női váltó magabiztosan nyerte az egyesületi staféták országos bajnokságát a kecskeméti viadalon
  22. Strandröplabda U18 Európa-bajnokság: a 13. helyen végeztek a gödöllői lányok
    2023-08-27 18:36:17
    A Breuer Mirtill, Szabó Anna alkotta kettős a nyolcaddöntőig bravúrosan menetelt, majd az első helyen kiemelt spanyol kettős ellen elvérzett
  23. Atlétikai világbajnokság: 43 éves országos csúcs megdöntésében vállalt szerepet a gödöllői sprinter, Nádházy Evelin
    2023-08-26 20:54:50
    A 4x400 méteres női síkfutás új magyar rekordja 3:27,79 perc, ami hét századmásodperccel múlja felül a moszkvai olimpián elért csúcsot
  24. Atlétika: világbajnoki 35. lett 200 méteren a gödöllői sprinter, Sulyán Alexa
    2023-08-23 12:04:28
    A MATE-GEAC 18 éves tehetsége mindössze 35 századmásodperccel maradt el élete legjobbjától a rekkenő hőségben
  25. Világhírű norvég atléták edzőtáboroztak Gödöllőn
    2023-08-18 11:28:45
    A középtávfutó legendák közül ketten indulnak az augusztus 19-én kezdődő budapesti világbajnokságon. Egyikük aranyeséllyel
  26. Tájfutó masters világbajnokság: ezüstérmet nyert Kármán Katalin
    2023-08-16 19:00:39
    A Gödöllői Kirchhofer SE kötelékében edzőként dolgozó sportolónő a 65 évesek középtávú versenyében ért másodikként célba a kassai megmérettetésen
  27. Röplabda: a gödöllői nevelésű Kump Alíz is pályára léphet az Európa-bajnokságon
    2023-08-16 10:13:07
    Lezajlott a keretszűkítés az augusztus 17-én a házigazda belgák ellen rajtoló kontinensviadalra készülő női válogatottnál
  28. Labdarúgás: utolsó labdaérintésből született góllal nyert a Gödöllő a Dunaharaszti ellen
    2023-08-12 19:11:22
    Győzelemmel nyitotta a 2023/2024-es bajnoki idényt városunk tizenegye, amely csúcsrangadón verte egyik legnagyobb riválisát
  29. Atlétika: Sulyán Alexa révén gödöllői ezüstérem született a junior Európa-bajnokságon!
    2023-08-09 19:16:31
    A MATE-GEAC felnőtt válogatott kerettag sprintere 200 méteres síkfutásban mindössze 8 ezredmásodperccel szorult a dobogó második fokára
  30. Négy gödöllői atlétalány indulhat a budapesti világbajnokságon
    2023-08-08 10:52:09
    Körmendy Katalin tanítványai közül hárman a 4x400 méteres, egy sprinter pedig egyéniben és a 4x100 méteres váltó tagjaként léphet rekortánra