Találatok száma: 440

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  2. Taroltak a BASE bajnokságán a Gödöllői Grassalkovich SE akrobatikus tornászai
    2020-10-20 10:01:16
    Hosszú hónapok után rendeztek versenyt a sportágban. Legközelebb a Damjanich iskolában találkoznak a legjobbak
  3. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  4. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  5. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  6. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  7. Gödöllői arany- és bronzérem a strandröplabázó lányok U18-as bajnokságán
    2020-07-31 15:27:15
    Vecsey Fanni Gubik Hannával az oldalán lett bajnok, a Bútor-Szabó kettős pedig a dobogó alsó fokára állhatott fel
  8. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  9. Többet dolgozunk a veszélyhelyzetben, mint a normál időszakban
    2020-04-15 10:00:52
    Az olimpiai kvótás sportolókat soraiban tudó gödöllői egyetemi klub elnöke, dr. Kriszt Balázs is átesett a koronavírus-teszten
  10. Újratervezésbe fognak a veszélyhelyzet után a gödöllői csapatsport klubok
    2020-04-11 11:19:33
    A helyi röplabdázókat, kézilabdázókat és labdarúgókat foglalkoztató egyesületek vezetőit kérdeztük, hogy élték meg a bajnokságok felfüggesztését, beszüntetését
  11. Zárt kapuk mögött mért vereséget a gödöllőire a százhalombattai tizenegy
    2020-03-14 18:38:44
    Egygólos meccsen maradt alul Pozder Nenad igencsak enerváltan teljesítő együttese. Lehet, hogy ez volt az utolsó forduló az idei bajnokságban
  12. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  13. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  14. Jól járt a Nagykőrös kizárásával a gödöllői focicsapat
    2020-02-07 11:23:33
    Február 22-én, Veresegyházon kezdi meg a tavaszi menetelést városunk tizenegye, amely a 9. helyről vág neki a bajnokság második felének
  15. Sakk-csapatbajnokság: kettős gödöllői fiaskó az erősebb riválisok ellen
    2020-02-03 16:49:23
    A GSBE mindkét formációja csoportja élbolyához tartozó ellenféllel szemben ült asztalhoz február második napján
  16. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  17. Klenczner Marci parádés bronzérme Münchenben
    2020-01-25 11:09:54
    A Gödöllői EAC olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságra készülő sportlövőjét csak ukrán és szerb riválisa előzte meg a rangos viadalon
  18. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  19. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  20. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  21. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett
  22. Érem nélkül zárták a vívók országos bajnokságát a gödöllőiek
    2019-12-22 16:38:33
    Ötödik helyével a férfi kardcsapat került a legközelebb a dobogós pozícióhoz, míg lányok triumvirátusa hatodik lett
  23. A hatos szám bűvöletében remiztek a gödöllői sakkozók
    2019-12-16 08:11:43
    A Pest megyei I/A. osztályú bajnokságban szereplő második számú GSBE-egység szoros meccsen maradt alul
  24. Atlétika: kitettek magukért a gödöllői újoncok a többpróba bajnokságon
    2019-09-22 18:35:51
    Fodor Péter aranyérmet nyert, míg a korosztályos GEAC-csapat a második helyen végzett a klubok közötti rangsorban
  25. Egy-két meglepetés elvárható a kaland idényében a fiatal gödöllői röplabda-csapattól
    2019-09-20 08:29:24
    A Magyar Kupába október 5-én, a bajnokságba egy héttel később kapcsolódik be Szabados István együttese
  26. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  27. Egy híján húsz pont megszerzésével segítették a válogatottat a gödöllői atléták
    2019-08-11 17:08:15
    Két pozíción múlt, hogy nemzeti formációnk két év múlva is az első ligában szerepeljen a csapat Európa-bajnokságon
  28. Kiállták a többróbát a gödöllői atléták
    2019-08-05 08:27:12
    Kiválóan szerepeltek a GEAC versenyzői az augusztus első hétvégéjén megrendezett összetett országos bajnokságon
  29. Parádésan szerepeltek a legifjabb gödöllői atléták
    2019-07-14 17:42:02
    Nyolc éremmel tértek haza a GEAC újonckorú tehetségei a Győrben lezajlott korosztályos országos bajnokságról
  30. Atlétika: Renner Luca a Balaton bajnoka
    2019-07-08 10:26:15
    Magasugrásban nyert az U23-as Európa-bajnokságra készülő lány. Két gödöllői srác kapott helyet az U20-as válogatottban