Találatok száma: 577

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  1. Strandröplabda ob-döntő: Vaida Beával felért a csúcsra a gödöllői Vecsey Fanni
    2020-08-30 11:41:21
    A helyi klub saját nevelésű játékosa alig több mint 17 esztendősen lett a nyári sportág felnőtt magyar bajnoka
  2. Elkapta a koronavírust a gödöllői röplabda-csapat egyik játékosa
    2020-08-29 13:53:44
    Az egyesület saját költségén elvégezteti a fertőzött személlyel kapcsolatban állt csapattagok, edzők és sportmunkatársak tesztelését
  3. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  4. Strandröplabda: Kristóf Dóráék révén került Gödöllőre az U16-osok aranyérme
    2020-08-16 20:29:11
    Az első helyen kiemelt Bútor, Szabó kettős az eldöntőben botlott, ezáltal a harmadik pozícióban zárta a csepeli megmérettetést
  5. Csepelen is ellenállhatatlan volt a Vecsey Fanni, Vaida Beáta strandröplabda-kettős
    2020-08-16 12:01:17
    Megismétlődött a tatai finálé. A gödöllői érdekeltségű páros bejelentkezett az augusztus végi bajnoki döntő legfényesebb medáliájáért
  6. Strandröplabda: ezüstéremig jutott az U22-eseknél a 17 éves gödöllői tehetség, Vecsey Fanni
    2020-08-13 18:44:02
    Végletekig kiélezett volt a finálé, ahol a harmadik szettben minimális különbség döntött a rivális páros javára
  7. Magyar Kupa: a Békéscsaba ellen kezd a gödöllői a röplabda-csapat
    2020-08-13 10:46:11
    Október végéig, oda-visszavágó alapon kell lejátszani a meccseket. A párharc továbbjutója a legjobb nyolc közé kerül
  8. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  9. Nem tűnik idegölőnek a gödöllői röplabdások következő bajnoki szezonja
    2020-06-16 11:06:26
    Az NB I. Ligából nem lesz automatikus kieső. A lebonyolítási rendszer sajátossága az ellenfél-választás a rájátszásban
  10. Fordulóponthoz érkezett a gödöllői röplabda-edzőcsarnok megvalósulása
    2020-05-09 17:40:57
    Közel 770 millió forintra kapott TAO-támogatási igazolást a helyi klub. Cégek, vállalkozások adófelajánlásában bíznak
  11. Újratervezésbe fognak a veszélyhelyzet után a gödöllői csapatsport klubok
    2020-04-11 11:19:33
    A helyi röplabdázókat, kézilabdázókat és labdarúgókat foglalkoztató egyesületek vezetőit kérdeztük, hogy élték meg a bajnokságok felfüggesztését, beszüntetését
  12. Gödöllői sportcsapatokat is érint a versenysorozatok felfüggesztése
    2020-03-14 11:01:14
    Március 14-én a női röplabdások és a férfi kézilabdázók is fontos bajnoki mérkőzést játszottak volna Debrecenben, illetve Székesfehérváron
  13. Szettet rabolt a listavezetőtől, majd elfogyott a gödöllői röplabda-csapat
    2020-03-07 19:52:39
    Szalay Attila együttese mindent egybevetve nem vallott szégyent esélyesebb riválisa ellen a tulajdonképpen tét nélkül ütközeten
  14. Lemásolta egy héttel korábbi fiaskóját a gödöllői röplabda-csapat
    2020-02-08 19:44:16
    Városunk hatosa ismét 3-1 arányú vereséget szenvedett az esélyesebb Diósgyőr vendégeként. Okulásra azonban jó volt az ütközet
  15. Döntőjátszmás meccset vesztett Budaörsön a gödöllői hatos
    2020-01-25 20:30:02
    Városunk röplabda-csapata 8 ponttal az 5. helyről kezdheti majd meg az NB I-ben maradásról határozó kvalifikáló kör 10 mérkőzését
  16. Bolgár légióssal szakadt meg a gödöllői röplabda-csapat nyeretlenségi sorozata
    2020-01-18 19:40:43
    Irena Mishonova 31 évesen szegődött városunk hatosához, ahol szélsőütő poszton számítanak a szolgálataira
  17. Nem vezetett sikerhez az edzőváltás a gödöllői röplabdásoknál
    2020-01-11 19:42:09
    Döntő szettes vereséggel debütált a Palota otthonában a Szabados Istvánt váltó Szalay Attila. Idegenlégiósok szerződtetése várható
  18. Gödöllői lányokat is díjaztak a honi röplabdások év végi gáláján
    2019-12-21 10:40:55
    A Karádi Zoltán által vezetett szakosztály tagjai közül Vecsey Fanni, Bútor Anna, Szabó Anna, és Kristóf Dóra teljesítményét jutalmazták
  19. Első számú feladója nélkül még sebezhetőbb volt a gödöllői hatos
    2019-12-13 20:14:03
    Városunk röplabdázói ezúttal az újpesti Tungsram-csarnokban voltak „otthon”, és maradtak alul a listavezető Balatonfüred ellen
  20. Két túlórában is elvérzett, így kikapott a gödöllői röplabda-csapat
    2019-12-07 19:47:05
    Jól indult a TF elleni ütközet Szabados István társulata számára, ám mégsem sikerült megszerezni az első bajnoki győzelmet
  21. Röplabda: kínos gödöllői fiaskó a Fehérvár ellen
    2019-11-30 23:17:48
    Az alapszakasz második körének első összecsapásán sem termett babér Szabados István hitehagyottá vált csapata számára
  22. A hetedik meccsen sem jött össze a gödöllőiek első győzelme a röplabda NB I. Ligában
    2019-11-23 19:33:09
    Aránylag hamar kiderült, hogy a Diósgyőri VTK formációja nem igazán ad esélyt Szabados István csapatának a sikerre
  23. Újpesti kényszerotthonában vesztett a gödöllői röplabda-csapat
    2019-11-16 19:38:34
    Szabados István hölgykoszorúja egyetlen szett erejéig játszotta azt, ami elvárható lett volna a Budaörs ellen
  24. Egyre kínosabb a gödöllői sportcsarnok-helyzet
    2019-11-12 08:30:51
    A röplabda klub illetékesei ismét arra kényszerültek, hogy az egyetemi létesítmény beázása miatt a fővárosba vigyék a hazai meccsüket
  25. Röplabda: már csak a gödöllői csapat nyeretlen az NB I. Ligában
    2019-11-09 17:04:47
    Kettő-nullára is vezetett Szabados István együttese a sereghajtó Debrecen otthonában, mégis vesztesen hagyta el a játékteret
  26. Magyar Kupa: nélkülöznie kell a legjobb nyolc mezőnyének a gödöllői röplabda-csapatot
    2019-10-29 19:14:04
    Az első mérkőzésen 30, a budaörsi visszavágón 50 pontot engedélyezett az MTK városunk fiatal együttesének
  27. Röplabda: statisztaszerep jutott a gödöllői lányoknak Balatonfüreden
    2019-10-26 19:37:48
    Hiába került többször is részelőnybe Szabados István fiatal csapata, a lányok nem tudták elérni, hogy szettet nyerjenek
  28. Röplabda Magyar Kupa: simán nyert az extraligás MTK Gödöllőn
    2019-10-22 20:10:32
    Szabados István együttese inkább a tapasztalatszerzést célozhatta meg a nyolcaddöntő első meccsén, mintsem a versenyben maradást
  29. Ötszettes ütközeten maradtak alul a TF ellen a gödöllői röplabdás lányok
    2019-10-20 20:14:21
    Hazai környezetben megszerezte az első pontját a bajnoki szezonban Szabados István elszántan küzdő alakulata
  30. Röplabda: megküzdöttek a vereségért a gödöllői fiatalok
    2019-10-12 18:48:33
    Hiába állt közel a pontszerzéshez Szabados István együttese, az NB I-es újonc székesfehérváriak a maguk javára fordították a meccset