Találatok száma: 421

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Négy gödöllői atlétalány indulhat a budapesti világbajnokságon
    2023-08-08 10:52:09
    Körmendy Katalin tanítványai közül hárman a 4x400 méteres, egy sprinter pedig egyéniben és a 4x100 méteres váltó tagjaként léphet rekortánra
  2. Strandröplabda: gödöllői bronz „felesben” az országos bajnokság viharos abádszalóki fordulóján
    2023-08-06 14:21:42
    A főtáblára jutott öt női- és kettő férfi páros közül csupán a Windisch, Kun kettős játszhatott éremért az augusztus első hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  3. Vízilabda: gödöllői csapat is indul a férfiak felnőtt OB 2-es bajnokságában
    2023-08-03 09:43:30
    Kiss Gergely arról tájékoztatott, hogy a MATE-GEAC-MSA formációja Petlyánszki Péter edzővel megkezdte a felkészülést a pontvadászatra
  4. Vívás: a 36. hely volt a végállomás Gémesi Csanád számára a milánói világbajnokságon
    2023-07-25 12:25:48
    A MATE-Gödöllői EAC kardozóját a román Matei Cidu állította meg a legjobb 64 között. Folytatás a csapatversenyen
  5. Remekeltek a magyarok a gödöllői uszonyosúszó Európa-bajnokságon
    2023-07-23 10:18:08
    Nemzeti csapatunk tagjai összesen 10 arany-, 5 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek az Ady sétányon található létesítmény versenymedencéjében
  6. Strandröplabda: gödöllőiek nélküli végjáték az országos bajnokság csepeli fordulóján
    2023-07-16 10:12:02
    A főtáblára jutott hat női- és egy férfi páros közül senki nem játszhatott éremért a július harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  7. Atlétika U23-as Európa-bajnokság: nemzetközi porondon edződtek a gödöllői indulók
    2023-07-15 18:28:02
    Guth Mátyás 13. lett magasugrásban, Simon Virág 19. 400 méteren, míg Dobránszky Laura 32. 400 méteres gátfutásban
  8. Gödöllő várja Európa legjobb uszonyosúszóit
    2023-07-13 11:14:58
    A kontinensbajnokság versenyei július 19-e és 22-e között zajlanak le az Ady sétányon található impozáns uszodában
  9. Atlétika országos bajnokság: a gödöllői arany elmaradt, de az egyéni- és szezoncsúcsok nem
    2023-07-08 21:27:44
    Négy versenyszámban ért el dobogós helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye a világbajnokság hivatalos tesztversenyén
  10. Strandröplabda: arany nélküli elődöntős gödöllői túlerő az országos bajnokság tatai fordulóján
    2023-06-18 16:13:18
    A főtáblára jutott öt női- és egy férfi páros közül kettő érmet nyert a Tóparti sétányon június harmadik hétvégéjén lezajlott megmérettetésen
  11. Vívó Európa-bajnokság: az egyéni versengés 21. helyezettje lett Gémesi Csanád
    2023-06-17 15:40:08
    A MATE-Gödöllői EAC kardozója a nyolcaddöntőbe jutásért lezajlott asszót veszítette el olasz riválisával szemben
  12. Tájékozódási futás: országos váltóbajnoki címet szerzett a gödöllői U20-as női staféta
    2023-06-15 18:11:08
    Kiss Kamilla bekerült a nemzeti válogatottba, és utazhat a sportág július elején esedékes junior világbajnokságára
  13. Kozi, a gól- és hajvágó gödöllői csatár
    2023-06-13 13:04:30
    A GSK játékosa két éven belül kétszer végzett a Pest megyei elitbajnokságban legtöbb találatot szerzők listájának élén
  14. Éremben bővelkedő országos bajnokságot zártak a gödöllői akrobatikus tornászok
    2023-06-04 10:50:56
    Június 3-án a fővárosban randevúztak a sportág legjobbjai, köztük a Grassalkovich SE tehetségei is
  15. Sporttörténeti gödöllői ezüstérem fiú vízilabdában!
    2023-05-22 19:09:12
    A MATE-Gödöllői EAC-MSA gyermekcsapata hazai környezetben biztosította be a második helyet az Észak-keleti Területi II. bajnokságban
  16. Strandröplabda iskolai világbajnokság: ezüstéremmel térhet haza Izraelből a gödöllői Szabó Anna
    2023-05-22 15:08:21
    A négy évvel ezelőtt aranyérmet szerzett lány Kun Stefániával az oldalán lett második. A döntőben a brazilok állították meg a magyar kettőst
  17. Gödöllő lesz a házigazdája az uszonyosúszó Európa-bajnokságnak
    2023-05-18 18:07:34
    Az érdeklődők július 17-23. között követhetik figyelemmel az eseményeket a település vadonatúj versenyuszodájában
  18. Atlétika: fényes gödöllői érmek a váltófutó országos bajnokságon
    2023-05-08 10:00:16
    Május első vasárnapján az UTE Szilágyi utcai Atlétikai Centrumban randevúztak a különböző korosztályok legjobb stafétái
  19. Vívás: aranyérmet nyert az újoncok mezőnyében a kardforgató gödöllői fiúcsapat
    2023-05-07 18:29:14
    A korosztály országos bajnokságát Nagykanizsán rendezték meg. Városunk fiataljai a törökbálintiakat múlták felül a döntőben
  20. Mezeifutó diákolimpia: TIG-csapatbronz a gödöllői repülőtéren
    2023-04-19 18:09:27
    A fiatal versenyzők kedvezményes belépővel tekinthetik meg az augusztusi Budapesti Atlétikai Világbajnokság eseményeit
  21. Atlétika: a gödöllői Kiss György 7. lett a szenior világbajnokságban
    2023-04-01 15:55:43
    A GEAC egykori versenyzője a 75-79 éves korosztály 10 kilométeres gyaloglásában ért el komoly nemzetközi sportsikert
  22. Tájékozódási futás: három gödöllői trió nyert érmet az országos csapatbajnokságon
    2023-03-30 11:27:52
    Március utolsó szombatján a Magas-Bakonyban található Nagybányán remekeltek a Kirchhofer SE fiatal versenyzői
  23. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői érem az ifikorú srácok gerelyhajításában
    2023-03-27 17:25:11
    Szabó Levente 57 és fél méterre juttatta el a szert, ami új egyéni csúcsot is jelentett Máté Alpár tanítványa számára
  24. Egy gödöllői arany- és három bronzérem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2023-03-22 11:30:07
    Varga Dávid a serdülő fiúknál közdelemben lett első, csapattársai a formagyakorlatok bemutatását követően állhattak fel a dobogóra
  25. A gödöllői kastély parkjában randevúznak az ország legjobb mezeifutó atlétái
    2023-03-09 10:39:53
    Március 18-án, szombaton településünk ékessége ad otthont a 115. országos bajnokságnak, a MEFOB-nak és a szakaszos aquatlon versenynek
  26. Atlétika: gödöllői medáliák a veszprémi téli dobóbajnokságon
    2023-03-06 11:29:13
    Krakóczki Bence két számban is második lett a serdülők mezőnyében, Eszenyi Napsugár idei legjobbjával lett ezüstérmes a felnőtt gerelyesek versenyében
  27. Stréli Bence és Hajós Artúr az új edzővel terveikről beszéltek
    2023-03-01 11:40:54
    A magyar strandröplabdázás jelenlegi legjobb párosa azért hajt, hogy kijusson az Európa-bajnokságra és a párizsi olimpiára
  28. Erősebb kerettel, a tavalyihoz hasonló célokért küzd a gödöllői focicsapat
    2023-02-09 10:16:55
    Győri Zoltán vezetőedző bízik a négy érkező játékos tudásában, és elismerte, hogy az őszi szezon botlásaiból is tanulni kell
  29. Minden színű éremből jutott a gödöllői atlétáknak a serdülők fedettpályás országos bajnokságán
    2023-02-05 17:47:27
    A MATE-GEAC versenyzői remekül helytálltak a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Gadanecz György lány tanítványai uralták a 3000 méteres gyaloglás dobogóját
  30. Sportlövészet: három hölgy képviseli Gödöllőt a légfegyveres Európa-bajnokságon