Találatok száma: 579

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  1. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  2. Magyar Kupa: az újonc Balatonfüred ellen kezd a gödöllői a röplabda-csapat
    2018-09-04 08:07:34
    November 4-ig kell lejátszani a meccseket. Továbbjutás esetén a Vasas következhet a legjobb négy közé jutásért
  3. Strandröplabda ob-döntő: gödöllői részarany női fronton
    2018-08-12 13:51:26
    Zsinórban ötödször nyert bajnoki címet Lutter Eszter, aki ezúttal a harmadszor első Szombathelyi Szandrával hódított
  4. Egyetlen céljuk lehet a gödöllői röplabdás lányoknak: az Extraliga
    2018-08-08 10:15:34
    Október 7-én rajtol a 2018/2019-es bajnoki évad NB I. Liga küzdelemsorozata, ahol három fordulós lesz az alapszakasz
  5. Régen volt ilyen: strandröplabda ob-forduló gödöllői arany nélkül
    2018-07-22 14:40:03
    Az eddig veretlen Lutter Eszter, Szombathelyi Szandra kettős az elődöntőben elvérzett, így Dénesiek jutottak messzebbre Dunaújvárosban
  6. Tíz gödöllői páros lép homokra a Penta Kupán
    2018-07-19 17:02:47
    Július 23-ától 26-ig négy korcsoportban tart a strandröplabda-nagyüzem a Kenyérgyári úti pályákon
  7. Penta Kupa strandröplabda utánpótlás-torna gödöllői homokon
    2018-07-07 10:22:55
    Négy korosztály lányai versengenek majd a helyezésekért július 23-a és 26-a között a Kenyérgyári úton
  8. Felezett gödöllői siker a strandröplabda ob nyíregyházi fordulóján
    2018-07-01 17:44:07
    Magabiztosan nyert a Lutter, Szombathelyi kettős, viszont két bronzderbit is elbuktak a városunk színeiben indulók
  9. Gödöllői érmekben gazdag tatai strandröplabda-forduló
    2018-06-10 17:23:54
    Fél aranyat, másfél ezüstöt és egy bronzot termeltek a helyi szakosztály versenyzői az ob tatai fordulójában
  10. Röplabda: érem nélkül maradt a gödöllői ificsapat
    2018-06-10 11:57:34
    Az elmúlt két évben arany- és bronzmedáliát nyert a Penta-GRC korosztályos formációja, amely most leszorult a dobogóról
  11. Könyv a gödöllői röplabdázás történetéről
    2018-06-07 07:22:58
    Számos korábbi játékos, edző és szakmai vezető is megtisztelte jelenlétével a hiánypótló kötet nyilvános bemutatóját
  12. Új felállásban is cél a strandröplabda bajnoki cím
    2018-06-06 11:16:03
    A gödöllői színekben versenyző négyszeres győztes Lutter Eszter Szombathelyi Szandrával alkot egy párt a 2018-as idényben
  13. A gödöllői serdülő röplabdás lányok sem adták alább a bronzéremnél
    2018-05-27 14:33:33
    Horváth Kristóf edző két héten belül a második korosztályos csapatot vezette a dobogó harmadik fokáig
  14. Így porciózták ki a pályázható gödöllői sportpénzeket
    2018-05-25 11:46:30
    Idén a TAO-t élvező röplabdások is kiszorultak a dotáltak köréből. Van ugyan pontrendszer, de az elosztásnál más is számít
  15. Röplabda: bronzérmes gödöllői gyermekcsapat
    2018-05-21 16:47:36
    Székesfehérváron állhatott fel a dobogó alsó fokára a Penta-GRC Horváth Kristóf által irányított különítménye
  16. TÉRFÉL 23.: röplabda évadértékelés, kistarcsai sportnap és gödöllői kézilabda-bajnokok
    2018-05-19 10:15:03
    Három téma, négy stúdióvendéggel a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös sportmagazin-műsorában
  17. Gödöllő adja az ország 9. legjobb női röplabda-csapatát
    2018-05-08 20:35:09
    Fordulatos mérkőzést nyert Budaörsön Grózer György együttese, amely számára véget ért a bajnoki idény
  18. Négy játszmában adta meg magát a Budaörs a gödöllői röplabda-csapatnak
    2018-05-01 19:47:22
    Egy mérkőzéssel közelebb került az NB I. Liga 3. helyét jelentő 9. helyhez a Penta-GRC fiatalokkal teletűzdelt formációja
  19. Gödöllő legtöbb pénzzel támogatott „sportszervezete” a tartalékkeret
    2018-04-14 11:35:46
    A tavalyi 41 millió forinttal szemben, 2018-ban 37 millió forintot osztanak szét a költségvetésből. Fő ok, hogy a röplabda TAO-körbe került
  20. 19 éve nem volt ilyen mélyponton a gödöllői röplabda-csapat
    2018-04-07 20:00:36
    Városunk hölgykoszorúja három meccsen bukta el az NB I. Liga elődöntőjének párharcát, így a 9. helyért mérkőzhet a Budaörssel
  21. Röplabda: újabb léket kapott a gödöllőiek hajója
    2018-04-04 20:54:28
    Városunk csapata Szombathelyen is elvérzett az NB I. Liga elődöntőjének párharcában, amivel nehéz helyzetbe került
  22. Nem áprilisi röplabda-tréfa: megérdemelten nyert a Haladás Gödöllőn
    2018-04-01 20:06:07
    A Penta-hatosnak csak epizódszerep jutott az NB I. Liga elődöntő párharcának első összecsapásán. Idegenben kell javítani
  23. Kiadták a gödöllői uszoda építési engedélyét
    2018-03-26 10:56:00
    Adminisztratív gátak bomlottak le a helyi röplabda- és az asztalitenisz-csarnok megvalósításának előkészítése érdekében
  24. Ötszettes gödöllői röplabdás győzelem, ingadozó játékkal
    2018-03-10 19:43:33
    Széles Petra tizenegyes nyitássorozatával elvitte a show-t, Grózer György sapkát emelt a játékvezetők ítélete előtt
  25. Vereséggel hagyták el a Városmajort a gödöllői röplabdás lányok
    2018-03-03 18:39:41
    A Penta-hatosnak legalább egy pontra lesz szüksége az utolsó fordulóban ahhoz, hogy automatikusan elődöntős legyen
  26. Szerváival sokkolta a Gödöllő a Budaörsöt
    2018-02-24 20:11:02
    Grózer György röplabdás lányai nem vesztettek pontot a Pest megyei csapatok derbijén, így nagy lépést tettek az elődöntő felé
  27. Gödöllői foci-tavasz, történelmi hóröplabda-bajnokok és egyedülálló lovas kezdeményezés a TÉRFÉL-ben
    2018-02-24 14:24:55
    Tizenhetedik adásában is érdekes témákat feszeget a Régió Plusz Televízió és a Gödöllői Hírek közös magazinműsora
  28. Két órába tellett, míg az MTK legyűrte a Gödöllőt
    2018-02-16 21:32:52
    Kifejezetten jó meccset vívtak egymás ellen a riválisok a női röplabda NB I. Liga alapszakaszának rangadóján
  29. Hóröplabda ob: végiggázolt a mezőnyön a Lutter Eszter, Győri Panna kettős
    2018-02-11 18:15:04
    A gödöllői színekben indult lányok öt mérkőzést nyertek zsinórban az Eplényben megrendezett viadalon
  30. Fél gödöllői aranyérem az első hóröplabda országos bajnokságon
    2018-02-10 17:36:21
    Soós Izsák Bán Viktorral az oldalán nyert, az ugyancsak GRC-s Molnár Zoltán, Pető Levente kettős pedig a bronzig jutott