Találatok száma: 579

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  1. Az Újpesten kell túljutni a bajnoki negyeddöntőben
    2013-02-03 11:47:20
    Február 14-én vágnak neki a gödöllői röplabdás lányok az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcnak
  2. Simán indult meccsen vérzett el a TEVA-GRC különítménye
    2013-01-30 19:46:08
    Fokozatosan eresztettek le a Közép-európai Liga utolsó hazai ütközetén a gödöllői röplabdás lányok
  3. Gödöllőn rendezik meg a röplabda Magyar Kupa döntőjét
    2013-01-30 16:12:16
    Március elején az egyetemi sportcsarnokban küzdenek meg egymással az ország legjobb férfi és női csapatai
  4. Nem várták meg, hogy bemelegedjen az ellenfél
    2013-01-25 19:42:55
    Linz elleni sikerükkel hatalmas lépést tettek a gödöllői röplabdás lányok a Közép-európai Liga 7. pozíciójának megkaparintásáért
  5. Gödöllő is pályázik a kupadöntő rendezési jogára
    2013-01-25 11:39:40
    Sikeres kandidálás esetén az egyetemi sportcsarnok harmadszor lenne helyszíne a röplabdázók MK-végjátékának
  6. Kupaelődöntőben a TEVA-GRC csapata
    2013-01-23 19:13:56
    Zsinórban hetedszer játszhatnak a fináléba jutásért a gödöllői röplabdás lányok
  7. Röplabda: domináltak Splitben a gödöllői lányok
    2013-01-19 18:33:32
    Városunk hatosa harmadszor örülhetett győzelemnek a Közép-európai Liga jelenlegi sorozatában
  8. Közel voltak a szettrabláshoz a gödöllői lányok Rijekában
    2013-01-18 19:32:01
    A játszmák végjátékában rendre hullámvölgybe kerültek városunk röplabda-csapatának tagjai
    2012-12-14 20:10:37
    A mérkőzés elején hiába volt előnyben, később szétesett csapat benyomását keltette a TEVA-hatos
  12. Csupán epizódszerep jutott a gödöllői röplabdás lányoknak
    2012-12-08 19:20:28
    Nem volt ellenállhatatlan, mégsem kímélte honfitársait a schwechatiak magyar légiósa, Sándor Renáta
  13. Négy kategóriában vitték a pálmát a gödöllői sportolók
    2012-12-07 18:34:12
    Pest megye legjobbja lett Deák Nagy Marcell, Benkő Ákos, a TEVA-Gödöllői RC női röplabda-, valamint a GEAC férfi kardcsapata
  14. Nyolcba ütötték magukat a gödöllői röplabdás lányok
    2012-12-05 18:17:53
    Másodosztályú ellenfél vár városunk csapatára a Magyar Kupa negyeddöntőjében
  15. Röplabda: osztálykülönbség az odavágón
    2012-12-01 19:23:04
    50 perc alatt lerendezte a TEVA-Gödöllői RC a Kaposvárt a Magyar Kupában
  16. Beszállnak a Magyar Kupába a gödöllői röplabdás lányok
    2012-11-28 14:31:15
    Az NB I. középcsapatának tekinthető kaposvári alakulaton át vezet az út a negyeddöntőbe
  17. Pazarlásba torkollott a pazar kezdés
    2012-11-24 22:48:39
    Akár fordított eredmény is születhetett volna a Gödöllő-Slavia Bratislava röplabda-ütközeten
  18. Emelt fővel búcsúztak a gödöllői lányok a Challenge Kupától
    2012-11-21 19:21:27
    A 3-0 arányú vereség ellenére minden játszmában akadt szép időszaka városunk röplabda-csapatának
  19. Őrület! Négy szettlabdáról buktak meccset Pozsonyban
    2012-11-17 20:11:59
    A kritikus pillanatokban kétszer is szétesett a gödöllői röplabdás lányok játéka
  20. Győzni jönnének Gödöllőre a hellén amazonok
    2012-11-12 17:05:33
    Ludvig Zsolt képesnek tartja a csapatát arra, hogy előnnyel utazzon a pireuszi visszavágóra
  21. Sportos hosszú hétvége
    2012-11-01 17:02:01
    Három labdajáték gödöllői képviselőiért is szurkolhatunk a helyszínen
  22. Visszaesés követte az ígéretes kezdést
    2012-10-27 19:42:10
    Csak az első szettben voltak egyenrangú ellenfelei a gödöllői röplabdás lányok a Maribornak
  23. Ráijesztettek a Rijekára, majd elbuktak a gödöllői lányok
    2012-10-19 20:34:19
    Ludvig Zsolt szerint saját magát verte meg csapata az első hazai röplabda MEVZA-liga meccsén
  24. Teremgondokkal küzd a bajnokaspiráns
    2012-10-16 13:17:05
    Egyértelmű a gödöllői női röplabdások célja: két aranyérmet szerezni a szezon végén
  25. Remegő kezük miatt buktak a gödöllői röplabdás lányok
    2012-10-13 21:46:37
    Második idegenbeli meccsén is elvérzett a TEVA-hatos a Közép-európai Ligában
  26. Pozsonyban portyáztak városunk röplabdázói
    2012-09-22 17:54:18
    Két sikerrel és ugyanannyi fiaskóval lett harmadik a TEVA-Gödöllői RC formációja
  27. Bécsben kezd a TEVA-hatos a MEVZA-ligában
    2012-09-22 13:08:18
    Nem okozhat gondot a gödöllői lányoknak a négy közé jutás a Magyar Kupában
  28. A ZOK Rijeka lesz a gödöllői röplabdás lányok első hazai ellenfele
    2012-09-21 18:49:33
    Október 19-én, pénteken 18 órától láthatják az érdeklődők a TEVA-hatos tagjait az egyetemi sportcsarnokban
  29. Vert mezőnyben a röplabdás lányok
    2012-09-17 08:12:12
    Szakmailag bizonyára hasznos volt a franciaországi torna, de nem sikeres
  30. Gödöllői röplabdások az Eötvös Kupán
    2012-08-12 09:41:26
    A 11. helyen végzett Szabados István utánpótlás-csapata a rangos debreceni viadalon