Találatok száma: 1004

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Augusztus utolsó vasárnapján csatasorba áll a Gödöllői SK II. is
    2013-08-19 10:13:26
    A második számú helyi fociegység a Pest megyei III. osztályú bajnokság Közép-csoportjában teljesíti az új idényt
  2. Nagykőrösiek kis napja Gödöllőn
    2013-08-17 19:20:32
    Somogyi Levente duplájával városunk tizenegye magabiztosan nyert a megyei első osztályú focibajnokság nyitófordulójában
  3. Váratlan fordulat: megszűnik a gödöllői felnőtt futsal
    2013-08-14 09:21:56
    Kivonul a szakosztály-igazgató, nincs, aki pótolja. Visszavonják a Bikák nevezését az ősszel induló bajnoki- és kupa-versenysorozatból
  4. Kiütéses vereséggel búcsúzott a női kardcsapat a világbajnokságtól
    2013-08-12 15:16:43
    Csak a gödöllői Benkó Réka tudott asszót nyerni a franciák elleni helyosztón, így a tizedikek lettek a magyar lányok
  5. Pécsi Ildikó után férje, Szűcs Lajos is Gödöllő díszpolgára lesz
    2013-08-12 09:52:53
    Az idén 70 éves olimpiai bajnok és világválogatott labdarúgó augusztus 20-án veheti át a város címerével ékesített arany pecsétgyűrűt
  6. Elfogyott a magyar kardvirtus a románok ellen
    2013-08-10 15:48:31
    Világbajnoki 7. lett a gödöllői Gémesi Csanádot és Gáll Csabát is soraiban tudó válogatott a budapesti Syma-csarnokban
  7. Benkó Réka első fordulós búcsúja
    2013-08-09 15:20:00
    A gödöllői kardvívó három tussal maradt alul argentin riválisával szemben, és nem jutott be a legjobb 32 közé a világbajnokság egyéni versengésében
  8. Világbajnokságon indulhat a 8 éves gödöllői sakkpalánta
    2013-08-09 10:35:54
    Lauber Kolos, a Hajós iskola tanulója decemberben az Egyesült Arab Emirátusokban ülhet asztalhoz a földkerekség legjobbjai ellen
  9. Az olimpiai bajnok honfitárs vetett véget Gémesi Csanád pazar világbajnoki menetelésének
    2013-08-07 17:26:44
    A Gödöllői EAC kardozója a legjobb nyolcig ellenállhatatlan volt, itt Szilágyi Áront kapta, aki nem kegyelmezett
  10. Október elején látogat a Csank-csapathoz a gödöllői tizenegy
    2013-08-07 09:39:09
    Elkészült a Pest megyei I. osztályú focibajnokság őszi idényének sorsolása: Jenei Sándor egysége a Nagykőröst fogadja az első fordulóban
  11. Benkó Réka túlóra nélkül jutott fel a világbajnoki főtáblára
    2013-08-06 12:14:12
    Két vereséget is begyűjtött a csoportcsörték során a Gödöllői EAC kardozója, de így is ott van a legjobb 64 között
  12. Ismét Gödöllőn áll csatasorba Mester Orsolya, a nagy visszatérő
    2013-08-05 15:05:58
    Megkezdi a felkészülést a várhatóan október közepén rajtoló idényre a TEVA-GRC női röplabda-csapata
  13. Csak a brit Mézescsont fogott ki Gémesi Csanádon
    2013-08-05 10:31:08
    A Gödöllői EAC kardozója a 64-es főtáblán folytathatja a budapesti vívó világbajnokság egyéni versenyét
  14. Kaptur Éva az ország leggyorsabb hölgye
    2013-07-28 21:05:41
    A Gödöllői EAC sprintere négy aranyérmet nyert az atléták országos bajnokságán, ahol az egyetemi klub 11 medállal gazdagodott
  15. Hamilton a Hungaroring hőség-királya
    2013-07-28 15:51:21
    A száguldó cirkusz brit világbajnoka negyedszer diadalmaskodott a szomszédos mogyoródi aszfaltcsíkon, ezúttal Räikkönen és Vettel előtt
  16. Férfi és női vonalon is dobogóra álltak a gödöllőiek a leggyilkosabb sprintszámban
    2013-07-28 09:28:55
    Kovács Zoltán ezüst-, Kálmán Csenge bronzéremmel gyarapította a GEAC-medáliák számát az atléták országos bajnokságán
  17. Sportcsemegének ígérkezik a Gödöllő – Fradi ütközet
    2013-07-21 10:00:55
    Szeptember közepén vág neki az NB I/B-s bajnoki küzdelmeknek városunk férfi kézilabda-csapata
  18. Dán tornagyőzelem Gödöllőn
    2013-07-14 18:49:05
    Csak rosszabb gólkülönbsége miatt lett második az U19-es Európa-bajnokságra készülő korosztályos magyar női kézilabda-válogatott
  19. Napokon belül nekivág a felkészülésnek a Gödöllői SK focicsapata
    2013-07-12 10:04:06
    Edzőmeccsekkel is hangol Jenei Sándor együttese az augusztus 10-i kupameccsre, és az egy héttel későbbi bajnoki rajtra
  20. Közbeszólt az ötödik gát
    2013-07-11 18:54:29
    Répási Petra, a Gödöllői EAC üdvössége technikai hiba miatt csúszott le a döntőről az ifjúsági atlétikai világbajnokságon
  21. Le a kalappal a gödöllői serdülőatléták előtt
    2013-07-08 14:27:50
    Tizenhárom éremmel (6 arany, 3 ezüst, 4 bronz) tértek haza a tatabányai egyéni országos bajnokságról a GEAC tehetségei
  22. Homokon remekelt a gödöllői tinédzser
    2013-07-02 09:26:05
    A szegedi Ádám Dóra oldalán strandröplabda utánpótlás bajnokságot nyert a 18 év alattiak mezőnyében Halla Petra
  23. Váci arany, gödöllői bronz a bajnokok tornáján
    2013-06-23 16:09:15
    A pilisszentivániak elleni kisdöntőben Szabó László klasszikus mesterhármasával vigasztalódott a Gödöllői SK öregfiúk focicsapata
  24. Kiütötték magukat az NB I-ből a Gödöllői EAC pingpongosai
    2013-06-23 10:20:26
    Bajnoki címükkel az Extraligába jutottak a fiúk, akik közül Daru Zsolt volt az idény legeredményesebb játékosa
  25. Európa-bajnoki ezüstérmet nyert Gémesi Csanád és Gáll Csaba
    2013-06-21 17:57:43
    A Gödöllői EAC kardozói a csapatversenyben Szilágyi Áronnal és Iliász Nikolásszal meneteltek a dobogó második fokáig
  26. Gémesi Csanád vitte a legtöbbre a magyarok közül az Eb-n
    2013-06-19 18:18:23
    A Gödöllői EAC kardozója rosszulléte után is talpra állt, és 12. helyével megelőzte az olimpiai bajnokot
  27. Öregfiúk cseleznek a bajnokok tornáján
    2013-06-18 14:37:06
    A Gödöllői SK focicsapata házigazdaként lép pályára június 23-án, a Táncsics Mihály úti sportcentrumban
  28. Benkó Réka Európa-bajnoki kilencedik
    2013-06-17 17:31:28
    Egy tus választotta el a Gödöllői EAC kardozóját a legjobb nyolc közé jutástól a zágrábi kontinensviadal női kard egyéni versenyében