Találatok száma: 1004

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Cselgáncs: három országos bajnoki érmet nyertek a 10 éves gödöllői fiatalok
    2022-12-04 10:14:46
    A Mórahalmon megrendezett viadalon két ezüst- és egy bronzmedál jutott a helyi egyesület tehetséges fiataljainak
  2. Labdarúgás: hazai vereségével lemondhat az ősz bajnoka címről a gödöllői tizenegy
    2022-12-03 15:34:59
    A sikerért hatékonyabban küzdött Dunavarsány meglepetés-győzelmet aratott Győri Zoltán esetenként fásult csapata ellen
  3. A gödöllői magasugró, Guth Mátyás lett az év legjobb juniorkorú férfiatlétája
    2022-11-27 10:41:45
    Lőrincz Milán tanítványa a korosztályos világbajnokságon 5. lett, júniusban pedig 219 centiméterre javította az egyesületi rekordot
  4. Labdarúgás: gólfesztivált rendezett a gödöllői legénység Biatorbágyon
    2022-11-26 15:06:57
    Győri Zoltán csapatának tagjai már az első félidőben eldöntötték a három bajnoki pont sorsát. Koziorowski duplázni tudott
  5. Röplabda NB I. Liga: két szettben közel volt a listavezetőhöz a gödöllői hatos
    2022-11-19 20:27:21
    Sorrendben harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban Szalay Attila együttese, amely a 9. helyen áll a tabellán
  6. Labdarúgás: gólélmény nélküli gödöllői blamázs…
    2022-11-19 15:29:08
    A bajnoki címvédő hazai pályán fogadta a sereghajtó Felsőpakony KSE csapatát, és arcpirító vereséget szenvedett
  7. Tájékozódási futás: gödöllői éremhalmozás az országos bajnokságon
    2022-11-11 17:43:27
    A városunkban működő Kirchhofer SE fiatal versenyzői minden eddiginél sikeresebben szerepeltek a rangos hazai megmérettetésen
  8. Juniorbajnoki ezüstérmet szerzett a gödöllői thai-boxos lány
    2022-10-31 17:28:05
    Kőcs Nikoletta a 67-71 kilogrammosok mezőnyében jutott el a döntőig, ahol alulmaradt válogatott kerettag riválisával szemben
  9. Atlétika: legyőzhetetlennek bizonyultak a fiatal gödöllői gyalogló lányok
    2022-10-30 18:23:32
    Gadanecz György tanítványai közül Vancsó Enikő egyéniben, illetve nővérével és Szentgáli-Varga Villővel csapatban is bajnoki aranyérmet nyert
  10. Labdarúgás: szuperrangadót nyert Vecsésen a bajnoki címvédő gödöllői csapat!
    2022-10-29 15:57:20
    A feszültséget és a kiélezett küzdelmet jobban bírta Győri Zoltán együttese, amely megfosztotta veretlenségétől a házigazdákat
  11. Sikeres őszi versenyeket tudhatnak maguk mögött a fiatal gödöllői tájékozódási futók
    2022-10-27 18:09:48
    Az értékes helyezések mellett, két számban a dobogóra is felállhattak a Kirchhofer SE tehetségei az országos bajnokságokon
  12. Röplabda NB I. Liga: az első szett elvesztése után taroltak a gödöllői lányok a bajnoki nyitányon
    2022-10-16 18:53:04
    A kezdeti botladozás után nem volt kérdés, hogy Szalay Attila csapata előrébb tart a fiatalokból álló balatonfüredi fiók-együttesnél
  13. Labdarúgás: hiába vezetett, pont nélkül távozott Nagykátáról a gödöllői tizenegy
    2022-10-16 17:31:29
    Úgy tűnik, nem tett jót a kéthetes meccsszünet városunk tizenegyének, amely másodszor veszített 2-1-re ebben a bajnoki idényben
  14. Atlétika: gödöllői bajnoki címek serdülő és újonc korosztályban
    2022-10-10 11:47:03
    Székesfehérváron az ügyességi csapatbajnokságon, Debrecenben pedig a többpróbázók egyéni küzdelmeiben születtek MATE-GEAC-os sikerek
  15. Labdarúgás: december elejére halasztották a Gödöllő – Dunavarsány bajnoki meccset
    2022-10-04 18:06:01
    Ok: helyi csapat trénere és masszőre a spanyolországi UEFA Regions Cup-ra utazik a Pest megyei válogatottal
  16. Barta László: a gödöllői röplabdázás jövője érdekében az ajtóm a polgármester úr előtt is nyitva áll
    2022-10-04 10:26:59
    A GRC elnöke boldog lenne, ha jövő augusztusra elkészülne a sportág új munkacsarnoka az Erzsébet-park mögötti területen
  17. Bernek Péterrel bővült a MATE-Gödöllői EAC úszó-szakosztályának szakmai csapata
    2022-09-27 18:16:41
    A rövid pályás világ- és Európa-bajnok, ifjúsági olimpiai bajnok a versenyző csoport tagjainak fejlődését segíti elő tapasztalatával
  18. Hatalmas bravúr! Önerőből lett az ország 2. legjobb atlétacsapata a MATE-Gödöllői EAC!
    2022-09-18 18:43:42
    Az átalakított rendszerben már tiltott volt a fúziós indulás. A legtöbb pontot Nádházy Evelin termelte Debrecenben az egyetemi szakosztálynak
  19. Sportlövészet: nem jutottak dobogó-közelbe a gödöllői lányok az Európa-bajnokságon
    2022-09-17 16:01:21
    Mészáros Eszter és Lovász Dorina révén képviseltette magát a MATE-GEAC az 50 méteres számok lengyelországi kontinensviadalán
  20. Kézilabda: gödöllői siker a bajnoki nyitányon, Márkus Béla vezérletével
    2022-09-11 19:41:29
    Bartos Gábor együttese ötgólos győzelemmel vágott vissza a Pénzügyőrnek az elmúlt idény záró összecsapásán elszenvedett vereségért
  21. Alig egy év alatt beírta magát város sporttörténetébe a gödöllői női vízilabda
    2022-09-09 18:23:01
    A világ- és Európa-bajnok Ancic-Valkai Ágnes által vezetett szakosztály tehetségei négy csapattal vesznek részt az országos bajnokságon
  22. A „fináncok” ellen nyitják az új bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2022-09-07 10:13:22
    Bartos Gábor férficsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában rivalizál, a hazai meccsek vasárnaponként a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  23. Labdarúgás: cserék góljaival fordított a Gödöllői SK Bugyiban
    2022-09-04 19:04:50
    Városunk bajnoki címvédő csapata három héten belül másodszor múlta felül a Pest megyei I. osztály újoncát
  24. Gödöllői környéki szervátültetett sportolók Európa-bajnoki sikerei
    2022-09-03 15:12:49
    A veresegyházi Gubai György asztaliteniszben, a vácszentlászlói Juhász Zoltán bowlingban és petanque-ban nyert szépen csillogó érmeket Oxfordban
  25. Labdarúgás: nem várt bajnokverés a gödöllői sportcentrumban
    2022-08-21 19:09:03
    A Pest megyei elitbajnokságba feljutott VS Dunakeszi gárdája hatékonyabb helyzetkihasználásának köszönhetően három ponthoz jutott
  26. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  27. Röplabda: a biztos bentmaradás a fő célja a gödöllői csapatnak az NB I. Ligában
    2022-08-18 08:17:30
    A klubvezetés elsősorban az utánpótlás korosztályok formációinak eredményességére fókuszál az október közepén rajtoló bajnoki idényben
  28. Labdarúgás: a bajnoki cím után a Pest megyei Szuperkupát is Gödöllői SK nyerte!
    2022-08-14 19:04:33
    Győri Zoltán együttese már tápiószentmártoni döntő első negyedében padlóra küldte riválisát, a Bugyi-OBO SE társulatát
  29. Strandröplabda ob-döntő: hatalmas bravúrral ezüstérmes lett a gödöllői Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán
    2022-08-07 13:49:54
    A férfiak mezőnyében Szabó Vilmos Mikuláss Koch Marcellel jeleskedett, a srácok a hősiesen kicsikart bronzéremig meneteltek
  30. Strandröplabda: Gödöllőre került a serdülő lányok országos bajnoki aranya
    2022-08-06 10:26:34
    Breuer Mirtill Strébl Noémivel az oldalán lett aranyérmes az U16-os korosztály Lupa Beachen lezajlott döntőjében