Találatok száma: 1004

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Európa-bajnoki bronzérmes Gémesi Csanád
    2014-06-10 19:07:24
    Pályafutása eddigi legnagyobb egyéni sikerét érte el a Gödöllői EAC 27 éves kardvívója. A regnáló világbajnok állította meg
  2. Női fronton Gödöllő az egyetemi röplabdasport fellegvára
    2014-06-08 16:39:09
    Kovács Attila irányításával a SZIE csapata megvédte MEFOB bajnoki címét a helyi rendezésű négyes döntőben
  3. Érintetlenül hagyták a GEAC csatárai Koszta kapuját
    2014-06-01 19:25:04
    Egygólos vereséget szenvedett a tartalékos egyetemi formáció a csoport bajnoki címére matematikailag még esélyes Verőce ellen
  4. Varga Bence kapásgóljával nyert a Gödöllő Halásztelken
    2014-05-31 19:23:27
    Hatost kapott a bajnoktól városunk második számú focicsapata a megye három idényzáróján. Felmerült az edzőváltás
  5. Elmaradt a gödöllői „focibosszú” Sződligeten
    2014-05-25 19:48:09
    A GEAC és a GSK II. egyaránt egy-egyes döntetlent játszott látogatóként az alsóbb osztályú megyei bajnokságokban
  6. Simán verte a bajnok az NB I/B-től búcsúzó GKC-t
    2014-05-18 17:53:29
    A gödöllői kézilabdázók azokban a juniorokban bízhatnak a következő szezonban, akik a 4. helyen zárták a másodosztály küzdelemsorozatát
  7. Keleti bajnokként jutottak be a gödöllői atléták a csapatbajnoki döntőbe
    2014-05-12 14:10:59
    Répási Petra országos juniorcsúcsot futott 100 gáton, Deák Nagy Marcell a tengerentúlról jött haza, hogy váltótag legyen
  8. Megyebajnoki bronzérmet nyertek a Hajós iskola focipalántái
    2014-05-12 08:36:41
    Május második szombatján Gödöllő adott otthont a diákolimpia regionális megmérettetés-sorozatának
  9. Három gödöllői arannyal indult az atlétikai versenyszezon
    2014-05-05 13:06:29
    Az ifik között a magasugró lányok és a gerelyhajító fiúk, a serdülőknél a fiú rúdugrók állhattak fel a dobogó tetejére
  10. Nem jött ki a lépés az utolsó fordulóban
    2014-04-28 08:51:08
    Vesztes meccsekkel búcsúztak a Gödöllői Sakkbarátok Egyesületének tagjai a csapatbajnoki küzdelmektől
  11. Megtört az átok, nyertek a gödöllői kézilabdázók
    2014-04-26 21:15:37
    Három fordulóval a bajnokság vége előtt Hajdúnánáson vetett véget nyeretlenségének Bartos Gábor csapata
  12. Röplabda: három gödöllői lány a válogatott keretben
    2014-04-24 09:44:45
    Európa-bajnoki selejtezőre készülnek a sportág legjobbjai az új, belga szövetségi kapitánnyal
  13. Gödöllői magyar-holland Ecseren
    2014-04-20 18:46:32
    Kiütéses vereséget szenvedett Legéndi György csapata a bajnoki címre törő házigazdák otthonában
  14. Ötös váci vizit Gödöllőn
    2014-04-19 19:13:28
    Csank János focicsapata városunkban is igazolta, hogy a bajnokság első számú esélyese. Remek hajrával idegenben nyert a GEAC
  15. Gyere velünk a Bajnokok Ligája döntőre!
    2014-04-04 09:12:46
    Gödöllőről sem elérhetetlen a lisszaboni út, annak, aki benevez a Fiatal Újságírók Nemzetközi Versenyére
  16. Bronzba öntötte bajnoki teljesítményét a gödöllői röplabda-csapat
    2014-03-29 19:07:00
    Három meccsen döntötte el az érem sorsát a TEVA-hatos, amely visszaállt a 2011-es eredményességi szintjére
  17. Éltek a gödöllői lányok a bronzderbi első ütközetén
    2014-03-22 19:11:47
    A bajnoki kisdöntőben magára talált városunk hatosa. Meglepően könnyen adta a bőrét az Aluprof-TF egysége
  18. Újabb bukás, távolodik a bajnoki döntő
    2014-03-09 18:43:39
    Nem kaptak esélyt a pályaelőny visszahódítására a gödöllői röplabdások Békéscsabán. Egyre nagyobb a baj…
  19. Kapusuk mellényúlását is korrigálták a gödöllői focisták
    2014-03-08 16:57:01
    A második félidő derekán döntötte el a három bajnoki pont sorsát városunk csapata a Csomád ellen
  20. Kiélezett csatában bukták el pályaelőnyüket a gödöllői röplabdások
    2014-03-07 20:35:56
    Rosszul indult a bajnoki elődöntő a TEVA-hatos számára. Nincs mese, Békéscsabán villantani kell
  21. Új versenyuszoda épül Gödöllőn
    2014-03-06 11:54:53
    A létesítmény kiemelt állami beruházás keretében valósul meg. Közel 3 milliárdból, az egyetemi kertészet területén
  22. Bearanyozták a hétvégét a Gödöllői EAC ifi és junior atlétái
    2014-03-03 09:47:05
    Príma Balázs gerelyhajításban, Répási Petra és Pápai Márton futásban nyertek országos bajnoki címet fedett viszonyok közt
  23. Bancsics Máté 13. lett a junior vívók Európa-bajnokságán
    2014-03-02 17:50:38
    Egy román kardozó állta az útját a Gödöllői EAC tehetségének a jeruzsálemi kontinensviadal nyolcaddöntőjében
  24. Gödöllői focicsapatok tavaszi kalandozása a megyei pontvadászatokban
    2014-02-27 09:04:30
    Három fronton is érdekeltek lesznek a június elejéig tartó menetelésben városunk tizenegyei. Csak a GSK II. nem tud kiesni
  25. Bajnoki elődöntőbe ütötték magukat a gödöllői röplabdások
    2014-02-26 19:30:56
    A fináléba jutásért a Békéscsabán kell túljutnia Horváth András csapatának. A kupában sikerült, de most három nyert meccs kell az üdvösséghez
  26. Öt bajnoki címet nyertek a Gödöllői EAC atlétái a fedettpályás ob-n
    2014-02-24 08:14:50
    Kaptur Éva triplázott, Kovács Zoltán duplázott. 4x400 méteren verhetetlenek voltak városunk stafétái
  27. Pofon után éledt fel a gödöllői hatos
    2014-02-20 20:26:20
    A lelkes kaposváriak nyerték a bajnoki negyeddöntő első játszmáját, majd érvényesült a papírforma
  28. Fedettpályás ifjúsági ötpróba-bajnokságot nyert Kovács Emma
    2014-02-17 10:01:52
    Nagy fölénnyel lett első az gödöllői atlétalány. Ajkler Eszter személyében még egy GEAC-os állhatott fel a dobogóra
  29. Gémesi Csanád 2. lett a madridi világkupán
    2014-02-09 07:23:49
    Honfitársát, az olimpiai bajnoki cím védőjét is felülmúlta a gödöllői kardvívó a spanyol fővárosban
  30. Ruttkay Péter nyerte a IX. Tímár Zsolt sakk emlékversenyt
    2014-01-27 08:58:18
    Hat riválisát mattolta a gödöllői Lauber Kolos az ifjúsági sakk világbajnokságon, a nyolc év alattiak korcsoportjában