Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Labdarúgás: bajnoki bajnokjelölt-verés a gödöllői sportcentrumban
    2023-04-29 18:47:19
    Győri Zoltán legénysége csattanós választ adott mindazoknak, akik az utóbbi időben kifogásolták a GSK teljesítményét
  2. Kézilabda: elmaradt a gödöllői csapat balassagyarmati fellépése
    2023-04-22 19:15:04
    Megfelelő számú felnőtt korú játékos hiányában nem tudtak kiállni a házigazdák a bajnoki összecsapásra…
  3. Röplabda NB I. Liga: győzelemmel búcsúzott a bajnoki idénytől a gödöllői hatos
    2023-04-22 18:33:30
    Szalay Attila és Wirnhardt Bence együttese 22 meccsen 40 pontot gyűjtött, és az 5. helyen végzett az NB I. Ligában
  4. Mezeifutó diákolimpia: TIG-csapatbronz a gödöllői repülőtéren
    2023-04-19 18:09:27
    A fiatal versenyzők kedvezményes belépővel tekinthetik meg az augusztusi Budapesti Atlétikai Világbajnokság eseményeit
  5. Június 1-jéig lehet jelentkezni a MATE-Gödöllői EAC nyári sporttáborába
    2023-04-18 11:03:03
    A résztvevők – az atlétika mellett – több sportággal is megismerkedhetnek, találkozhatnak olimpiai- és világbajnok sportolókkal
  6. Atlétika: a gödöllői Kiss György 7. lett a szenior világbajnokságban
    2023-04-01 15:55:43
    A GEAC egykori versenyzője a 75-79 éves korosztály 10 kilométeres gyaloglásában ért el komoly nemzetközi sportsikert
  7. Tájékozódási futás: három gödöllői trió nyert érmet az országos csapatbajnokságon
    2023-03-30 11:27:52
    Március utolsó szombatján a Magas-Bakonyban található Nagybányán remekeltek a Kirchhofer SE fiatal versenyzői
  8. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői érem az ifikorú srácok gerelyhajításában
    2023-03-27 17:25:11
    Szabó Levente 57 és fél méterre juttatta el a szert, ami új egyéni csúcsot is jelentett Máté Alpár tanítványa számára
  9. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: kétpontos vereséggel álltak fel az asztaltól a gödöllői sakkbarátok
    2023-03-26 17:00:33
    Fiaskójával a GSBE formációja egy fordulóval a bajnoki idény vége előtt az utolsó helyre csúszott a csoport tabelláján
  10. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  11. Atlétika: nyolc többpróba-számból egyben gödöllői bajnokot avattak
    2023-03-13 17:27:22
    Az újoncoknál (U14) Gyurán Ádám diadalmaskodott, a serdülőknél (U16) két ezüstéremre futotta a fedettpályás összetett viadalon
  12. Sportlövészet: Európa-bajnoki negyedik helyezett lett a csapattal Mészáros Eszter
    2023-03-12 18:32:36
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. versenyzője Dénes Eszterrel és Bajos Gittával célzott a lengyelek ellen, akik felülmúlták a magyar lányokat
  13. A gödöllői kastély parkjában randevúznak az ország legjobb mezeifutó atlétái
    2023-03-09 10:39:53
    Március 18-án, szombaton településünk ékessége ad otthont a 115. országos bajnokságnak, a MEFOB-nak és a szakaszos aquatlon versenynek
  14. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet szerzett Ferik Csilla
    2023-03-08 14:46:14
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője Kálmán Bálinttal az oldalán a vegyes csapatok versengésében állhatott fel a dobogóra
  15. Atlétika: gödöllői medáliák a veszprémi téli dobóbajnokságon
    2023-03-06 11:29:13
    Krakóczki Bence két számban is második lett a serdülők mezőnyében, Eszenyi Napsugár idei legjobbjával lett ezüstérmes a felnőtt gerelyesek versenyében
  16. Labdarúgás: olyat tett a gödöllői tizenegy, amit ebben a bajnoki idényben még nem
    2023-03-04 17:31:15
    Reznek Donát kiállítása miatt egy félidőt emberhátrányban kellett letudnia Győri Zoltán együttesének az alattomosan játszó Bugyi ellen
  17. Stréli Bence és Hajós Artúr az új edzővel terveikről beszéltek
    2023-03-01 11:40:54
    A magyar strandröplabdázás jelenlegi legjobb párosa azért hajt, hogy kijusson az Európa-bajnokságra és a párizsi olimpiára
  18. Fedettpályás ifi- és junior ob: kétszámjegyű éremgyűjteményre tettek szert a gödöllői atléták
    2023-02-27 10:04:05
    Kriszt Sarolta mind a két hosszú sprinttávon egyéni csúccsal szerzett korosztályos bajnoki címet a BOK-csarnokban
  19. Labdarúgás: félidő-végi találatokkal nyert a gödöllői legénység
    2023-02-25 16:20:04
    Városunk csapata végig uralta a játékot a lelkes gyömrőiek ellen az első hazai, tavaszi, vármegyebajnoki összecsapáson
  20. Röplabda NB I. Liga: elérte, amiért Balatonfüredre utazott a gödöllői hatos
    2023-02-22 20:20:19
    Szalay Attila együttese a játék minden elemében riválisa fölé nőtt az alig egy órán át tartó hétközi bajnoki összecsapáson
  21. Labdarúgás: elégtételt vett Dunakeszin a gödöllői tizenegy
    2023-02-18 15:30:17
    Győri Zoltán együttese magabiztosan zsebelte be a három bajnoki pontot. A peregiek kizárása miatt egy győzelmet elveszített a helyi gárda
  22. Erősebb kerettel, a tavalyihoz hasonló célokért küzd a gödöllői focicsapat
    2023-02-09 10:16:55
    Győri Zoltán vezetőedző bízik a négy érkező játékos tudásában, és elismerte, hogy az őszi szezon botlásaiból is tanulni kell
  23. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  24. Sportlövészet: három hölgy képviseli Gödöllőt a légfegyveres Európa-bajnokságon
    2023-02-01 11:12:13
    Mészáros Eszter mellett, Lovász Dorina és az idén 15 éves Ferik Csilla utazhat a március elején Tallinnban lezajló kontinensviadalra
  25. Sportlövészet: akár több gödöllői is utazhat a légfegyveres Európa-bajnokságra
    2023-01-25 10:43:49
    Március elején Tallinn lesz a házigazdája a kontinensviadalnak. A válogatók alapján Mészáros Eszter helye biztosnak látszik a csapatban
  26. Bajnokok Ligája győztes tippek a bukmékerek szerint
    2023-01-14 09:30:57
    Ez a cikk áttekintést nyújt az előrejelzéseikről, és körüljárja az egyes csapatok esélyeit a versenysorozat megnyerésére
  27. Vidám, játékos edzéssel búcsúztak az óévtől a gödöllői atléták
    2022-12-22 10:12:39
    A MATE-GEAC versenyzői az utóbbi időszak legsikeresebb esztendejét tudták maguk mögött, élén a csapatbajnoki ezüstéremmel
  28. Vívó ob: egyéniben arany-, csapatban ezüstérmet nyert Gémesi Csanád
    2022-12-18 15:41:34
    Gödöllő olimpiai bronzérmes kardozója történelmi sikert jegyzett bravúros diadalával, amit hatalmas fordítással ért el
  29. Röplabda NB I. Liga: nem volt ellenszerük a debrecenieknek a gödöllői hatossal szemben
    2022-12-17 19:08:56
    Sorrendben harmadszor nyert Szalay Attila együttese a bajnokságban, amivel a tabella középmezőnyébe navigálta magát
  30. Mi az esélye annak, hogy a gödöllői focicsapat megnyeri a bajnokságot?
    2022-12-07 14:00:43
    Városunk tizenegye bajnoki címvédőként vágott neki a Pest megyei I. osztály 2022/2023-as szezonjának, és dobogós pozícióban telel