Találatok száma: 421

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
  1. Válogatott játékosok spékelik a gödöllői röplabda-csapat fiatalodó keretét
    2014-07-29 10:37:32
    Horváth András együttese augusztus 4-én kezdi meg a felkészülést, és idén ott lesz a honi bajnokság alapszakaszában
  2. Az utolsó gát lett a gödöllői futólány veszte a junior világbajnokságon
    2014-07-26 09:13:11
    Répási Petra a második helyen állt futamában, amikor elesett. Végül célba ért, de ideje kevés volt az elődöntőhöz
  3. Világbajnoki bronzérmes csapat tagja Gémesi Csanád!
    2014-07-21 17:01:18
    Az olaszokat is verve, öt év után vívhatott éremért a magyar kardválogatott. A kisdöntőben drámai csatában nyertünk a házigazda oroszok ellen
  4. Oh, de korán búcsúzott Gémesi Csanád
    2014-07-18 13:38:16
    Eb-bronza után a világbajnokságon első körös vereséget szenvedett a Gödöllői EAC kardozója az egyéni versenyben
  5. Ügyességi- és dobószámokban vitézkedtek a gödöllői atléták
    2014-07-14 10:27:44
    Öt arany-, két ezüst- és három bronzérem volt a GEAC-termés a serdülő- és újonc egyéni országos bajnokságon
  6. Gödöllői futólány a junior világbajnokságon
    2014-07-09 14:31:13
    Répási Petra 100 méteres gátfutásban áll rajthoz a tengerentúlon július végén lezajló rangos megmérettetésen
  7. Nem vallottak szégyent a gödöllői atléták a válogatottban
    2014-06-22 17:15:38
    Kaptur Éva 200 méteren, Répási Petra 100 méter gáton lett 6. a csapat Európa-bajnokság első ligájában
  8. Nehézkes út vezetett a fantasztikus ezüstig
    2014-06-18 15:54:02
    Értékes éremmel zárták a Gödöllői EAC atlétapalántái a gyermek csapatbajnokságot
  9. Öt gödöllői atléta a nemzeti válogatottban
    2014-06-16 09:35:08
    Június harmadik hétvégéjén Tallinban rendezik meg a csapat Európa-bajnokság első ligájának küzdelmeit
  10. Egyéni bronza után 6. lett a csapattal Gémesi Csanád
    2014-06-14 17:15:40
    Sovány vigasz: a Gödöllői EAC kardozója mentette meg a fegyvernem becsületét a strasbourgi vívó Európa-bajnokságon
  11. Európa-bajnoki bronzérmes Gémesi Csanád
    2014-06-10 19:07:24
    Pályafutása eddigi legnagyobb egyéni sikerét érte el a Gödöllői EAC 27 éves kardvívója. A regnáló világbajnok állította meg
  12. Elmaradt a gödöllői „focibosszú” Sződligeten
    2014-05-25 19:48:09
    A GEAC és a GSK II. egyaránt egy-egyes döntetlent játszott látogatóként az alsóbb osztályú megyei bajnokságokban
  13. Keleti bajnokként jutottak be a gödöllői atléták a csapatbajnoki döntőbe
    2014-05-12 14:10:59
    Répási Petra országos juniorcsúcsot futott 100 gáton, Deák Nagy Marcell a tengerentúlról jött haza, hogy váltótag legyen
  14. Három gödöllői arannyal indult az atlétikai versenyszezon
    2014-05-05 13:06:29
    Az ifik között a magasugró lányok és a gerelyhajító fiúk, a serdülőknél a fiú rúdugrók állhattak fel a dobogó tetejére
  15. Megtört az átok, nyertek a gödöllői kézilabdázók
    2014-04-26 21:15:37
    Három fordulóval a bajnokság vége előtt Hajdúnánáson vetett véget nyeretlenségének Bartos Gábor csapata
  16. Ötös váci vizit Gödöllőn
    2014-04-19 19:13:28
    Csank János focicsapata városunkban is igazolta, hogy a bajnokság első számú esélyese. Remek hajrával idegenben nyert a GEAC
  17. Bearanyozták a hétvégét a Gödöllői EAC ifi és junior atlétái
    2014-03-03 09:47:05
    Príma Balázs gerelyhajításban, Répási Petra és Pápai Márton futásban nyertek országos bajnoki címet fedett viszonyok közt
  18. Bancsics Máté 13. lett a junior vívók Európa-bajnokságán
    2014-03-02 17:50:38
    Egy román kardozó állta az útját a Gödöllői EAC tehetségének a jeruzsálemi kontinensviadal nyolcaddöntőjében
  19. Fedettpályás ifjúsági ötpróba-bajnokságot nyert Kovács Emma
    2014-02-17 10:01:52
    Nagy fölénnyel lett első az gödöllői atlétalány. Ajkler Eszter személyében még egy GEAC-os állhatott fel a dobogóra
  20. Ruttkay Péter nyerte a IX. Tímár Zsolt sakk emlékversenyt
    2014-01-27 08:58:18
    Hat riválisát mattolta a gödöllői Lauber Kolos az ifjúsági sakk világbajnokságon, a nyolc év alattiak korcsoportjában
  21. Gaál Istvánt indítják a Szocdemek a gödöllői választókörzetben
    2014-01-03 17:26:52
    Kábítószer kereső kutyás rendőrként világbajnokságra járt a 42 éves jelölt, akinek lánya városunkban kézilabdázott
  22. Bronzéremig jutott Gémesi Csanád a kardvívók országos bajnokságán
    2013-12-14 16:07:39
    A Gödöllői EAC pengeforgatója az elődöntőig gond nélkül menetelt, ott azonban viszonylag simán elvérzett
  23. Két aranyérmet nyertek a GEAC atlétái a mezeifutó országos bajnokságon
    2013-11-25 09:40:24
    Fekete Ábel és a 15 éves fiú csapat egyaránt a dobogó tetejére állhatott a 4,5 kilométeres táv teljesítése után
  24. Mintha oltást kapott volna győzelem ellen a GEAC
    2013-10-05 18:27:54
    Hat mérkőzés után továbbra is nyeretlen az „egyetemi” tizenegy a megyei másodosztályú focibajnokságban
  25. Taroltak a Gödöllői EAC 15 éves atlétalányai
    2013-09-25 19:47:35
    Az egyéni toppozíciók elnyerése mellett, csapatban is magabiztosan lett országos serdülőbajnok a Kovács, Renner, Szemjanyinov ötpróba-trió
  26. Gólkirályuk nélkül kell vitézkedniük a gödöllői kézilabdás fiúknak
    2013-09-12 09:05:07
    Hazai pályán kezdi és Balmazújvárosban fejezi be a bajnoki idény őszi szezonját Bartos Gábor NB I/B-s legénysége
  27. Fekete vasárnapot élt meg a gödöllői foci
    2013-09-08 19:05:06
    Az első csapat Turán, a második számú egység hazai környezetben szenvedett vereséget a megyei bajnokságokban
  28. Extraligás szinten ütik a kaucsuklabdát
    2013-09-04 09:02:02
    Nehéz mérkőzéseken mutatkozik be az újonc Gödöllői EAC az asztalitenisz csapatbajnokság legmagasabb osztályában
  29. Megvalósult a Lázár-testvérek álma: tíz év után ismét együtt lettek világbajnokok
    2013-09-01 16:22:17
    Vilmos egyéniben és csapatban is első lett a kettesfogathajtók kistapolcsányi viadalán, Zoli egyéni bronzot nyert a csapatarany mellé