Találatok száma: 1000

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Strandröplabda ob-döntő: bronzra cserélte tavalyi aranyát a gödöllői Vecsey Fanni
    2021-08-15 12:05:01
    A helyi klub saját nevelésű játékosa a címvédés reményében idén Szabó Dorottyával lépett homokra, ám a cél elérése elmaradt
  2. Labdarúgás: idegenbeli győzelemmel kezdte a bajnoki idényt a gödöllői tizenegy
    2021-08-14 19:24:12
    A tavalyi idény társ-gólkirálya, Koziorowski Richárd döntötte el a három bajnoki pont sorsát Pilisen
  3. Világbajnoki címet szerzett Kármán Katalin
    2021-08-14 12:37:14
    A Gödöllőn tanító sportolónő a szenior tájfutók csákvári viadalán állhatott fel a dobogó felső fokára
  4. Pilisen kezdi az új bajnoki idényt a gödöllői focicsapat
    2021-08-11 10:59:54
    Győri Zoltán, az új vezetőedző augusztus 21-én, a Biatorbágy ellen debütál a hazai szurkolók előtt
  5. Atlétika: három érmet nyertek a gödöllőiek az országos ifibajnokságon
    2021-08-09 10:15:44
    Sulyán Alexa duplázott, 100 és 200 méteren egyaránt második lett. Lesták Ármin 200 méter akadályon nyert bronzot
  6. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  7. Strandröplabda: borította a papírformát a Bútor, Kristóf gödöllői tinikettős Csepelen
    2021-07-18 12:06:21
    Óriási meglepetésre éremért játszhatott a tehetséges páros az országos bajnoki döntő előtti utolsó mesterfordulóban
  8. Monoron talált otthonra a gödöllői röplabda-csapat
    2021-07-15 10:06:09
    A klubvezetés nem kockáztat, a 2021/2022-es bajnoki idényben is az NB I. Ligában játszik a helyi hatos
  9. Strandröplabda U20-as Eb: spanyol kettősön akadtak fenn Vecsey Fanniék a nyolcaddöntőben
    2021-07-10 17:54:22
    A gödöllői játékos Vasvári Zsófi párjaként lépett homokra a törökországi korosztályos kontinensviadalon
  10. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  11. Strandröplabda: fél-fél arany- és bronzérem lett a gödöllőieké Gyenesdiáson
    2021-07-04 14:59:40
    Vecsey Fanni ezúttal – készülve az U20-as Európa-bajnokságra – Vasvári Zsófival alkotott egy párost
  12. Atlétikai ob: hat gödöllői éremből négyet Nádházy Evelin nyakába akasztottak
    2021-06-28 08:35:07
    A GEAC sprintere két egyéni- és két váltószám után állhatott fel a dobogóra a debreceni viadalon
  13. Győri Zoltán váltja Hevesi Tamást a gödöllői focicsapat vezetőedzői posztján
    2021-06-22 16:04:20
    Az új tréner az elmúlt bajnoki szezonban a Nógrád megyei I. osztályú Héhalom együttesének szakmai munkáját irányította
  14. Atlétika: remeklő gödöllőiek sűrű hétvégéje
    2021-06-21 10:46:13
    A Csapat Európa-bajnokság mellett, többpróbában és a Honvéd Kupán is termett babér az egyetemi klub versenyzőinek
  15. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  16. Atlétika: 15 gödöllői érem az U23-as és U20-as országos bajnokságon
    2021-06-14 08:26:30
    Zöldbe borult a dobogó rúdugrásban. Szörényi István minden bizonnyal büszke lenne egykori tanítványaira
  17. Labdarúgás: egy félidő alatt bebiztosította a gödöllői tizenegy az 5. helyét a megyei elitbajnokságban
    2021-05-29 22:14:31
    A 24 találatával gólkirályi cím társtulajdonosa, Koziorowski Richárd, és csapattárasa, Mudroch Mendel dupláztak a Pilis ellen
  18. Kézilabda: a PLER U23 elleni vereséggel elszállt a gödöllőiek dobogós reménye
    2021-05-23 20:03:59
    Egy mérkőzéssel a bajnoki szezon vége előtt úgy tűnik, Bartos Gábor együttese megőrizheti 4. pozícióját a csoport tabelláján
  19. Röplabda: ötödikként zárták a bajnoki döntőt a gödöllői serdülők
    2021-05-23 12:36:45
    Herczeg Gyöngyi és Pelle Ildikó tanítványai főleg a vasárnapi helyosztón remekeltek a Folyondár utcai hatos fináléban
  20. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  21. Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2021-05-17 10:21:23
    Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett
  22. Labdarúgás: fordított a bajnokaspiráns a gödöllői tizenegy ellen
    2021-05-15 19:56:25
    A bajnoki címre törő Dunaharasztinak nem volt könnyű dolga a Táncsics Mihály úti sportcentrum esős meccsén
  23. Kézilabda: csikócsapattal vesztett a gödöllői formáció Salgótarjánban
    2021-05-12 20:34:15
    Újabb hétközi mérkőzést tudott le Bartos Gábor együttese, amely a csoportbajnok otthonában lépett pályára
  24. Három gödöllői arany- és négy ezüstérem a váltófutó országos bajnokságon
    2021-05-09 10:45:54
    Május 8-án a Kecskeméti Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  25. Kézilabda: 20 góllal múlta felül a Dunakeszit a gödöllői legénység
    2021-05-02 22:11:10
    Egy percig sem volt kérdés, hogy Bartos Gábor együttese magabiztosan szerzi meg a két bajnoki pontot a sereghajtó ellen
  26. Labdarúgás: Koziorowski duplájával öt perc alatt fordított a gödöllői tizenegy
    2021-05-01 19:21:01
    Hiába jutott előnyhöz a bajnoki dobogóra vágyó Nagykáta, Hevesi Tamás együttese pazar játékkal rukkolt elő a térfélcsere után
  27. Három gödöllői sportlövő utazhat az eszéki Európa-bajnokságra
    2021-04-27 10:04:56
    Május 22-én indul a kontinensviadal, ahol van lehetőség olimpiai kvótát szerezni. Mészáros Eszter mellett Lovász Dorina és Klenczner Marci is célra tarthat
  28. Kézilabda: gödöllői örömmel zárult a gólpárbaj
    2021-04-25 23:16:38
    Kiélezett küzdelemben jutott a két bajnoki ponthoz Bartos Gábor együttese a Mikolik Handball School ellen
  29. Labdarúgás: hiába vezetett, kikapott a gödöllői tizenegy Dunakeszin
    2021-04-24 18:45:17
    Újabb vereségével távolabb került a bajnoki tabella közvetlen élmezőnyétől Hevesi Tamás formációja
  30. Atlétika: két gödöllői bronzérem a hosszútáv-gyaloglók országos bajnokságán
    2021-04-19 09:54:34
    Gadanecz György négy serdülőkorú tanítványa közül egy lány és egy fiú állhatott fel a dobogóra a békéscsabai versenyen