Találatok száma: 420

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  1. Egyet futhattak a fedettpályás Európa-bajnokságon a gödöllői atléták
    2021-03-05 12:17:08
    Nádházy Evelin 400 méteren, Pápai Márton pedig 1500 méteres állt rajthoz a lengyelországi kontinensviadalon
  2. A Gödöllői EAC sprintere, Nádházy Evelin ott lesz a fedettpályás Európa-bajnokságon
    2021-02-17 17:27:07
    Az atlétalány egy bécsi meghívásos versenyen – egyéni legjobbját beállítva – teljesítette a 400 méteres síkfutás kiküldetési szintjét
  3. Sportlövészet: nincs jobb juniorkorú vegyes páros, mint a Mészáros-Klenczner duó
    2021-02-08 13:39:55
    Szép eredményeket értek el a légfegyveres országos bajnokság 10 méteres számaiban a Gödöllői EAC versenyzői
  4. Folytatódik az együttműködés a Gödöllői SK és a Sándor Károly Labdarúgó Akadémia között
    2021-02-03 10:37:15
    Kizárták a helyi tizenegy következő ellenfelét a bajnokságból, ezért Hevesi Tamás csapata csak február 27-én debütál hazai pályán
  5. Röplabda: 71 nap után vereséggel tért vissza a bajnokságba a gödöllői csapat
    2021-01-31 18:12:19
    Szalay Attila együttese Gárdonyban marad alul a székesfehérvári alakulat ellen, úgy, hogy egy szettsikerre sem futotta az erejéből
  6. A juniorok között indulnak a gödöllői sportlövők az Európa-bajnokságon
    2021-01-27 10:41:00
    Mészáros Eszter és Klenczner Márton egyaránt éremeséllyel állhat lőállásba a május végén-június elején, Eszéken esedékes kontinensviadalon
  7. Gödöllői atléták is bekerültek a hazai rendezésű 2023-as világbajnokságra felkészítő programba
    2021-01-15 14:02:53
    Két sprinter és egy magasugró kap kiemelt szövetségi támogatást, ezen felül két GEAC-os rúdugró fejlődéséhez is hozzájárul a MASZ
  8. Kedvező helyzetből vághat neki a bajnokság folytatásának a gödöllői röplabda-csapat
    2020-12-22 11:17:46
    Négy kemény és két könnyebb mérkőzés vár Szalay Attila együttesére az alapszakaszban. A klubvezetés leszerződtette Hajós Alizt
  9. Éremben gazdag országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2020-12-14 10:13:22
    December 13-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  10. Tatamin küzdöttek az érmekért a gödöllői fiatalok
    2020-11-16 17:08:00
    Győrben rendezték meg a korosztályos országos bajnokságot, amin a helyi judo klub cselgáncsozói is kitettek magukért
  11. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  12. Taroltak a BASE bajnokságán a Gödöllői Grassalkovich SE akrobatikus tornászai
    2020-10-20 10:01:16
    Hosszú hónapok után rendeztek versenyt a sportágban. Legközelebb a Damjanich iskolában találkoznak a legjobbak
  13. Újonc- és serdülőkorú atléták vetélkedtek a gödöllői atlétikai centrumban
    2020-09-12 10:10:19
    Az ország több pontjáról számos résztvevőt vonzott viadal remek felkészülési lehetőség volt a korosztályos országos bajnokság előtt
  14. Tizenöt érmet akasztottak a gödöllői atléták nyakába az U23-as és junior bajnokságon
    2020-08-17 10:19:15
    A bajnokok közül Pótha Johanna emelkedett ki, aki győztes idejével teljesítette a korosztályos Európa-bajnokság kiküldetési szintjét
  15. Atlétika Budapest Open: három számban gödöllői győztest avattak
    2020-08-03 10:11:30
    Több, ígéretes eredménnyel rukkoltak elő a helyi egyetemi klub versenyzői a közelgő országos bajnokság előtt
  16. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  17. Gödöllői arany- és bronzérem a strandröplabázó lányok U18-as bajnokságán
    2020-07-31 15:27:15
    Vecsey Fanni Gubik Hannával az oldalán lett bajnok, a Bútor-Szabó kettős pedig a dobogó alsó fokára állhatott fel
  18. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  19. Többet dolgozunk a veszélyhelyzetben, mint a normál időszakban
    2020-04-15 10:00:52
    Az olimpiai kvótás sportolókat soraiban tudó gödöllői egyetemi klub elnöke, dr. Kriszt Balázs is átesett a koronavírus-teszten
  20. Újratervezésbe fognak a veszélyhelyzet után a gödöllői csapatsport klubok
    2020-04-11 11:19:33
    A helyi röplabdázókat, kézilabdázókat és labdarúgókat foglalkoztató egyesületek vezetőit kérdeztük, hogy élték meg a bajnokságok felfüggesztését, beszüntetését
  21. Zárt kapuk mögött mért vereséget a gödöllőire a százhalombattai tizenegy
    2020-03-14 18:38:44
    Egygólos meccsen maradt alul Pozder Nenad igencsak enerváltan teljesítő együttese. Lehet, hogy ez volt az utolsó forduló az idei bajnokságban
  22. GEAC-atlétika: Kriszt Saci a többpróba, Szabó Levi a gerelyhajítás bajnoka lett!
    2020-03-09 09:50:20
    Aranyéremmel zárta fedettpályás idényt, majd ugyanilyen színű medáliával nyitotta a szabadtéri évadot az egyetemi műhely
  23. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  24. Jól járt a Nagykőrös kizárásával a gödöllői focicsapat
    2020-02-07 11:23:33
    Február 22-én, Veresegyházon kezdi meg a tavaszi menetelést városunk tizenegye, amely a 9. helyről vág neki a bajnokság második felének
  25. Sakk-csapatbajnokság: kettős gödöllői fiaskó az erősebb riválisok ellen
    2020-02-03 16:49:23
    A GSBE mindkét formációja csoportja élbolyához tartozó ellenféllel szemben ült asztalhoz február második napján
  26. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  27. Klenczner Marci parádés bronzérme Münchenben
    2020-01-25 11:09:54
    A Gödöllői EAC olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságra készülő sportlövőjét csak ukrán és szerb riválisa előzte meg a rangos viadalon
  28. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  29. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  30. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon