Találatok száma: 999

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Győzelemmel köszöntötték az új bajnoki idényt a gödöllői kézilabdázók
    2019-09-15 18:56:18
    Bartos Gábor együttese már az első félidőben bebiztosította sikerét a támadásban és védekezésben is gyengébb Dunakeszi ellen
  2. Atlétika: Európa-bajnoki ezüstérmet nyert a GEAC szenior sprintere
    2019-09-12 08:45:57
    Takács Ákos 400 méteres síkfutásban lett második az M35-ös kategóriában az olaszországi Jesoloban
  3. Csapatbajnoki ezüstöt ért a gödöllői atléták erőn felüli teljesítménye
    2019-09-09 08:35:37
    Nádházy Evelin 54 ponttal járult hozzá a mátyásföldi Ikarusszal alkotott formáció székesfehérvári sikeréhez
  4. A Dunakeszi ellen indítják az új bajnoki idényt a gödöllői kézilabdázók
    2019-09-05 10:55:57
    Bartos Gábor férficsapata továbbra is az NB II. Északi-csoportjában lesz érdekelt a szeptember 15-én rajtoló pontvadászatban
  5. Pancsuska mesternégyesével törte meg a Törtelt a Gödöllő
    2019-09-01 19:04:42
    A harmadik fordulóig kellett várni, hogy Pozder Nenad focicsapata megszerezze első győzelmét az új bajnoki idényben
  6. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  7. Fejjel verte a Veres a gólban meddő Gödöllőt
    2019-08-17 19:12:55
    Nyomokban sem volt felismerhető Pozder Nenad csapatának támadójátéka a bajnoki évad nyitó ütközetén
  8. Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták
    2019-08-11 17:08:15
    Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon
  9. Kiállták a többróbát a gödöllői atléták
    2019-08-05 08:27:12
    Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon
  10. Hat bajnoki éremosztásnál volt jelenésük a gödöllői atlétáknak
    2019-07-29 08:40:25
    Remekeltek a GEAC versenyzői, akik – az értékes helyezések mellett – három arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát gyűjtöttek be az ob-n
  11. Gőzerővel készül a kupa- és bajnoki kihívásokra a gödöllői tizenegy
    2019-07-27 11:34:43
    Továbbra is bizalmat élvez az edzői poszton Pozder Nenad. A GEAC a megye III-ban indul, a GSK II. viszont sehol
  12. Két év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi Csanád
    2019-07-21 20:15:41
    Az első helyen rangsorolt Dél-Korea állította meg a magyar formációt a hazai rendezésű olimpiai kvalifikációs verseny döntőjében
  13. Világbajnoki nyolcaddöntőig menetelt Gémesi Csanád
    2019-07-18 16:41:31
    Az első helyen kiemelt amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardvívója számára, aki a 14. helyen végzett
  14. Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták
    2019-07-14 17:42:02
    Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról
  15. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban
  16. Bearanyozták a hétvégét a gödöllői gerelyhajító ifi atléták
    2019-07-01 10:41:35
    Mind a fiúknál, mind a lányoknál Máté Alpár tanítványa nyerte az országos bajnoki címet. Ezen felül 3 bronzérem is jutott a GEAC-nak
  17. Ezüstre cserélték az Európa-bajnoki aranyat Gémesi Csanádék
    2019-06-22 17:00:35
    Drámai csatában maradt alul a döntőben a házigazda németekkel szemben a Gödöllői EAC kardvívóját is soraiban tudó magyar csapat
  18. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  19. Fél gödöllői ezüstérem termett a csepeli homokon
    2019-06-02 12:08:32
    A Czene Adrienn, Hackl Szilvia páros elvérzett a döntőben az országos bajnokság nyitófordulójában
  20. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  21. Röplabda: éremmel búcsúzott a bajnoki idénytől a gödöllői ificsapat
    2019-05-26 14:27:16
    A három évvel ezelőtti bajnoki cím, majd a két éve elért harmadik hely után, ismét medált nyert Szabados István korosztályos formációja
  22. Kézilabda NB II.: dupla gödöllői mámor Móron
    2019-05-19 18:45:00
    Győzelemmel és a 6. helyen zárta a bajnoki idényt Bartos Gábor csapata. Minden percre jutott GKC-gól az ifisták ütközetén
  23. Magát okolhatja a gödöllői tizenegy, hogy elpackázta a bajnokverést
    2019-05-18 19:52:42
    Pozder Nenad együttese az első szűk félórában akár három góllal is vezethetett volna a Dabas-Gyón ellni rangadón
  24. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  25. Kézilabda: nyílt sisakos gödöllőiek a csoportbajnok ellen
    2019-05-12 17:08:10
    A bajnoki idény utolsó hazai meccsén nem bírta ellensúlyozni a zöld-fehér fiatalok erőfölényét Bartos Gábor csapata
  26. Gödöllői fociarany a hetedik vonalban
    2019-05-06 01:23:31
    Az utolsó forduló eredményétől függetlenül bajnoki címet szerzett a Pest megyei IV. osztály Keleti-csoportjában a GSK II.-Szada formációja
  27. Peches vereséggel zárták az NB II-es bajnokságot a gödöllői sakkozók
    2019-04-29 07:50:15
    Tartalékosan utazott Andornaktályára a GSBE I., miközben a második számú formáció ötpontos fiaskót élt meg Biatorbágyon
  28. Juniorbajnoki ezüstérmet nyertek a gödöllői röplabdás lányok
    2019-04-20 16:42:16
    Szabados István és Czímer Attila együttese csak a fináléban szenvedett vereséget a kaposvári hatos döntő küzdelmei során
  29. Döntőjátszmás gödöllői siker a tét nélküli röplabda-meccsen
    2019-04-07 22:04:28
    Több fiatal játékos is pihenőnapot kapott a Diósgyőr ellen, miután a juniorok bejutottak a két hét múlva esedékes bajnoki döntőbe
  30. Kézilabda: a gödöllői serdülők aranyérme tompíthatja a felnőttek fiaskóját
    2019-04-07 16:56:33
    Mácsár Gyula fiataljai két fordulóval a bajnokság vége előtt ünnepelhetnek. Jobb volt a Pilisvörösvár a Hajós iskola csarnokában