Találatok száma: 1000

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Budakalászon megszakadt a gödöllői kézilabdázók veretlenségi sorozata
    2018-10-06 19:53:26
    Legutóbb tavaly decemberben maradt alul Bartos Gábor csapata, amely ezt követően 15 bajnoki mérkőzésen nem talált legyőzőre
  2. Olimpia bajnok vízilabdázó is segíti a gödöllői röplabda klub boldogulását
    2018-10-04 19:57:01
    Cél az Extraliga, defibrillátort adományozott a Penta Kft. a gimnáziumnak, bővül az utánpótlás-nevelés rendszere
  3. Röplabda NB II.: vendégként nyertek a gödöllői társulatok
    2018-09-29 18:44:13
    A bajnoki osztályban debütáló fiúk Sümegen, a juniorkorú lányok pedig Pécsen győztek szettveszteség nélkül
  4. Vitézkedett a Visegrád a gödöllői sakkozók ellen
    2018-09-24 10:18:59
    Szorosabb eredmény is születhetett volna a GSBE második számú egységének bajnoki debütálásán
  5. Hatpróba-ezüstérmes lett Soos Levente
    2018-09-23 17:08:42
    Valamennyi gödöllői induló egyéni legjobb eredményét érte el a székesfehérvári országos bajnokságon
  6. Győzelemmel kezdett a bajnoki címvédő gödöllői kézilabda-csapat
    2018-09-16 17:15:06
    Bartos Gábor legénysége öt góllal múlta felül a csoport újoncát, a Rákosmenti KSK együttesét
  7. Két gödöllői váltó vitte aranyéremig a stafétabotot
    2018-09-16 10:45:11
    A Szekszárdi Atlétikai Centrumban rendezték meg a legjobbak országos bajnokságát. A GEAC-nak mindhárom színű medálból jutott
  8. Egy híján huszadszor rendezik meg az Ádám László röplabda-emléktornát Gödöllőn
    2018-09-12 11:05:42
    Négy, a bajnokságban is rivális formációval csapnak össze a lányok a felkészülést szolgáló megmérettetésen
  9. Nem lépnek magasabb osztályba a gödöllői kézilabdázók
    2018-09-11 10:45:18
    Bartos Gábor bajnokcsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában küzd meg riválisaival a szeptember 16-án induló idényben
  10. Győzelemmel felérő csapatbajnoki ezüstérem részesei voltak a gödöllői atléták
    2018-09-10 07:38:47
    A nagy nevekből álló Honvéddal meccselt a GEAC-Ikarus közös formáció a székesfehérvári döntőben
  11. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  12. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  13. Egy pontrúgás döntött a Gödöllő javára a bajnoki nyitányon
    2018-08-18 19:18:05
    Győzelemmel mutatkozott be a kispad mellől dirigáló új edző, Pozder Nenad a Táncsics Mihály úton
  14. Gödöllői focirajongók, figyelem!
    2018-08-18 10:46:33
    A DIGI Sport csatornáin lesznek láthatók a Cristiano Ronaldoval is fémjelzett olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság meccsei
  15. Bajnokként intett búcsút Gödöllőnek Lutter Eszter
    2018-08-15 20:38:14
    Az ötszörös győztes olyan ajánlatot kapott Kaposvárról, amivel a helyi szakosztály vezetése nem tudott versenyezni
  16. Strandröplabda ob-döntő: gödöllői részarany női fronton
    2018-08-12 13:51:26
    Zsinórban ötödször nyert bajnoki címet Lutter Eszter, aki ezúttal a harmadszor első Szombathelyi Szandrával hódított
  17. Egyetlen céljuk lehet a gödöllői röplabdás lányoknak: az Extraliga
    2018-08-08 10:15:34
    Október 7-én rajtol a 2018/2019-es bajnoki évad NB I. Liga küzdelemsorozata, ahol három fordulós lesz az alapszakasz
  18. Európa-bajnoki kiküldetési szintet repesztett Nádházy Evelin
    2018-07-29 10:49:49
    A sprinter képviseli a gödöllői atlétikát a berlini kontinensviadalon. Több GEAC-siker is született a Honvéd Kupán
  19. Bronzérmet nyert a Gémesi Csanáddal felálló kardcsapat a világbajnokságon
    2018-07-25 14:24:57
    Az elődöntőben az olaszok állították meg a magyarokat, hogy döntőbe jussanak. Grúzia ellen sikerült javítani
  20. Lemaradt a világbajnoki nyolcaddöntőről Gémesi Csanád
    2018-07-22 09:53:58
    Egy amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardozója számára Vuhsziben. A csapatversenyen lehet javítani
  21. Gödöllői nevelés a junior világbajnok női kézilabda-válogatottban
    2018-07-14 22:29:47
    Hornyák Bernadett 12 évvel ezelőtt kezdte elsajátítani a sportág fortélyait Majoros Gusztáv szakmai irányításával
  22. Újabb gödöllői dobogós hely Dániában
    2018-07-13 17:35:51
    Kármán Katalin a sprint után a hosszú távú viadalon is harmadik lett a tájékozódási futók masters világbajnokságán
  23. A kezdőmagasságon ragadt Simonváros Csanád a junior világbajnokságon
    2018-07-11 19:46:51
    A Gödöllői EAC országos bajnok rúdugrója 480 centimétert teljesített, amivel nem jutott be a tizenkettes döntőbe
  24. Világbajnoki bronzérmes Kármán Katalin
    2018-07-08 18:54:36
    A Gödöllőn tanító sportolónő a szenior tájfutók koppenhágai viadalán állhatott fel a dobogó harmadik fokára
  25. Mihály Ádám döntős az ifjúsági Európa-bajnokságon
    2018-07-06 14:27:55
    A gödöllői rúdugró egyéni legjobbjával kvalifikálta magát a fináléba, amit július 8-án rendeznek meg Győrben
  26. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  27. Gémesi Csanád Európa-bajnok!
    2018-06-21 19:50:56
    A Gödöllői EAC kardvívója a magyar csapat tagjaként érte el pályafutása legnagyobb sikerét az újvidéki kontinensviadalon
  28. Három bajnokot adott az országnak a Gödöllői EAC
    2018-06-11 08:33:57
    Tíz érmet nyertek az egyetemi szakosztály atlétái az U23-as és junior (U20) országos bajnokságon, Miskolcon
  29. Új felállásban is cél a strandröplabda bajnoki cím
    2018-06-06 11:16:03
    A gödöllői színekben versenyző négyszeres győztes Lutter Eszter Szombathelyi Szandrával alkot egy párt a 2018-as idényben
  30. Szörényi Zoltán lett Csehország nindzsa bajnoka
    2018-06-04 17:21:03
    Az egykori gödöllői atléta mintegy 800 indulót utasított maga mögé, és nyerte meg az 50 ezer koronás fődíjat