Találatok száma: 1004

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  1. Év Sportolója Gála: második lett a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardválogatott
    2022-01-07 17:41:24
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai bronzérmes pengeforgatóját és csapattársait csupán az ötkarikás bajnok női kajak négyes előzte meg
  2. Háromszoros olimpia bajnok is népszerűsíti a gödöllői egyetemet az Educatio Kiállításon
    2022-01-07 10:55:13
    Idén január 13-15. között rendezik meg Magyarország legnagyobb pályaválasztási rendezvényét a Hungexpo területén
  3. Sakk csapatbajnokság: vereséggel köszöntek el az óévtől az NB II-ben játszó gödöllőiek
    2021-12-20 10:15:23
    A GSBE egységében a fiatalok szépen teljesítettek, ám ez önmagában nem volt elég, hogy meggátolják a fótiak diadalát
  4. Kézilabda: örömittas idényzárás felnőtt fronton, őszi bajnokok a gödöllői serdülők
    2021-12-12 19:39:40
    Bartos Gábor csapata 61 nap elteltével vonulhatott le újra győztesen a küzdőtérről. Mácsár Gyula fiataljai 100%-os mutatóval zártak
  5. Hatodik lett a Pápai Mártont is soraiban tudó vegyesváltó a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2021-12-12 13:54:11
    A MATE-Gödöllői EAC atlétája a staféta második tagjaként teljesítette az 1500 méteres távot a dublini terepen
  6. Így erősíti a háromszoros olimpiai bajnok a gödöllői vízilabda-csapatot
    2021-12-09 11:11:54
    Az újdonsült helyi vízilabda-szakosztály vezetőjével készült interjúból az is kiderül, miért fontos a kettős életpálya-modell
  7. Kézilabda: jó kezdés után megtört a gödöllői srácok lendülete Füzesabonyban
    2021-12-05 19:47:25
    Egy fordulóval a bajnoki idény őszi szezonjának vége előtt a tabella veszélyes zónájában tanyázik Bartos Gábor társulata
  8. Gödöllői bronzérem az ITF Taekwon-do Európa-bajnokságról
    2021-12-03 17:45:45
    Lovász Hanna női csapat erőtörés kategóriában állhatott fel a dobogó harmadik fokára a spanyolországi kontinensviadalon
  9. Kézilabda: folyamatosan nyílt a budakalászi olló a gödöllői csapat kárára
    2021-11-28 18:30:28
    Hetedik vereségét szenvedte el Bartos Gábor együttese, amely a 10. helyre csúszott vissza a bajnoki tabellán
  10. A gödöllői Pápai Marci utazhat a mezeifutó Európa-bajnokságra
    2021-11-28 11:26:28
    A november 27-én, Szombathelyen lezajlott válogatóra hárman kaptak meghívást, közülük a MATE-GEAC atlétája volt a leggyorsabb
  11. Röplabda: hét meccs után nincs jobb csapat a Gödöllőnél az NB I. Ligában!
    2021-11-27 18:17:53
    A Budaörs elleni diadalával megőrizte makulátlan mutatóját Szalay Attila együttese, amely januárban folytatja a bajnoki idényt
  12. Labdarúgás: kiütéses csomádi sikerével őszi bajnok a gödöllői tizenegy!
    2021-11-13 15:49:42
    Győri Zoltán legénysége igazolta a papírformát a sereghajtó ellen, és egy fordulóval a pontvadászat fele előtt bebiztosította elsőségét a megyei elitben
  13. Labdarúgás: több mint hat éves nyeretlenségi átkot tört meg a gödöllői tizenegy a Veresegyház ellen
    2021-11-06 15:49:37
    Balogh Bálint találatával nyertek a hazaiak a szomszédvárak rangadóján, és sikerükkel a bajnoki tabella élére ugrottak
  14. Kézilabda: végig vezetve nyert a Kistext Gödöllőn
    2021-10-31 19:37:49
    A reméltnél könnyebben jutott a két bajnoki ponthoz a fővárosi alakulat, amelynek támadójátékával szemben nem volt ellenszere a GKC-nak
  15. Röplabda NB I. Liga: nem okozott gondot a gödöllőieknek az újonc Kispest legyőzése
    2021-10-30 19:21:31
    Hiába nyert magabiztosan Szalay Attila együttese, rosszabb pontarányának köszönhetően visszacsúszott a bajnoki tabellán
  16. Labdarúgás: Nagykáta elleni vereségével búcsút intett az éllovas pozíciónak a gödöllői csapat
    2021-10-30 15:52:53
    Hiába játszott döntő fölényben Györe Zoltán együttese, a hazai gárda két büntetőből elért találattal otthon tartotta a három bajnoki pontot
  17. Labdarúgás: a Budakalászt is áldozat-szerepbe kényszerítette a gödöllői csapat
    2021-10-24 15:42:55
    Egymás után ötödször sem vesztett pontot a megyei elitbajnokságban Győri Zoltán együttese, amely őrzi éllovas-pozícióját a tabellán
  18. Atlétika diákolimpia: több számban is ügyeskedtek a gödöllői Erkel iskola tanulói
    2021-10-17 11:03:53
    Megyebajnoki címet szerzett a fiú magasugró- és a lány távolugró-csapat, valamint a később országos 7. 10x200 méteres vegyes váltó is
  19. Röplabda NB I. Liga: magabiztos gödöllői siker az újonc otthonában
    2021-10-16 17:37:12
    Szalay Attila csapatának tagjai a Veszprémi SC vendégeként mutatkoztak be az új bajnoki idényben, tették ezt szettveszteség nélkül
  20. Cselgáncs: négy országos bajnoki éremmel gazdagodtak a gödöllői srácok
    2021-10-10 10:57:10
    A helyi judo klub versenyzői egy arany-, két ezüst- és egy bronzmedáliát nyertek a diák A és B korosztály legjelentősebb idei viadalán, Egerben
  21. Indul a vízilabda- és úszóélet a gödöllői uszodában!
    2021-10-04 14:55:11
    Toborzót hirdetett a MATE-GEAC három szakosztálya: a világbajnok Valkai Ágnes a lányokat várja, az Európa-bajnok Bernek-Mutina Ágnes a fiatalokat
  22. Atlétika: Kriszt Saci „országos csúcsa” és hat gödöllői érem a korosztályos ügyességi- és gátfutó-, valamint gyalogló csapatbajnokságon
    2021-10-04 11:10:00
    Az ifjúsági és a serdülő korosztály legjobbjai Székesfehérváron, illetve Budapesten vetélkedtek
  23. Sportlövészet: junior világbajnoki címet nyert csapatban Mészáros Eszter!
    2021-10-02 21:08:28
    A női légpuskások 10 méteres versenyszámában az indiaiak ellen kellett megküzdeniük a magyar lányoknak: sikerrel tették!
  24. Labdarúgás: elhozta a három pontot az újonc otthonából a gödöllői tizenegy
    2021-10-02 17:24:09
    Győri Zoltán együttese kétgólos sikert aratott Kiskunlacházán, amivel továbbra is a bajnoki tabella élvonalában tanyázik
  25. Sportlövészet: junior világbajnoki 4. lett Mészáros Eszter
    2021-09-30 18:00:27
    A gödöllői olimpikon nagyon közel állt az éremszerzéshez a limai viadalon a női légpuskások 10 méteres versenyszámában
  26. Labdarúgás: fikarcnyi esélyt sem kapott a Tököl a pontszerzésre Gödöllőn
    2021-09-25 18:04:41
    Mudroch Mendel klasszikus mesterhármast ért el a kiütéses hazai győzelemmel végződött megyebajnoki meccsen
  27. Úszó- és vízilabda-szakosztályok alakultak Gödöllőn
    2021-09-23 07:49:59
    Olimpiai-, világ- és Európa-bajnokok kerültek a MATE-GEAC néven életre hívott egyesület részlegei élére
  28. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  29. Sportlövészet: nemzeti rekorddal lett országos bajnok Mészáros Eszter
    2021-09-19 19:12:34
    Az 50 méteres számokban kiírt versenysorozat utolsó hétvégéjén a Gödöllői EAC színeit képviselők összesen nyolc érmet nyertek
  30. Kézilabda: küzdelmes meccset nyertek a gödöllői fiúk
    2021-09-18 19:08:18
    A Pilisvörösvár ellen mutatkozott be az új bajnoki idényben Bartos Gábor együttese, amely végül x góllal bizonyult jobbnak riválisánál